Bebekleriniz dyor mu?

Konusu 'Çocuğum Büyürken' forumundadır ve Schirin tarafından 26 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Schirin
  1. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    oglum yürümeye başladıgından beri sürekli düşüyor o kadar dikkat etmeme ragmen ve hep kafasını vuruyor öyle morlaım bozuluyorki tamam düşe kalka büyür deniliyo ama yeni yürüme cagındaki cocuklarınız düşüyormu? yoksa birtek benim oglummu bu kadar sık düşüyor? düşmese gidiyo masaya çarpıyo kafasını sürekli o kafa mor sag taraf iyileşmeye başlarken sol taraf vuruyo.. en son bugün gözümün önünde düştü yetişemedim ve fena halde kafasını sehbaya vurdu kafası mosmor oldu cok tedirgin ve huzursuzum.bu arada oglum 15 aylık

2. 27 Mayıs 2009
  3. prenses.

prenses. biricik kızım EYŞAN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım arkadaşım sakın kendini bu kadar üzme çünkü bebekler 18 ve 19 ayına kadar sürekli düşerler benim kızım da şu anda 18 aylık ve hala düşüyo denge kuramıyolar daha bende doktora götürdüm bu sebepten dolayı rahat ol sen çünkü doktorun demesine göre normal birde geç mi yürüdü ben onu merak ettim çünkü benim kızım geç başladı yürümeye,ama sen genede onu bırakma hep yanında ol çok düşerler bu sefer korkar yürümeyi de tam olarak geciktirebiliyolarmış...allah analı babalı büyütsün evladını ve tüm bebekleri:KK46:

4. 27 Mayıs 2009
  5. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım benımkıde 13 aylık aynen dedıgın gıbı alnı mos mor beyaz tenlı hemen morarıyor

6. 27 Mayıs 2009
  7. kedi dili

kedi dili EN BÜYÜK TÜRK ATATÜRK! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar benim de bebişim hep düşyor:KK46:,çok haraketli:nazar:,üç gün önce iyne düştü:KK46:,gözün altı morarmış azcik:çok üzgünüm:,eşim haraket etmesin diye mamasandalyesine ottuturyor devamlı:kızgın:,ben serbes bırakyorum:enbuyukkk:,bebek hep köpek gibi bağlı içim sinmiyor:kızgın:,o da bak gözün morarmış:dilcikar:,bebek elbette düşecek:KK46:,ne apim,iki çocuk oynarken oluyor böyle şeyler,dikat ediyoruz ama çok ta sıkmamak lazım,büycek yavaş yavaş:dance:

8. 6 Haziran 2009
  9. rose01

rose01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim oğlum 10 aylık yürüdü şuan 14 aylık fakat yürümeyi bırakın koşuyor koştuğu içinde hep düşüyor dün düştü alnını vurdu şuan mosmor alnı kan akmıştı

10. 21 Haziran 2009
  11. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım bilmiyorum ama benim kızımda hep düşüyor şimdilerde yeni girdi ysşıns 10 aylıkken çok düzgün yürümeye başalmıştı sonr duraksadı 11 ayında yine başladı ama şimdidlerde koşuyor hoooop yerede düşüyor kafa el kol hep yüzülüyor morarıyor çok fena çarptığıda luyor bazen ben de çok korkuyorum o zamanlar....

12. 10 Temmuz 2009
  13. kuxsxum

kuxsxum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    86
    ah işte kafayı vurmuyolarmı bende deli oluyorum vereliniortak benim doktorun söylediğini söyliyim sokakta yapamazsın ama evde sakın ayakkabı giydirme farkı görüceksin bir süre sonra.

14. 4 Ağustos 2009
  15. berhunde

berhunde Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ilginç bir konu paylaşacağım uzman bir arkadaşım var o bahsetti konudan konu şöyle:çocukları ayağımıza oturtup ayağımızda hoplatırız bu hareket çocuklar için iyiymiş.çocuklarda ilerde yükseklik korkusunu yenermiş.ayrıca çocuk psikolojisi içinde çocuğu ayağımıza oturtup hoplatmak iyiymiş.bana ilk başta ilginç gelmişti ama gerçekten doğru.benim heniz çocuğum yok cnm ama iki tane yeğenim var bu hareketi çok seviyorlar beni gördüklerinde hemen ayağıma otururlar ayağında hoplat derler yeğenlerim bu harekete kendi deyimleriyle 'ayağa binme ve hoplama 'diyorlar gerçekten bu hereketi yaptırınca ayağım ağrıyor ama yeğenlerimi kıramıyorum.bu hareketi cnm yani ayağa bindirip ayağında hoplattınızmı? çocukları yani ben bu hareketi yaptırıyorum.. birgün inş kendi çocuğumu hoplatırım inş

16. 5 Ağustos 2009
  17. KuzeyEge

KuzeyEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    benim bebeğimde düşüyor dengesini kuramayınca pat yere

18. 10 Ağustos 2009
  19. lunet

lunet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :KK46::KK46:ah canım ahh..seni çok iyi anlıyorum..benim oğlanda öyle büyüdü çünki..bak sana bir kaç örnek vereyim..4 aylıkken çekyattan düştü...7 aylıkken beşikten düştü..yaşındayden yataktan düştü..2 yaşındayken çekyatta zıplarken sol kolunun üstüne düştü..kolu kırıldı...alçıya alındı...yolda düştü...evin içinde düştü ..yani bunlar bazıları ..anlıcan düştü de düştü...oturduğu yerde bile düştü..öyle hiperaktif bir çocuk yani..eee benimde sinirler alt üst oldu tabi..şimdi psikolojik tedavi görüyorum ...nasıl anlatabildimmi...?kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı