Bebekleriniz Hangi Pozisyonda Mama Yiyor:)?

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve zoyo tarafından 1 Kasım 2008 başlatılmıştır.

1 Kasım 2008
    Konu Sahibi : zoyo
  1. zoyo

zoyo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba anneler:) ben bebeğime hala yatar pozisyonda mamasını yediriyorum... boğazına kaçacak diye korkuyorum fakat; otururken yedirsem çok saçıyor, püskürtüyor:) sizlerde durumlar nasıl? selam sevgilerimle....:sm_confused:

2. 1 Kasım 2008
  3. gulce2008

gulce2008 zeynep Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben mama sandalyesınde tamamen oturur pozısyonda degılde hafıf yatar sekılde yedırıyorum oturunca agzını acmıyor yarı yatarken anca yedırebılıyorum

4. 2 Kasım 2008
  5. g.a.m.z.e

g.a.m.z.e Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    malesef k' bende yatar poz'syonda yediriyorum kafasinin altina yastik koyup baya bi dikle;tiriyorum oturarak hayatta yemez benim kiz.bu yuzden mama sandalyesi bile almadim birde reklamlari accaz reklamlar olmadan da yemiyo hanfendi

6. 2 Kasım 2008
  7. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende mama sandelyesi kullanıyorum dik vaziyette yiceği varsa her koşulda yiyor.Biz yemek yerkende bebeğimizi mutlaka masaya alırız ona yemek saati değilse az yoğurt koyarım maksat çocuk bizimle birlikte olsun sofra kültürünü öğrensin.

8. 2 Kasım 2008
  9. selcanefe

selcanefe herşey güzel olsun Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    malesef bizimkide çok püskürtüyo oyun yapıyo bende hafif yatar pozisyonda yediriyorum oturunca çok hareket ediyor dönüyor düşüyor falan

10. 2 Kasım 2008
  11. zoyo

zoyo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    iyi bari demek ki sırf ben değilmişim yatar pozisyonda yediren:)) tam yemek yerken beyefendinin öksürmesi geliyor, yok efendim hapşırıyor, tıksırıyor:))) hiç bişey yapamasa inadına suratıma doğru püskürtüyor:) tam tatlı bela bunlar yaaaa:) allah hepsini nazarlardan korusun inşallah.....

12. 2 Kasım 2008
  13. Prm.Oznur

Prm.Oznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ooo biz aç oldumuz zaman bide oyun oynamak isterse her pozisyonda yiyor. ama ek gıdaları çorbaları oturarak yiyor amave emmiyide yatar pozisyonda eger bogazına kaçıyor tıkaıyorsa başını bir yastıkla yükselterek yarı oturur pozisyonda besle ozaman bişi olmaz a.s.

14. 2 Kasım 2008
  15. alize_13

alize_13 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bende yatar pozisyonda yediriyorum dik yedirince döküyo mama sandalyesi alcaz bakalım orda nasıl yicek

16. 2 Kasım 2008
  17. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bende yatırarak beceremiyorum sürekli dönmeye çalışıyor, etrafa bakınıyor. mama sandalyesinde yediriyorum hafif yatırarak. hiç bir pozisyonda doğru düzgün yemiyor o ayrı. bakıcımız da yatırarak yediriyor kendi evinde baktığı için.

18. 2 Kasım 2008
  19. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    yatar pozisyonda yemek yedirmek çok tehlikeli arkadaşlar bir tanıdığımın oğlu bu yüzden ciğerinden tedavi görmüştü bakıcısı yatırarak yemek yediriyormuş bir an önce oturtarak yedirmeye alıştırın bence