bebekleriniz ne zaman döndü bayanlar

Konusu 'Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri' forumundadır ve EU1 tarafından 9 Eylül 2008 başlatılmıştır.

9 Eylül 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

biz 5 aylık olduk ama hala dönemiyoruz yüz üstü yatırıyorum çırpınıyor emeklemek için ama sırt üstü yatarken kayıp gidiyor dönmeyi beceremiyor vakti gelince döner diyorlar bakalım hayırlısı sizinkilerde mi öyle yoksa biz biraz tembelmiyiz?

2. 10 Eylül 2008
  3. tuana ecrin

tuana ecrin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canımbenim bu her bebeğe göre değişir benim kızım 3 aylıkken dönüyordu şimdi 5 aylık emekleyemiyor sadece sürünüyor ve yuvarlanıyor halının bır ucuna koyuyorum bi gelip bakıyorum halının diğer ucunda kız sen ne yaptın diyorum hoşuna gidiyor heralde gülerek tepki veriyor seninkide başlar yakın zamanda

4. 10 Eylül 2008
  5. koalayim

koalayim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimki de 3 aylıkken dönmeye başladı
    şimdi ufak ufak sürünüyor
    özellikle bir yerden destek aldımı bayağı gidiyor
    ama bebişten bebişe çok değişiyormuş

6. 10 Eylül 2008
  7. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Canım,benim oğluşum sırtüstü yatarken yüzüstü dönebiliyor.ama henüz yüzüstünden sırtüstüne dönmedi.öne doğru değilde geriye doğru gidiyor oğluşum.geri geri sürünüyor:)son iki gündürde çok hareketli.kucağımdayken bile sürekli bacakları,kolları oynuyor:))

8. 10 Eylül 2008
  9. defne_sal

defne_sal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bizimkide 4 aylıkken dönmeye başladı şimdi öne doğru gelmeye çalışıyor ama geri gidiyor sürünüyor dişide çıkacak galiba.

10. 10 Eylül 2008
  11. EU1

EU1 Guest

Benim kizimda donemiyo cunku benim halilar uzun tuylu ve agzina aliyo altina birsey de sersem onu geciyo.Donemiyo ama surunuyo yuz ustu.Birde benim kizin ellerinden degil parmagindan bile tutsan baslicak kalkamaya yurumeye.Benim kiz emeklemeden yurucek galiba.

Ay dun bide baktimki hanim ayagini agzina almis sok oldum derlerdide nasil becerecek derdim hay allahim bakalim daha neler gorucez :))

12. 10 Eylül 2008
  13. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    bu aylarda genelde ayaklarını agızlarına getırıyorlar canım yenı hareketlerı bu annıs

14. 10 Eylül 2008
  15. IXSXIK

IXSXIK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet kızlar yaa benim kızım da ayaklarını sürekli ağzına götürüyo
    daha neler görüzec bakalım
    buarada benim Ada'm 3 aylıkken dönmeye başladı şimdi mümkün değil yerinde durmuyo altını değiştirmek bile çok zorlaştı :)

16. 10 Eylül 2008
  17. YASON

YASON iki prenses annesiyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim berrak cığımda 4 ay 2 haftalıkken nihayet dönmeyi başardı yani henüz 1 hafta oldu .sırt üstü yatarken yüzüstü dönüyor ancak henüz altta kalan kolunu çekemediği zamanlar olabiliyor..ayaklar hep havada elleriyle tutuyor bazen ağzına götürüyor bazende çorabını çekip çıkarıyor..henüz yüzüstü yatarken sırtüstü dönemiyor..

18. 10 Eylül 2008
  19. EU1

EU1 Guest

ooooo sizinkilerin yanında biz biraz tembeliz herhalde dönemiyor ama ayaklarıyla çok güzel oynuyor bayılıyorum gezmeyi çok seviyor elimle tutup gezdiriyorum emeklemeden yüriyecek herhalde diyorum bakalım hayırlısı