bebekleriniz için evde ne gibi önlemler aldınız bizimle paylaşın hep beraber uygulaya

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve dilemin21 tarafından 1 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1 Eylül 2009
    Konu Sahibi : dilemin21
  1. dilemin21

dilemin21 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    113
    oğlum 5.5 aylık oldu. sanırım bu aydan sonra emeklemeye başlıyacaklar.ben şu an annemlerdeyim evime henuz geçmedim eşimin görevi nedeniyle eve geçince ne gibi önlemler alıcam heralde başta deterjanları ortalıktan kaldırmakla başlarım.siz neler yaptınız anlatın hep beraber uygulayalım.

Son düzenleme: 1 Eylül 2009
  2. 1 Eylül 2009
  3. OzOkuN

OzOkuN AdaNehir Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    ben de daha bişey yapmadım ortada sehpa vardı onu kaldırdım sadece ve yere yorgan serdim bütün gün onun üstünde.kotluğa hiç çıkarmıyorum nerdeyse
    ama benim mobilyaların hepsi köşeli koltuklar bile.kenarlarına napsam acaba?

4. 1 Eylül 2009
  5. karakuzummm

karakuzummm yakışıklı oğlum ozan'ım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bizimde kanepelerin kenarları tahta biz koltuk almakla başlıycaz sanırım heehhe:roflol:

6. 1 Eylül 2009
  7. Hicran55

Hicran55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bahanemiz hazir desene yeni koltuk almak icin kaydirigubbakcemile3
    bende benimkine dedim , deri koltuk alalim diye, hani bebek hep kusuyoya ondan yaaniii, ama yemiooo :nazar:

8. 1 Eylül 2009
  9. karakuzummm

karakuzummm yakışıklı oğlum ozan'ım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kaydirigubbakcemile3 çaktırmaaaa
    ozanda yemiyo yaa şimdi çorba yaptım özene bezenecokacimcoook 2 kaşık aldı dudakları sımsıkı yumuyo yemedi taa 10 da yedi saat oldu 3,5 hala yiycek :kızgın:akannehir

10. 1 Eylül 2009
  11. merallll

merallll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bende daha önlem almadım emeklemediği için ama oturma odamda sehpa yok zaten ortada, halılarımda küçük o kadar büyük halım yok, oğluma dizlik almayı düşünüyorum :)))) dizleri acımasın diye, bide salonun kapısını kapalı tutmayı :))))

12. 1 Eylül 2009
  13. karabiberim

karabiberim yaren'im canım kızım... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bizim kız 5.5 aylık ama masallah basladı sürünmeye o yüzden yere yorgan serdim onun üzerine koyuyorum ama bi bakıyorum koltukların arasına girmiş ben odada yokken:))
    basladı yaramazlıklar yani geçen günde mutfakta yanıma aldım deterjanların olduğu dolabı açtım bizimki onları görünce poposuna motor takmış gibi bi sürünerek geliyo görmelisiniz allahtan kapakları daha acamıyo ama heralde ilk iş onları yukarı kaldırmak olacak

14. 1 Eylül 2009
  15. merallll

merallll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86

maşallah canım kızına... çocukların bu mutfak dolaplarına olan düşkünlüğü ne olacak bilmiyorum :))) benimki daha emeklemiyor ama abimin oğlu çok düşkündü, ne kadar tencere, plastik kaplar varsa hepsini çıkartırdı tek tek

16. 1 Eylül 2009
  17. thanderc

thanderc dünyanın entatlı kenesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    henüz önlem almadık bizde. ama sehpa ve koltuk köşelerine plastik köşelikler var onlardan alıcaz. kablolar için duvara sabitleyici boru aparat, klozete özel kilit, dolaplara özel kilit ve prizlere koruyucu, kapı çarpmasın yani tam kapanmasın diye aparatlar var onlardan alıcaz. başka gelmedi aklıma gelince yazarım