bebeklerinize uyrken kaç kat giydiriyosunuz?

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve gamren tarafından 28 Mart 2009 başlatılmıştır.

28 Mart 2009
    Konu Sahibi : gamren
  1. gamren

gamren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ya bı turlu su giydirme işinin dozunu ayarlayamadım.2 kat penye alt 2 kat da üst giydiriyorum.ama sabah cok terlemiş oluyo.bir kat giydirsem üsütücek die korkuyorum.siz ne yapıyosunuz?

2. 28 Mart 2009
  3. EU3

EU3 Guest

evin kaloriferli ya da sobalı oluşuna göre değişir bu giydirme konusu
    tabii bulunduğun iklime göre de...
    ben 2 kat penye(birisi kısa birisi uzun kollu), havanın durumuna göre de yelek giydiriyorum
    annem sırtının korunmasının önemli olduğunu söyler durur

4. 28 Mart 2009
  5. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    bizim ev fırın gıbı sıcak oldugu ıcın ben tek kat gıydırıyorum. yanı çıtçıtlı badı ustune tek takım gıysı. sonra battanıyesıne sarılı duruyor. uyurken de ustune bı battanıye daha ortuyorum. dogru mu yanlış mı bılemıyorum ama aşırı sıcak olursa boynu kıpkırmızı oluyo ordan anlayabılıyorum bıraz.

6. 28 Mart 2009
  7. thymus20

thymus20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba öncelikle bende denizliliyim ben kızızma altına çıtçıtlı badi üstünede tek kat penye altına tek kat tulum giydiirm am abattaniyesiyle dolaşıyoruz devamlı

8. 28 Mart 2009
  9. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    bende 3 aylık kızıma 2 alt penye 2 de üst uzun kollu pamuklu penye gidiriyorum evim sıcak ama ilk zamanla hep yelek gidirdik ama artık havalar düzeldi yelek yok zaten gün içerisinde ana kucağında yatarken üzerinde penye bi battaniye oluyo uyurkende bibattaniye ama üstüne basa basa söylüyorum uyurken muhakkak başını örterim çünkü başı üşürse hasta olabilir yada örtmediğim zaman burnu tıkanabiliyo gece yada gündüz

10. 28 Mart 2009
  11. gamren

gamren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106

merhaba canım.evin kaloriferlimi peki?battanıye ile dolaştırma zor geliyı bana.o yuzden 2ser kat giydiriyorum.ama gece endişelenıyorum.nere
    sindesin denizlinin?

12. 28 Mart 2009
  13. gamren

gamren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    yaz gelsede tek cıtcıtlı badilerle gezseek.

14. 28 Mart 2009
  15. mugumugu

mugumugu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bende tek kat giydiriyorum , üstünde hep yelek , altında da kilotlu çorap var .
    Gece uyku tulumunun içinde uyuyo . Battaniyelerde hep pamuklu bendeki hiç yün yok .

16. 28 Mart 2009
  17. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım, havanın ve evin durumuna göre değişiyo benimde ..ama sırtına yelek giydrimeden dolaştırmam ..
    özellikle uykudan uyanınca ..bir kat çıtçtlı badi..üzerine penye badi veya pijama ,onun üzerinede kıyafetni eğer dışarı çıkaracaksam örgü buluz giydiririm..

18. 28 Mart 2009
  19. Elvira

Elvira acı sözler dilin dikeni Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben iki kat giydiriyordum birde battaniyeye sarıyordum elleri kollarıyla uyandırmasın kendisini diye.
    geçen gün vücudu kabardı korktum ve dr götürdüm dr bana kızdı ne bu böyle diye kat kat giydirme yatarken dedi gündüzlerde giydirdiğin kalın olmasın diyede söyledi yavrucak isilik olmuş meğer
    cahil annesi bilemedi. şimdi geceleri pijamalarını giydiriyorum incede battaniyesine sarıp koynuma alıp
    yatıyorum hem daha uzun uyumaya başladı oğluşum.