bebekleriniz gerinip,sesler cikariyor mu?

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve nnurayy tarafından 18 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

18 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : nnurayy
  1. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kizim 25 gunluk son 1haftadir surekli uykusunda bile gerinip sesler cikariyor bazen cikardigi seslere kendide uyaniyor yuksek sesle inleme gibi sesler sizin bebeklerde yapiyormu seslerini duysaniz sanki kiz cocugu degil tulum giymis bir erkek CADIARZU
  2. 18 Mayıs 2008
  3. tatlxixxsxirine

tatlxixxsxirine Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim oğlum 1 aylık oldu. ama yaklaşık 2 haftadır uykusunda homurdanıyor. sanırımnormal.
  4. 18 Mayıs 2008
  5. benım bebeısım dun ıkı aylık oldu,konusuyorum snkı konusacakmıs gıbı sesler cıkartıyo uykusundada bazen cıkardıgı oluyo,ses cıkartabılır normal benım bebegımde ılk baslarda cok acyıp sesler cıkarıyodu belkıde alıstıgım ıcın bana suan normal gıbı gelıyo... merak etme sarkıcı olr belkı: ses ıkartması guzel bı durum bence
  6. 18 Mayıs 2008
  7. EU1

EU1 Guest

evet cnm gerinip sesler cıkarması normal hatta gerinirken kollarını kaldırır ayaklarının ustune basıp kendini kaldırmaya calısır homurdanır gibi sesler cıkarır gerindigi esnada gaz cıkardıgı da olur.bebekler sanırım bunu surekli yatmaktan rahatsız oldukları icin yapıorlar...benim kızım dogdugunda ki ilk donem ve daha sonralrı da yapıo du ve hala yapıo:))