bebeklerin yaptıkları yaramazlıkları anlatalım:)

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve Schirin tarafından 4 Kasım 2008 başlatılmıştır.

4 Kasım 2008
    Konu Sahibi : Schirin
  1. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    demin konumu okuyodumda oglumun yaptıgı yaramazlıkları anlatmışım daha detaylı yazayım dedim çünkü aksilikler arttı.. oglum şimdiye kadar 1kez vitrin camımı kırdı 2 kez turşu bidonunu döktü mutfak tüllerimin bütün iplerini çektirdi televizyonu dügmesinden kapatmayı ögrendi..ve bugün son olarak yakaladıgımda çöpü karıştırmış içine çay dökmüştüm eli yüzü hep çay ellerine bakıyordu:) ayrıca wc nin kapısını acık görmesin dalıyo içeri ve çekmece açma merakı cok fazla..birde artık ben kızınca anlıyo gecen çöp poşetini çektiriyodu tugra ne yapıyosun sen diye kızdım güldü kaçtı:) sizinkiler neler yaptı?

2. 4 Kasım 2008
  3. ELXIXFNAZ

ELXIXFNAZ Meleklerim Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    canım okuyunca şok oldum bizimkide çok fena kanepeye, televizyon sehpasına falan tırmanıyor son iki gündürde düz duvara tırmanmaya çalışıyor daha çekmecelere geçiş yapmadık sırada o var demekki düşe kalka büyüyorlar valla allah yrdımcımız olsun büyük kazalar olmasında

4. 4 Kasım 2008
  5. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    benim oğlumda ortada yenecek şeyler görmeye dursun. hemen saldırıyorcokacimcoook. geçen gün mamasını yedirirken mutfağa peçete almaya gittim. geri döndüğünde ne göreyim. eli ,yüzü, heryer mamaya bulanmış.bir de halının üzerine sürmüş bi güzel ellerini.birde nasıl gülüyor kerata yaa...:ecrin_bebek:nasıl ulaşmış hala anlamadım ama o haliyle bile çok tatlı görünüyordu...:KK46: kızamadım bile....

6. 4 Kasım 2008
  7. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    benimkine yemek yedirmekte problem hele oyuna verdiyse agzı doluyken bi tükürmeye başlıyo heryer batıyo:) 2 kerede çorbaya ayagını soktu topugunu

8. 5 Kasım 2008
  9. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    ben evin içinde gezdirmiyorum ya salonun ortasına kocaman yorgan seriyorum onun üzerinde etrafa da koltuk ve minderlerden kale yapıyorum evin içinde dolaşırsa hep peşinde gezmek gerekmez mi ya allah korusun alıp bişeyleri ağzına falan atar tuvalet de çok tehlikeli sizdeki cesarete hayran kaldım doğrusu

10. 5 Kasım 2008
  11. Hulya_Eylul

Hulya_Eylul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar benim kızım sizlerin ki kadar küçük değil çok şükür öyle fazlada yaramazlıkları da yok. Daha emekliyorken yaptığı bir yaramazlığı aklıma geldi odada yanlız bıraktım mutfaktan dönene kadar kız yok ortalıkta. Sesleniyorum sesleniyorum öyle bir korku yaşadım ki çok kısa süreli ama yetti yani. Kanepenin arkasına girmiş fiskos masasın altında oyun oynuyor.

12. 5 Kasım 2008
  13. xsxekercim

xsxekercim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım merak etme çok değil yaklaşık 1-2 ay içinde o kalelerde tutamayacaksın bebişini. ondan sonraz izle sen yaramazlıklarını. benim oğlumda kablo delisi.televizyon, şarj aleti, bilgisayar ortalıkta prize takılı ne görse çıldırıyor,doğru kablolarını çekiyor. o dolap ve çekmece açma takıntısı bizimkinde de var,ve bigün eli arasında kalacak diye inanılmaz korkuyorum.bizin en son yaramazlığımızda cam saksı içinde çiçeğimiz vardı oturma odasında,içi renkli kumlarla dolu.ağır bişe olduğu için ben hiç düşürebileceğini tahmin etmedim.ama büyük bi gürültü sonrası odaya bi girdimki rengarek kumlar ortalığa saçılmış,bizimkide avcuyla iyice hertarafa dağıtıyor:roflol: napalım tehlikeyi öğrenene kadar peşlerinden hiç ayrılmamamız gerekecek artık.ama çok tatlılar,insan yaramazlığına bile kızamıyor dimi:asigim:

14. 5 Kasım 2008
  15. baranxixnannesi

baranxixnannesi cantanem baranım benım Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    sız yaramaz gormemısınız bakın anlatayım da neler cekıom gorun.
    banyoda yer sılme kovası var acıksa baranında sesı yoksa bılınkı elını ıcıne sokmus hazıne arıyodur. eger salonda sessız sessız duruyosa ve arkası donukse bıze bırının telefonunu gızlıce alıp bacagının arasında saklıyıp oynuyodur onunla. mutfaktaysa bırıncı cekmeceye basıp ucuncu cekmeceye uzanmaya calısıp aradakı bıleyleyıcıyı almaya uğrasıyodur. bebek arabasındaysa eger once ayakkabısını ardından mutlaka coraplarını atıyordur ve arkasından bakıyo attıklarının. kendı odasındaysa eger yataktan besıge atlıyıp takla atıp sonra aglıyodur. antıraede yok olmussa anıden bılgısayar mamasına tırmanmakla mesguldur. ve daha neler neler sanıye gozunu ayırmaya gelmıyo bunlar resmen pırına gıbıler benı bıle solladı ona yetısemıyorummmmmmmm

16. 6 Kasım 2008
  17. alize_13

alize_13 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    benim oğlumda konsolu açıp 3 tane fincanı yere almıştı( konsol sürgülü açmasını engelmek için arasına gazete sıkıştırdım) ütüleyip sandalyeye astığım çamaşırları aşağı çekmeyi çok seviyo mutfağa girince çöp kutusuna ellemeye çalışıyo daha çekmeceleri keşfetmedi kablolar ayrı bir ilgi alanına giriyo tutup ağzıan sokmaya çalışıyo laptopa deliriyo klavyeye vurmaktan büyük zevk alıyo son olarakta 2 gün önce halının üstüne kusmuştu leğen getirdim temizlemek için leğeni yere indirdi halı sırılsıklam oldu
    bide kızılmaya hiç gelemiyo hemen ya dudak büküyo yada ağlıyo

18. 7 Kasım 2008
  19. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    benim kızımda daha emekleme tırmanma falan yok. ama minibüste, vapurda falan yanımda oturan kişiden ilgi bekliyor. eğer yandaki tınlamassa saldırıyor resmen. biyerlerini çekiştirmezse hırslanıyor.
    bugün minibüste bi amcanın bıyıklarına daldı bir anda atılverdi kucağımdayken nasıl çektiyse artık bıyıktan birkaç tel koparmış :)