bebeklerin ishal olup olmadığını nasıl anlıyacağız?

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve kubra_suden tarafından 23 Şubat 2009 başlatılmıştır.

23 Şubat 2009
    Konu Sahibi : kubra_suden
  1. kubra_suden

kubra_suden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar 2ay 23 günlük bir kızım var .kızımın ishal olup olmadığını nasıl anlayabilirim bana dışkısı sulu gibi geliyo ama sadece anne sütü içiyo anne sütü içen bebeklerin dışkılarının sulu olması normal diye biliyorum.ishAL olursa nasıl anlayabilirim belki tecrübeli olanlarınız vardır cevaplarsanız sevinirim

2. 23 Şubat 2009
  3. morcadxix

morcadxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynı soruyu ben de geçen ay doktoruna sormuştum. anlamazsınız demişti. önemi de yokmuş. sadece anne sütü alan bebeklerde ishalden endişelenmeyin dedi. eğer emmek istemezse o zaman endişe etmek lazımmış.

4. 24 Şubat 2009
  5. kubra_suden

kubra_suden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cevabın için mersi canım ben rotavirüs aşısı yaptırmamaya karar verdim de aklıma da bu soru gelmişti

6. 24 Şubat 2009
  7. morcadxix

morcadxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    rota aşısı biraz pahalı ama virüsü el yıkamakla bile kaybolmuyormuş. bu yüzden doktor önemli dedi. biz de yaptırdık. sen bilirsin canım.

8. 24 Şubat 2009
  9. EU3

EU3 Guest

rota aşısını bende yaptırmayacaktım ama salgın olduğunu duydum ve bu nedenle allah korusun birkaç gün hastanede yatan bebekler olabiliyormuş o nedenle yaptırdım,