bebekleriniz tv ye bakyormuu

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve zinedila tarafından 15 Eylül 2008 başlatılmıştır.

15 Eylül 2008
    Konu Sahibi : zinedila
  1. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar bebekleriniz televizyona bakıyormu ben anakucağına oturtuyorum yemek iş yaparken mutfaktayken tv açıyorum ses olsun die baya baya bakıo arada bazen onlara karşılık veriyo ona konuşuyolar sanıyo herhaldekaydirigubbakcemile3 sizinkiler bakıyomu acaba zararlı deildir herhalde değilmi uzakta duruyor yakında durmuyor hem oyalanıyor bir süre etrafınada bakıyor arada... ii oluyorkaydirigubbakcemile3

2. 15 Eylül 2008
  3. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    benimkide bakıyor canım özellikle reklamları çok seviyor.yatırıyorum yere başını televizyona doğru çeviriyor.baya bi oyalanıyor sonra başlıyor tekrar cırlamaya :)

4. 15 Eylül 2008
  5. Gamze_

Gamze_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Denizcim benimki de bakıyor ben de tv onune salıncagına yatırıyorum yarım saat falan oyalanıyoor.
    Genciza ne tatlı cıkmıs kızın maasallah denizinki de buyumus te kuculmus kucuk adamım benim :)

6. 15 Eylül 2008
  7. ro_se17

ro_se17 no paniq no heyecan Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kizlar benimkide bakiyor belli bir sure sonra sililiyor..yaklaşik 3 haftadir...bence bakmasinda bir sakinca yok..hatta işlerimiz yapmak için daha güzel sonuşta artik uyku saatleri azalacak ve oyalanacak birşeyler bulmak lazim..ama benimkki gezmeye çok laişti..uyanik olduğu zamanlar yatmaktan sıkılıyor ve gezmak istiyor kucağa laiyorum gene susmuyor..gezdirince yada hoplatinca susuyorr..

8. 15 Eylül 2008
  9. facundia

facundia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :sırnaşık şey Benimkide pek meraklı özellikle polisiye dizilere :1rolleyes:..BabyTV'ler falan seyrettireyim daha uygundur diyorum ama ağlıyor o kanalları açınca..Genede çok kısa sürüyor TV izlemesi ağlayıp kucak istiyor, gezmek istiyor..

10. 15 Eylül 2008
  11. melekk_84

melekk_84 2 prenses annesi.. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    benim kızımda bakıyo tv karşısına yatırıyorum o sırada ev işlerini hallediyorum :lepi:

12. 16 Eylül 2008
  13. EU1

EU1 Guest

benim oglumda devamli gozu tvde,renkli geliyor sanirim,ben karsisina koyup seyrettirmiyorum,kucaktayken felan sesin geldigi yonu bulup bakiyor,bebek dergisinde okumustum,cok fazla tv bakan cocuklar icine kapanik oluyormus,tabi bizimkiler simdik kucuk sanirim konusma cagindaki cocuklarda olur bu sorun,ama yinede bence cok iyi birsey degil dimi kizlar,

14. 16 Eylül 2008
  15. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146

aynen bende kucagimdayken falan oyle yapiyor bende baktirmiyorum oglan zaten cizgi film delisi :kızgın:
    bi de kiz olmasin mirmirmirmir
    neyse duzelir oglan da
    kizim renkli gorunce bakiyor bi de ses dinliyor yerimseniben
    ama gercekten pek iyi degil yani

16. 16 Eylül 2008
  17. PembeBeyaz

PembeBeyaz gel artık bebeğimmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Çok fazla baktırmayın tv ye gözlerinde kayma oluyormuş ...Tehlikeli bence...l

18. 16 Eylül 2008
  19. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar,tv çok yanlış birşey.yapmayın.2 yaşına kadar tanışmamalı televizyonla.otizm tehlikesi var.biz zor kurtardık yiğenimi.psk.ristler açıkladı sonra.tv yerine siz konuşun.