bebeklerinin ayakları terleyen anneler varmı????

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve PembePanter tarafından 9 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

9 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : PembePanter
  1. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    slm kızlar.benim oğlumun ayakları ve elleri çok terliyo.özellikle ayakları daha fazla terliyor.benimde el ve ayak terleme sorunum var acaba banamı çekti die düşünüyorum.dün dr kontrolümüz vardı ama unuttum sormayı :eek:klava: .sizin bebeklerdede aynı sorun varmı acaba???

2. 9 Temmuz 2009
  3. denizlerprensi

denizlerprensi denniss Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    valla benim oluşumun ne ayağı ne eli ...heryeri yapış yapış....ne banyo fayda etti be bişi.........hele bu gün varya......buhar olup uçacak nerdeyse........tabii bende

4. 9 Temmuz 2009
  5. pelincikist

pelincikist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bizde var güzelim..ama benim rahmetli babamın da çok terliyodu 11 yaşında kız kardeşim de babama çekmiş...sanırım genetik diye düşünüyorum...fakat çok zor gerçekten terliyo ter soğuyo sonra karnı ağrıyo gazı oluyo...

çorap giydirsem sürekli ıslak kalıo..hemen terlio yetiştiremiyorum valla...yine bu iyi günlerimiz çünkü eğer seninki de bizimki gibiyse kışın terlemesi zor..yaz gibi çıplak bırakamıyosun ayakları sürekli değiştirmek zorundamısın daha çok üşüyo çünkü....

hadi Allah kolaylık wersin bize...:)))

6. 9 Temmuz 2009
  7. akvaryumm

akvaryumm o benim dünyam Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    canım bizdede var bu sorun dediğin gibi bilhassa ayaklarda.doktoruma sordum. kansızlıkla ilgiliymş canım onlar daha bebek oldukları için kan sayıları oldukça düşük demir ilacı almaya başlayınca düzelicekmiş.genelde tüm bebeklerde olurmuş.paslı demire dokunurmuşsun gibi bir his oluyor.

8. 9 Temmuz 2009
  9. hayaletorka

hayaletorka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım bizdede bu sorun çok var ayakları nemi baya geçen başka bi hastaneye götürüdm kontrol için doktorda azeri bir kadındı hemen bunda magnezyum eksikliği vra ondan deyip buna magnesyum takviyesi yapalım diye bir ilaç çıkardı tabi bende bi anda ne bilim azeri olduğundanmı ne güvenemedim yok şu an yapmayalım dedim hatta oda baya bi bosuldu sen beni tanımıyosun bu ialçı anca yurt dışındaki ezcanelerden bulrsssssun falan dedi bende olsun dedim .ama artık bu magnezyum eksikliğindemdir nedir benim oğlumun elleri aykaları yapış yapış çok terliyo

10. 9 Temmuz 2009
  11. denizt

denizt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızımında ayakları terliyor
    ben genetik olduğunu düşünmüştüm çünkü babasınında terler.

12. 9 Temmuz 2009
  13. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    demek bi çoğumuzun bebeklerinde aynı sorun var.benim yiğenleriminde bebekken çok terlerdi ama şimdi geçti(4,5 yaşlarında) inşallah kaanında ve sizinkilerinde geçici bişey olur.dediğiniz gibi çok zor oluyor.bazen o kadar çok terliyorki parlıyor resmen.

14. 9 Temmuz 2009
  15. renkli35

renkli35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    108
    benim oğlumdada var, özelliklede ayakları ve boyun bölgesi çok fazla terliyo. ayakları terleyince bu kez buz gibi oluyo, çorap giydiriyorum bende mecburen, üşüyecek sanıyorum.

16. 9 Temmuz 2009
  17. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    benim bebişimin de terliyo ayakları aynen. geçicidir bence.

18. 11 Temmuz 2009
  19. NurDer

NurDer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    Benim kızımında ayakları çok terliyor. Bizde genetik olduğunu düşünüyoruz çünkü benimde eşiminde ayaklarda terleme sorunumuz var. Sizinde dediğiniz gibi yaz günü çorap giydirmek zorunda kalıyorum. Pazartesi kontrolü var soracaktım doktoruna. Bakalım ne diyecek?