bebeklerin uyku düzeni..

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve XIXBXIXARU tarafından 4 Şubat 2009 başlatılmıştır.

4 Şubat 2009
    Konu Sahibi : XIXBXIXARU
  1. XIXBXIXARU

XIXBXIXARU benim tatlımı tatlı kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bebeklerinizin uyku düzeni nasıl geceleri kaç saatte bir uyanıyolar yazarmısınız.benim kızımın gece en uzun uykusu 2 saat kurulu saat gibi 2 saat aralıklarla uyanıyor.her uyandığındada emmek istiyor sabaha kadar 3-4 kez uyanıyor saat 12den öncede uyumuyor böyle alıştı galiba.bide sadece anne sütüyle beslenen bebekleri ne kadar süre emziriyorsunuz yazarsanız çok sevinirm.teşekkürler şimdiden:teselli:a.s.

2. 4 Şubat 2009
  3. mxixnxixkeller

mxixnxixkeller Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla benimki mama da yiyor anne sütü yanında, uyku düzeni diye birşey yok,artık bekliyoruz sabaha karşı dörtte mi uyur sekizlere onlara mı vurur, beyfendinin keyfi ne zaman gelirse :)

4. 4 Şubat 2009
  5. niva

niva Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    valla güzelim biz de sendeniz sadece mama alıyor oğlum 4ay 3 günlük çalar saat gibi iki saatte bir bazen saat başı ayakakt canı ne kadar isterse o kadar içip uyur beyefendi uyandığında sanırsın saatlerdir aç ne versen yiyecekmiş gibi sabırsız böcüğüm şöyle sakince agularla ne zaman uyanır aceba:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

6. 4 Şubat 2009
  7. XIXBXIXARU

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah en kısa zamanda derin derin uyurlarda kuzularımız bizde biraz uyuruz genelde 4.aydan sonra düzelirmiş uykuları ama bakalım ne zaman düzene girecek.saolun arkadaşlar.

8. 4 Şubat 2009
  9. celen35

celen35 bodruma da gittik beraber :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    benm uyuz kızımda kurulu saat gibi.3 saatte bir kesin uyanır.hatta bign uyku sersemi diyorum ki kızım daha yeni yatırdım ne aalıyon?meğer 3 saat olmus yatalı:eek: saat şaşar cemre şaşmazyasakkelime saati kendi belirledi.emme saatinide uyuma saatinide.uyumasıda 10 bucuk.o saatten önce uyusada mutlaka 10 gibi uyanuıo biraz oyalandıktan sonra 10 bucukta uyuyo cins:nazar:

10. 4 Şubat 2009
  11. misskokulumm

misskokulumm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    bzim kız ın uyku saati 7dir bazen bunu 9a kadar sarkıtabiliyoz tabi oda gündüz iyi uyursa ilk uykusundan 4 saat sonra uyanır daha sonra da 2 şer saat aralıkarla sabah 5-6 ya kadar uyur ben uyku saatini belirlemek için özel bişey faan yapmadım kendi böyle istedi hanfendinin şimdilik iyi ama gec uyandığında emmesi tekrar uyuması falan yarım saati geçiyo bazı bebekler 5 dk emip uyurmuş ama buna da şükür

12. 4 Şubat 2009
  13. Serencam83

Serencam83 ÖMRÜMÜN SERENCAMI Üye

Beğenildi:
    311
    Ödül Puanları:
    163
    benim oğlumda eğer gündüz iyi uyumadıysa 11de uyur gece 2 defa emer sabahta 11 de uyanırız mesela bugün 12de kalktık anasına çekmiş

14. 4 Şubat 2009
  15. efren

efren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim oğlum saat 10 buçuk gibi uyur 3 buçukda kalkar sonra da saat 6 buçuk gibib kalkar 8 e doğru da tamamen uyanır.buarada oğlum hem anne sütü hemde mama alıyor.gece sadece emziriyorum

16. 4 Şubat 2009
  17. berrin35

berrin35 ecemin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızım akşam 23.30da uyur sabah 07.40 da uyanır.emzirip geri yatırırım.11 gibi uyanırız:)çok şükür uyku düzzeni çok gzl.allahımda bozmasın

18. 5 Şubat 2009
  19. XIXBXIXARU

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    demekki her bebek uyku düzenini kendi ayarlıyor.saolun arkadaşlar ben acaba benim kızımdamı anormallik var diyodum ama herkes bizim gibiymiş...:))