Bebekleriniz kusuyor mu?

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve evla tarafından 3 Kasım 2009 başlatılmıştır.

3 Kasım 2009
    Konu Sahibi : evla
  1. evla

evla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Oğlum bugün 24 günlük oldu ve son zamanlarda çok fazla kusuyor,emzirdikten sonra hemen ne varsa midesinde hepsini dışarı çıkarıyor ve tekrar acıkıyor bir süre sonra yine emziriyorum bu defa yine kusuyor.Süt yetiştiremiyorum artık ve korkmaya başladım sadece benmi bunu yaşıyorum içinizde yaşayan varmı?

2. 3 Kasım 2009
  3. DoraGizem

DoraGizem DORApaşanınANNESİ Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    ahh tam benim topiğim günde kaç posta kıyafet değişiyoz kusmak mıı ahh gel kardeşim bana sor kusmayıı emiyo gazını çıkarıyorumm ardından uzattığım dakika bana yoğurt olarak geri veriyorr sütleri hayde bu sefer tekrar acıkıyor ama bizimkisi ölçüsünü bilmiyorr çokta emiyooo amann kusmak bizden sorulurr ama anneler öle kusması i diyolar sütüm yarıyomuşş gelin bide bana sorun gece uykusuz gündüz bol çamaşırlı günler hahahahhhhhhhhhhh

4. 3 Kasım 2009
  5. candyelif

candyelif Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım peynir kesiği gibi kusuyorsa yarıyor demekmiş..
    bizzde doktora gittik bizim kızda çok kusuyor anlattım doktora oda bana tok karnına emdiği için fazlasını çıkarıyor dedi 2 saat arayla emzir dedi eğer çok meme isterse 1 saat arayla emzir dedi..
    tok karnına emzirirsen fazlalığını çıkarır dedi doktor amcamız..

6. 3 Kasım 2009
  7. evla

evla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya kıslar ama benim oğlum yoğurt kesiği gibi kusmuyor her zaman,eğer bir süre sonra kusarsa kesik kesik ama hemen kusarsa direkt sütü geri veriyor.O yüzden korkuyorum acaba mide çıkımında bir sorunmu var diye. :çok üzgünüm:

8. 3 Kasım 2009
  9. selina79

selina79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benimkide cok kusuyor ya. Ondan zaten bizde sürekli kiyafet degisdiriyoruz.
    Yatirdigim an agzina gelmeye basliyor hemen kaldiriyorum ve böyle hep kucagimda dolaniyor. Sözde ikinci cocugumu böyle kucaga alistirmicaktim ve evin icinde dolastirmicaktim :kedi: Yere yatirdigim zaman hem agliyor hem kusuyor. Bilmiyorum gazi varmi diye oluyor acaba.

10. 3 Kasım 2009
  11. evla

evla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Boşa giden sütlerimemi yanayım,hergün batan kıyafetleremi,yoksa oğlumun sürekli açlıktan ağlamasınamı bilmiyorum.

12. 3 Kasım 2009
  13. tahamm

tahamm İncecik olacak:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim kızımda çok kusuyor 3 saatte bir emziriyorum oda 5 -10 dk emiyo maalesef gaz çıkaramıyoruz ama bol bol kusuyoruz... kesik yoğurt gibi kusuyoo herkes fazlasını kusar diyor ama zaten 3 saatte bir 5-0 dk emiyo oda fazlamı geliyo acaba??

14. 3 Kasım 2009
  15. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    Benim oglum 8 aylik olana kadar adeta fiskirtir gibi kustu.

kimi zaman yogurt gibi kimi zamansa su gibi cikardi.onca tahlil yapildi

acaba reflü olabilirmi diye ama hersey normaldi.hatta öyle normaldiki

¨hep bir ay önde ilerledi gelisimimiz.sanirim biraz ac gözlü doymak bilmeyen

bi tontisti.emzirme araligini 2`n 3 saate cikardik hatta bi ara 4 saat denedim ama

artik deliriyordu meme icin.

dktorum cok hizli emiyor ve fazla hava kaciriyor midesine o yüzdende fazlasini cikartiyor dedi..

ne zaman kati gidalara basladim azaldi kusmasi ve 8.aydada tamamen bitti.

cok yorucu bebklerdir kusanlar,sürekli degis sürekli üzerini kuru tut filan.

insl.kisa sürede atlatirsiniz.

reflü yastiklarindan filan alip deneyin onun bize bir nebzedee olsa faydasi olmustu.

16. 4 Kasım 2009
  17. cashmir

cashmir kızım...küçük gün ışığım Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızım da çok kusuyor.. hatta bir gece acili boyladık bu sebepten.. burnundan geliyor bazen ve beni çok korkutuyor. ama birkaç ayrı doktor aynı şeyi söyledi. fazlasını kusarmış. eğer gelişimi iyiyse, kilo alıyorsa ve fışkırır tarzda değilse kusması, sorun yokmuş.. öyle hızlı ve sanki elinden alacaklarmış gibi emiyor ki kızım, bu arada tıkanıyor.. o da ayrı üzüntü.. :sinifsinif: ben zaten evhamlıyım, bunlar da tuzu biberi... ben uyandıkça, emziriyorum.. max. 2 saatte bir. ama çoğunlukla saatte bir emiyor.. kusup tekrar emiyor.. gaz, alt değiştirme derken sabahı ediyoruz.. delikafadulden .. uykum var benim :1shok:

18. 4 Kasım 2009
  19. evla

evla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

benmde benimdeee :KK43: artık bayılack gibi oluyorum gün içinde gece zaten uyku yok gündüzlerde kıyafetlerini asıp ütülemekle geçiyor,o sırada yine uyanıyor yine kirletiyor...OOOFF OFFF senağlama