Bebekleriniz ne zaman çığlık atmaya başladı?

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve jade_06 tarafından 4 Şubat 2010 başlatılmıştır.

4 Şubat 2010
    Konu Sahibi : jade_06
  1. jade_06

jade_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benım kız 3 aylık daha ses cıkarmıyo anca kızıyo bıde tukururken buuu dıye ses cıkarıyo acaba ne zaman cıglık atar

2. 4 Şubat 2010
  3. BaBLe

BaBLe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm benımkı atıyordu 2 aylıkken basladı konusmayada cıglık atmayada bılmıyorum kı sen onla bol bolkonus ıstersen kı oda konusmaya baslasın

4. 4 Şubat 2010
  5. tugsem84

tugsem84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim oğlum 1.5 aylıkken sesler çıkarmaya başlamıştı.şu anda 4 aylık ve bazen konuşurken ben susmak zorunda kalıyorum çünkü o kadar yavaş konuşmama rağmen seslerimiz karışıyor.ben konuştukca o bana karşılık veriyor.gıdığından falan öptüğümde gülmekten çatlayacak hale geliyor.ben oğlumla doğduğundan beri konuşuyorum şimdide devamlı konuşmamaı istiyor. yanından 1 dk ayrılamıyorum. ama konuşurken çok tatlı oluyorla yaaa:KK46:

6. 4 Şubat 2010
  7. blueflower

blueflower İki kuzusuyla musmutlu =) Üye

Beğenildi:
    2.536
    Ödül Puanları:
    238
    canım bizimde bir buçuk aylıkken sesler çıkarıyordu,iki aylıkken çığlıklar başadı... :nazar: şu anda da baya baya laflaşıyoruz :kahve: her bebeğin gelişimi tepkileri bir değildir annesi o yüzden takma kafana... ama arkadaşların dediği gibi onunla çok konuş,yanında olmadığında da müzik felan aç hep ses,konuşma olsun evde...

8. 4 Şubat 2010
  9. jade_06

jade_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    evet evde sadece ikimiz varız
    süreklide konusuyorum sarkılar soyluyorum genelde hep onunlayım uyurken bile basındqayım sürekli onunla konusuyorum ama bizimki ağlama konusunda geliştirito kendisini

10. 4 Şubat 2010
  11. askbuya

askbuya oğlum benim sçs Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    her bebek bir değildir kesnlkle çocukları kıyaslamayın arkadaşlar ben o işi yaptım çok uğraştımm sonuçta bişisi çıkmadı ama herbebek aynı olmuo kimi geç kimi erken belrtiler oluoo.dorukta 3 aylıktı sanırım çğlık atmaya..

12. 4 Şubat 2010
  13. BaBLe

BaBLe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bırazda erkek bebekler daha gec ses vermeye baslıyo cbk ses vermekde cabuk konuscak anlamına gelmıyo yıyenım 1 bucuk aylıkken agucuk bugucuk yapıyordu ama 2 yasında konustu oda zar zor

14. 5 Şubat 2010
  15. Amazon

Amazon Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    108
    Ödül Puanları:
    163
    Ben bebeğimle doğduğu günden itibaren devamlı konuştuğum için 2,5 -3 aylıkken başladı çığlık atmalar, ses çıkarmalar. şu an kahkaha bile atıyoruz maşallah. Bebeğin bir an önce dillenmesini istiyorsan devamlı konuşacaksın onunla. altını değiştirirken, beslerken, yıkarken vs. devamlı anlatmalısın ona ne yaptığını. bu çok önemli. hem bebek göz teması kurmayı da öğrnemiş oluyor bu şekilde.