bebekleriniz kusuyor mu?

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve cananfs tarafından 21 Şubat 2008 başlatılmıştır.

21 Şubat 2008
    Konu Sahibi : cananfs
  1. cananfs

cananfs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bebekleriniz kusuyor mu?gunde kaç sefer ve ne şekilde?benim bebegım bazen beslenır beslenmez çıkartıyor.bu konuda yasadıklarınızı paylaşırsanız sevınırım.

2. 21 Şubat 2008
  3. cananfs

cananfs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızım 89 gunluk umarım bızımkıde bır muddet sonra kesılır.gül seninki kaç aylık oldu canım?

4. 21 Şubat 2008
  5. deniz...

deniz... Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    benim bebeğim ilk 30 gün içinde kusuyodu ama öğle böğle değil resmen fışkırtıyodu dr aradık acile götürmemizi söyledi bebeğim reflü olmuş ondan öğle kusuyomuş fışkırmadığı sürece sorun yok şuan 5 ayını doldurcak eskisi kadar çok kusmuyo

6. 21 Şubat 2008
  7. bxixgsxixze

bxixgsxixze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    mrb arkadaşlar.benim oğluşumda süt emdikten hemen sonra çıkarıyor.bende doktorla görüştüm fışkırmadığı sürece sorun yok dedi oda.midedeki fazlalığı çıkarıyomuş

8. 22 Şubat 2008
  9. *NARÇXIXÇEXGXXIXM*

*NARÇXIXÇEXGXXIXM* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Arkadaşlar Benim Kizimda 7. Ayina Kadar Kustu Hemde öyle Böyle Değil...omzuma Yastik Kilifi Koyuyordum Ordan Bile Akip Yerlere üstüme Başima Geliyordu.bazende Fişkirarak Kusuyordu Her Seferinde Beni çok Korkutuyordu. Doktor Hava Yutunca Olur Demişti Ishal Ve Sürekli Fişkirarak Kusmanin Tehlikeli Olduğunu Söylemişti.şükürler Olsun Kizim 9 Aylik Oldu şimdi Ise Fazla Beslenince Kusuyor