bebekleriniz kucak istiyormu?

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve Schirin tarafından 2 Nisan 2008 başlatılmıştır.

2 Nisan 2008
    Konu Sahibi : Schirin
  1. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    benim oglum sürekli kucakta durmak istiyor yada ayakta sallanmak ayaklarım koptu ya ve 31 günlük bebege göre çok az uyuyor sesten çok alıyor artık bende yorulmaya başladım

2. 2 Nisan 2008
  3. KuzuYasin

KuzuYasin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163
    canım bırak yerinde dursun , birçok bebek kucak ister . hastaneden çıkmadan önce benimle aynı gün doğum yapan arkadaşın çocuğu daha ilk günden beşiğinde duramıyordu sürekli ağlıyordu . alıştırdılar sürekli dil döküp salladılar ana - kız kucaklarında.. çocuk yerinde hiç yatmıyordu . valla napiyim emziriyorum , altını değiştiriyorum gazını çıkarıyorum . atıyorum yerine ağlarsa ağlasın ... ağlar ağlar susar ..

4. 2 Nisan 2008
  5. deryacelik

deryacelik Zuzularımmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bana sor ya canım çıkıyor. benim bebekler ikiz. kucaktan inmiyorlar bırakıyorum peşimden ağlıyor yürütece koyuyorum kucak diye deli oluyor. gece gündüz uyku yok .ayakta sallarsam çok güzel uyuyor bırakınca kıyamet kopuyor.topuklarım çatladı vallahi 10 aydır.Nasıl düzelecek bilmiyorum.

6. 2 Nisan 2008
  7. KuzuYasin

KuzuYasin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163
    Schirin bide uyuttuğum zaman yanında müzik setimin hoparlörünü koydum açıyorum radyoyuda .. sese de alışsın , sonra hep sessiz ortam isterler her yerde uyuması problem olur.

8. 2 Nisan 2008
  9. *mavili*

*mavili* ...:::Ruzişim:::... Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım normal benim kızım 3 aylık oldu ayakta sallamadan uyumuyor uykuyu toplayamayınca battaniyede 2 kişi sallıyoruz öyle uyuyor...
    öyle yatarak sevdirmez kendin kucağına alavcaksın etrafı seyredecek...oooooo
    benim kızda neler var.gece uyumaz..herkesin çocuğu banyo yapınca uyur benim ki uyumaz....bi değişik yani...
    inşallah düzelir canım allah sabır versin çok zorrr

10. 2 Nisan 2008
  11. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    bide ne bilim aglatma diyorlar fıtık falan olurmuş canım çıktı ya

12. 2 Nisan 2008
  13. melser

melser Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    benim bebişimde bu aralar kucak istemeye başladı beşiği sallanıyo bazen uyumayınca sallayım dıyorum sallayınca hiç uyumuyor kendi kendine uyuyor

14. 2 Nisan 2008
  15. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    ben cok nadır alırım kucagıma oda canı sıkılınca aglar emzırıyorum gazını cıkarıp yatagına koyuyorum kendılıgınden uyuyor canım alıstıysda kucaga yatagına koy aglasın brıaz sonra uyur kendılıgınden

16. 2 Nisan 2008
  17. minik kuslarim

minik kuslarim CANIMIN 3'Ü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    dogru fıkıt olan bırı var ortada oda sensı canım:))))))
    ya ınanma oyle seylere eskıden kım kucagına almıs yaa:))))
    8 10 tane dogurup atıyorlardı ortaya.bız ustlerıne dustukce cocuklarda bızı kullanıyo.ben alsıtırdım 2,5aylıkken 3gun agladı uyurken sımdı kendı uyuyor.temızlık yaparkende atıyorum yatagına ben supurup sılıyorum o oynuyor:)))
    daha bebek o neye alıstırırsan ona alısır.benıde sallayan olsa bende alısırım dıyorum herkese guluyorlar.rahatı kım sevmez.ama sana yazık.oylede boylede buyuyorlar.ben oynuyorum sevıyorum gezdırıp gelıyorum karnını doyurup altını temızleyıp atıyorum yatagına :))))
    sonra herkes kendı ısıne.
    alıstı artık gecen gun uyksu geldı zannettım agladı bıraz baktım durmuyo gozu odasında.yatırıdımm.baktım yarım saat bır saat derken uyumuyor.yatagında donenceyle ayıcıgıyla battanıyesıyle donup oynayıp duruyor.bız bu arada tv ızlıyoruz esımle.dedım noluyo buna.
    alıstıya kendı uyumaya buyudukce canı sıkıldıgında yatagını arıyor.kendı orda oyalanmak ıstıyor:))))))))))
    kucak ıstemıyor sıkıntılı gelıyor ona.
    her sey alıstırmakla bıtıyor canım.

18. 2 Nisan 2008
  19. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    oh şanslısınız benimki morarana kadar aglıyo