Bebeklerin göbekleri düştümü

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve ecenas tarafından 3 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : ecenas
  1. ecenas

ecenas Canım Kızım _EceNas_ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar bebeğinizin göbeği düştümü?
    Benim bugun 5 ci günüm kurudu ama düşmedi,düştükten sonra neler yapılacak,ve banyo yaptırdınız mı?

2. 3 Ağustos 2008
  3. ELVXIXN

ELVXIXN 5 parmak kurabiyemiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm haftasına düştü elvin'in göbeği. göbek düştüğü gün deil ertesi gün yıkayacaksın,dru öle demişti. düştükten sonra birkaç gün daha alkol sürdüm ben.bir de bezini göbeği düşünce göbek üstünde bezini sıkı bağla ağladıkça göbeği dışarı çıkmasın diye ,çok sıkma tabii de.

4. 3 Ağustos 2008
  5. zeseze

zeseze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    maşallah ya büyüyorlar göbişleri bile düşmüş kuşların
    geçmiş olsun nihan darısı başına arzu(göbiş yani)
    biz de daha doğuracağız bakalımsüprizzzzz

6. 3 Ağustos 2008
  7. EU3

EU3 Guest

kızlar çok teşekkürler bu bilgi için kayınvaldemle bugün bu banyo konusunu konuştuk o dogunca sık sık yıkanır dio göbegin düşmesi beklenmez bende sizin gibi göbek düşdükten sona banyo edilecegini duymuştum sizlere bu konuyu soracaktım bende önce davranmışın arzucum teşekkürlerrrr....

8. 3 Ağustos 2008
  9. mavixsxxsxxsxxsxxsx

mavixsxxsxxsxxsxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayy aynı şekilde elifçim benim kayınvalidem de bebek öyle durur mu eve gelince yıkıcaz diyo.:1shok:bende okumuştum göbek düşmeden yıkanmaz diye.:1no2:eek:lmaz dedim bende... :jeyyar:gelde anlat yaaa.ben su değdirmem göbeğine.3 torunumda da yıkadım diyoo.offffyasakkelime

10. 3 Ağustos 2008
  11. yigitnil

yigitnil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    108
    ya ben de göbeği düşmeden yıkanmıyor diye biliyorum.niye karışıyorlar ki bukadar?

12. 3 Ağustos 2008
  13. EU1

EU1 Guest

bende temmuz annisim yazmadan gecemedim,benim oglumun 5.gununde dustu gobisi,bana kimse soylemedi yikanmaz felan diye,ama iyilesmesi gec oldu suan 15 gunluk ancak bugun kurudu gobisii bebegimin,hep devamli kanadi bilseydim yikamazdim yaa.alkolle devamli sildim ama gec kurudu,

14. 3 Ağustos 2008
  15. mavixsxxsxxsxxsxxsx

mavixsxxsxxsxxsxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :sm_confused:
    valla bilmiyorum canım niye karışıyolar...yıkanmaz tabi daha geç iyileşir.öle biliyorumm..

16. 3 Ağustos 2008
  17. bebexgximveben

bebexgximveben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar doktorlar göbek düştükten sonra yıkamayı tavsiye ediyo ve artık herkes hemen hemen göbeğin düşmesini bekliyo ayrıca bebekler yıkanmasa bile misler gibi kokuyolar arzucum nihancım siz bebişlerinizi aldınız kucağınıza öyle değilmi valla bebekler hiç yıkanmasada çok güzel kokuyolar bence....

18. 3 Ağustos 2008
  19. zeseze

zeseze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim arkadaşım göbeğine strec filmler var ya onlardan sarıp yıkamıştı. ama burası gibi 1000 derece sıcakta da napılır bilemiyorum
    biz de tam tersi ben yıkarız diyorum annem manyak mısın diyor????? ben biraz kocakarı kafalı mıyım nelaelaelaelaelae