bebeklerini rüyasında gören varmı???

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve ro_se17 tarafından 2 Haziran 2008 başlatılmıştır.

2 Haziran 2008
    Konu Sahibi : ro_se17
  1. ro_se17

ro_se17 no paniq no heyecan Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar ben hep bebişimi rüyamda görüyorumm..öncekı akşam bebişimi gördüm gözleri renklıydı ama biz beyaz tenli olmamıza rağmen bebeğim esmer bişidi çok çirkındı yaa..ama çok tatlıydı yınede onu emzırdım bütün gece boyunca çok tatlıydı..,

bu akşamda doğumumu gördumm erkenden suyum gelıo ama ağrım yok bende (duş alıyorum doğumu kolaylaştırımış) hastaneye gıtmeye araba bulamıyoruz halbukı 2 tane bızde birtane kayınbıraderımde var ...zar zor buluyoruz ama bu seferde hastanede bebek gelmıyor..zaamanını bbeklemk için eve gönderıyorlar ..suyu gelmış bebek nasıl duracaksa kkarnımdaa...sırnaşık şeysırnaşık şey

sizde görüyyormusunuz böyle rüyalar yaa....bende mı garıplık var benn hamıle kadığımdan berı hep rüya görüyorum böylee...

2. 2 Haziran 2008
  3. cemredeniz

cemredeniz Hiçbişeyim.. Üye

Beğenildi:
    232
    Ödül Puanları:
    203
    bende oglumu gormustum o zaman daha cınsıyetı bellı degıldı .. erkek bır bebek kucagımda 6 aylık fln altnda sadece bezı vardı sarısındı annecıgıı gıbı renklı gozluydu yıne benım gıbı ama goz seklı babasına benzıyordu.. etrafına gulucukler saçan cokk guzel bır bebektı bu arada agzında da ıkı tane dışı vardı oyhşşşşşşşşşşşş yerım ben onu yaa
    bakalım oylemı olucak oglum..

4. 2 Haziran 2008
  5. SENACE

SENACE Guest

BEN KIZIMI iLK HAMİLE OLDUĞUMDA GÖRMÜŞTÜM.
    KIVIRCIK SAÇLI ESMER ve TOMBUL YANAKLIYDI.
    SONRA GERÇEKTEN BiR KIZIM OLACAĞINI ÖĞRENDİM.
    ŞİMDİ HAYALiMDE DÜZ SAÇLI AÇIK KUMRAL BİRAZ TOMBİK BİR KIZ OLUŞTURDUM SANIRIM.
    HEP ONU GÖRÜYORUM. BALLI BADEMİM BENİM ÇOK TATLI BİR BEBEK :))
    BU ARADA BENİM ŞAFAK 24 :))

6. 2 Haziran 2008
  7. cemredeniz

cemredeniz Hiçbişeyim.. Üye

Beğenildi:
    232
    Ödül Puanları:
    203
    ya bende hayal edıyorum oğlumuu sonra hemen kendımı toparlıyorm hayal ettıgım gıbı cıkmazsa dıye :)) sarısınmı olcak acaba yoksamm kumralmı off cok beter bısey bılememekkk

8. 2 Haziran 2008
  9. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende sürekli bebekler görüyorum ama hepsi birbirinden farklı ve uyandıgımda hic birinin yüzü hafızamda kalmıyor cabuk unutuyorum. birde kendi kızımı görebilecegimi sanmıyorum o yüzden cok hayal etmiyorum benim kızımda böyle olucak vs. diye neyse az kaldı görücez artık kuzularımızı :)

10. 2 Haziran 2008
  11. aSkiTo

aSkiTo █ █ █ ipek böcügüm █ &#96 Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    196
    bi esmer oluyo bi sari bi kel .. bi mavi bi yesil gözlü ..her zaman baska bi bebis görüyorum :))

12. 2 Haziran 2008
  13. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    doğum yaptığımı gördüm ama hiç kızımı görmedim rüyamda...
    bu aralar rüyalarımda da bi garipleşti parça parça birbirinden alakasız rüyalar görüyorum sabaha kadar...

14. 2 Haziran 2008
  15. u2rem

u2rem Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende bi ara sürekli görüyordum her defasında farklı bir bebek ama hepside hayallerimdeki özellliklerin bir kısmını taşıyodu... ama çççoook merak ediyorum açıkçası kime benzeyecek yada benzeyecek mi yoksa farklı mı olcak düşündüğümden...gözleri ne renk olcak saçları herşeyini merak ediyorum...Allah sağlıkla kavuşmamızı nasip etsin de inşallah en önemlisi o.:nazar::nazar::nazar::nazar:

16. 2 Haziran 2008
  17. aphraell

aphraell Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ben bekar olmama rağmen rüyamda bebeğimi gördüm -tek gördüm ama ikiz değildi :KK43: - neyse sağlıklıydı ve emziriyordum o kadar güzeldi ki uyandığımda bile etkisindeydim. Battaniyesi maviydi sanırım erkekti, inşallah Allah gönlüme göre verir, herkesin gönlüne göre bebişler verir :eek:

18. 2 Haziran 2008
  19. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    oğluma hamileyken rüyamda oğlumu kucağıma almış aynaya bakıyorduk beraber..hala ilk günki gibi hatırlarım ve gerçekten rüyamdaki gibi oğluşum oldu...:nazar:
    şimdide ikinci kez anne olmak için uğraşıyorum..buaralar sadece rüyamda hamile olduğumu görüyorum...hadi hayırlısı ...