bebekleriniz yabanciliyor mu?

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve nnurayy tarafından 5 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : nnurayy
  1. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Kizlar benim kiz 3,5 aylik olucak birkacgun sonra 1haftadir dikkat ettim babasi ve benim disimdaki herkezde once saskin bir ifade ardindan dudak bukup senağlama nasil agliyor sizinkilerde boyle yapiyor mu ay sonu turkiyeye gelicez herkeze boyle yaparsa yandik :uhm: hatta bazen babasinda bile durmuyor suluk gibi uzerimde sizce alismasi zaman alirmi?

2. 5 Ağustos 2008
  3. eylulum

eylulum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    benim 4 aylık. İlk gördüğü kişilere bi 5 dakika şaşkın şaşkın bakıyo. sonra gülücük atıyo. şu ana kadar hiç ağlamadı. her bebekte farklı sanırım..

4. 5 Ağustos 2008
  5. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Bizdeki durum bazı kişlere gidiyor gider gitmez ağlamaya başlıyor bazılarına da gidice acayip mutlu oluyor kişi seçiyor henüz neye göre yaptığını anlıyamadım ama ciddi ciddi insan seçiyor.Hele geçen bir arkadaşımın kucağında gülmekten nefes alamıyordu kız bizimle konuşurken bile bebeğim gülmakten komaya girecekti.Ama bazılarınada aksini yapıyor.

6. 5 Ağustos 2008
  7. berrin_26

berrin_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Benim kizim beni babasini anneanne ve dedesi disinda kimin kucagina gitse agliyor.boyle mizmiz kalirsa vay halimize

8. 5 Ağustos 2008
  9. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Benim oğluşumda yabancılara önce dikkatle bakıyor,pek pas vermiyor,gülmüyor ama ağlamıyorda..kucaklarında duruyor.

10. 5 Ağustos 2008
  11. kuzuzuzubambino

kuzuzuzubambino Anne Şeni Çok Şeviyom.... Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Benimkisi 2 ayını dodurdu hep bana yapışık valla bende ne yapıcam bilmiyorum 4 ayını doldurduğunda çalışmaya başlayacağım inşallah zorluk çıkarmaz

12. 5 Ağustos 2008
  13. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    benimde kızım 8,5 aylık yaklaşık 4, ayından beri yabancılar oldu herkesi..uzun uzun bakıp inceliyor..kucaklarına aldıklarında ise ağlıyor..maalesefki halen aynı..bi yere gidince kucağımdan inmiyor...