Bebeklerimle gidebilecegim tatil koyu, otel?

Konusu 'Tatil Sorularınız' forumundadır ve petek75 tarafından 11 Mart 2010 başlatılmıştır.

11 Mart 2010
    Konu Sahibi : petek75
  1. petek75

petek75 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Biri 2,5 digeri 1 yasinda olan bebeklerimle gidebilecegim uygun bir yer ariyorum.Onerilerinizi bekliyorum.
    Sevgiler,

2. 11 Mart 2010
  3. MasterTur

MasterTur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba petek75,

Çocuklarınızla rahat bir tatil geçirebileceğiniz tatil köyü ve otel isimleri:

Armonia Holiday Village & Spa - Bodrum

Kuştur Club Holiday Village - Kuşadası

Selge Beach Resort - Side

Crystal Admiral Resort Suites & Spa - Side

Otel isimlerine tıklayarak tesisler hakkında internet sitemizden daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.
    Bize konaklayacağınız tarih aralığını ve fiyat aralığınızı belirtirseniz daha detaylı bilgi verebiliriz.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
    Turon9.com

Saygılarımızla
    Tur on9 Ailesi

4. 11 Mart 2010
  5. nisannur

nisannur Utku Çınar'ım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    peki ayvalıkta nerelerı tavsıye edersınız 3 gece 4 gun 2kişi artı bebek....

6. 12 Mart 2010
  7. MasterTur

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
  8. 16 Nisan 2010
  9. zozyer

zozyer anne Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sayın editör,

Yeni konu açmayayım. Ağustos ayında 9 aylık olacak bebeğimizle birlikte bir tatil planlıyoruz. Çeşitli otel tavsiyeleriniz mevcut ama neden bu oteller acaba. Bir de apart ta olabilir hani hem kimseyi çok rahatsız etmeyelim hem de çok rahatsız olmayalım. Sakin ve nispeten daha çok yerli turist ağırlayan tesisler tercih sebebidir.

10. 20 Nisan 2010
  11. MasterTur

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba zozyer,

Apart tarzında bir yer istiyorsanız Didim'de Club Yasmin Family Suit'i inceleyebilirsiniz. Büyük bir tatil köyü ve konforlu bir işletmedir.

Bilgi ve rezervasyon için 0216 550 19 19 Gözde Hanım ile görüşebilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
    Turon9.com

Saygılarımızla
    Tur on9 Ailesi

12. 28 Mayıs 2010
  13. yesimk

yesimk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    15 Aylık kızımızla rahat edebilecegimiz:

Bodrum'da
    Bebek Yatagi ve Mama Sandalyesi sorun olmayacak
    Bebek-Çocuk büfesi olan
    Oyun alani/odasi olan
    Kendi özel plaji olan

Bir tatil mekani tavsiye edebilir misiniz lutfen ? Club Armonia'dan baska bir secenek var mi ? Butik otel tarzi da olabilir.

14. 31 Mayıs 2010
  15. eskay

eskay Hayat Sevince Güzel :) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba,

ızmir Özdere de yer alan 5 yıldızlı Carpe Diem Claros REsort & SPA otel aileler ve cocuklar içn tarasrlanmıs harika bir yer...Cocuklar için bir havuzları var anlatamam güzelligini..Bi de ayrıca bebekler için ayrı bir havuz var üzerinde güneş gelmesin diye kocaman bi perde var havuzun..Yani cocukların yas grupşarına göre ayrı ayrı havzular mevcut..
    Henuzz bebegim yok ama eger olsaydı kesinlikle bu otelden baska bir otele gitmezdim..yemeklerin muhtesemligi ve odaların temizligini anlatmıyorum bile :)) Hele bir Aquaparkı var,tek kelimeyle harika...
    Otel o kadar büyük ve o kadar cok havuzu var ki..-Ben 8 tane saydım ama daha fazla da olabilir-
    Bu otele giden asla ama asla pişman olmaz..ucuz olsun diyip 3- 4 yıldızlı otellerde rezillik cekip tatili zehir etmektense bu otel gibi bi yerde tatil yapmak en iyisi bence..ınanın verdiginiz paraya degiyor..
    5 yıldızlı otellerde calısma deneyimi olmus, turizm okumus ve her sınıf otelde müşteri deneyimi kazanmıs biri olarak Carpe Diem'i size gözüm kapalı önerebilirim..Herkesin tatil yapabildigi güzel bir 2010 yazı olur inşallah :))

16. 1 Haziran 2010
  17. merakli_misafir

merakli_misafir Milky Mommy Fresh&Daily Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Aşağıda okudugum yorumdan sonra değil bebekle,çocukla, hiç bir şekilde gidilebilecek bir otel oldugunu düşünmüyorum.

The only good thing I can say about this hotel is the aquapark. The rooms in main building vibrate at night time because of the disco located in the building. The rooms in villa's either overlook the sewage system, or are very far away from the main building, and the shuttle system is worse than terrible. The food is BAD. The service, worse than that. The main pools are dated, and have no toilets nearby. Everyone is peeing in the pools. You have to wait for your snack in looong queues, and what you get is much much below the average. There are barrieres around the aquapark, kids park, kids aquapark, even though it would be a 3 step walk if not for the barriers, you have to walk at least 5 minutes to get somewhere. I know 5 minutes is not very long but with small kid in tow in 40 degrees C, it is just plain torture. Shuttles? Please forget about that. House wine? Terrible. There are debris in the sea left over from the construction. and the sand is muddy. And the worse part is the management, they do not listen or try to anything.

18. 1 Haziran 2010
  19. brcsrkn

brcsrkn annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    bende de clup nenayı öneririm biz 20 günlük bebekle gitmiştik 2004 yılındaydı ama uzun zamandır bodrumdan kopamıyoruz bizde bu sene cesars bodruma gidiyoruz ama bebeğimle rahat edebilcekmiyim bilmiyorum bodrumdan kopamadığım için bebekle önerilen bir yer ama bakıcaz artık nette çok iyi yorumları okumadım cesars hakkında