bebekleriniz sagına soluna dönüyormu

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve yexsxilxoxzen tarafından 19 Kasım 2008 başlatılmıştır.

19 Kasım 2008
    Konu Sahibi : yexsxilxoxzen
  1. yexsxilxoxzen

yexsxilxoxzen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar benim bebegim yattıgı yerde kolu bacagı hiç durmuyo hareketli ama halen sagına yada soluna dönmüyor dönmeye bile çalşmıyo sizin bebekleriniz dönüyormu bu normal mi acaba

2. 19 Kasım 2008
  3. EU3

EU3 Guest

hayır canım benim kızımda yan dönmüyo daha erken sanırım ama kızım çok hareketli ayakları tepe tepe kendini kaydırıyo :) hatta birkeresinde yanıma yatırmıştım yatagın dikine yatıyodu sabah kalktım enine dogru dönmüş yan yatma yastıgından çıkmış :) o günden beri daha dikkat ediyorum kızımı yatagın ortasına yatırıyorum dönerek düşmesin die ..

4. 19 Kasım 2008
  5. nil1299

nil1299 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    benimki surekli hareket halinde gece yatırdıgımdada sabah mutlaka pozusyon degıstırmıs oluyor bide altını actıgımda cok donuyor ama sende bi dene altını acık bırakk biraz bezini degistırırken bak keyifden nasıl donuyor bide her cocuk aynı olcak deil ya daha kucukler normaldir takma canım

6. 19 Kasım 2008
  7. yexsxilxoxzen

yexsxilxoxzen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızımda altı açıkken kendini kaydıryo öyle hareketlii ayakları hiç durmuyo üstünedeki pattaniyeyi falan açıyoo işte merak etgim yan dönmeleriydi sanırım onun içinde erken

8. 19 Kasım 2008
  9. MATASOY

MATASOY Guest

Canım allah bağışlasın. Benimkide öyle çok hareketliki gazlı olmasının sonucu bu hareket benimkinin kafası bir sağ bir sol bazen sürekli dönüyor galiba başını kaşıyor evet altı açıkken full yan yatıyor bazen yan dönüyor ama sürekli değil kalkmak çok istiyor yastığa falan yatırıp bırakamıyorum kalkım derken kayıyıp düşüyordu yan tarafına ne yapıcaz bilmem bunlar aslan bebekleri uğraşımız zor ama evin ve dünyamızın neşe kaynağı oldukları şüphesiz..... Zeynep tuanam iyki doğurmuşum seni herşeyim benim........

10. 19 Kasım 2008
  11. MATASOY

MATASOY Guest

Arkadaşlar konuyla alakasız ama şu alta resmi nasıl koyuyorsunuz.

12. 19 Kasım 2008
  13. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
  14. 19 Kasım 2008
  15. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benimkide dönmüyo daha ama maş.hiiiiiiiiiiiiç durmuyo benimki hiperaktif olacak galiba bezini baglarken canımı çıkartıyo suyum çıkıyo bu soğukda yaz gibi terletiyo ben yalnız bırakamıyorum bırakırsamda 4 köşeyi yastıkla çeviriyorum yinede yastıkları itekleyip yatagın ucuna gelmeyi beceriyo park yataktada iteklemekten boynu iki büklüm oluyo.bide sabah bi bakıyorum üzerinde hiç bişe yok biran önce uyku tulumu almak lazım bu gidişle

16. 19 Kasım 2008
  17. arzum23

arzum23 melihin annesi melike Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim oğlumda altını açtığımda çok keyif alıyor kendisi dönemiyor ama ayaklarını bir oraya bir buraya atıyor

18. 19 Kasım 2008
  19. EU3

EU3 Guest

aynı canım benim kızımda dönemiyo henüz bugün 3 ayı bitti 4 girdik bakalım erken sanırım henüz altı açık yatırdığımda ise arkaya doğru iteklemeye başladı kendini.