bebeklerinize yazlık ne giydiriyosunuz

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve dilemin21 tarafından 8 Haziran 2009 başlatılmıştır.

8 Haziran 2009
    Konu Sahibi : dilemin21
  1. dilemin21

dilemin21 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili anneler 3 aylık oğlum var nasıl giyindireceğimi bilmiyorum.kısa kollu giyindiriyomusunuz? çorap giydiriyomusunuz.bu konuda çok tecrübesizim bana yardım.sengözlerimebaksanab

2. 8 Haziran 2009
  3. lesya84

lesya84 rosa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım kızımın doktoru bana hep ''terli kalmasın ve ayağını üşütmesin,sen ne giyiyorsan bebeğinide o ölçüde giydir '' derdi.ılk başlarda bende senin gibi ne giydirceğimi bilemezdim,sonra doktorumun bu tavsiyesi bana çok yardımcı oldu,umarım sanada yardımcı olur kaydirigubbakcemile5

4. 8 Haziran 2009
  5. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    istanbulda oturuyorum geçenlerde 2 aylık olduğunu tahmin ettiğim bir kız bebek gördüm. açık alandaydık hava da fena değildi. kız çırılçıplaktı nerdeyse. askılı atler ve şortla gezdiriyolardı. bi de benim 3,5 aylık oğluma baktım uzun kollu penye ve altında uzun pantolon vardı. arabasında uyuduğu için üstüne battaniye örtmüştük

6. 8 Haziran 2009
  7. dilemin21

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    113
    bende manisa kırkağaçta oturuyorum yakında burdan gidiyoruz yani uzun bi yolaa çıkacaz manisadan batmana çıktı tayınımız.tabi burdan giderken çok uğrak yerimiz olacak ben oğluma uzun kollu penye çıt çıtlı badilerden giydiriyorum.çorabınıda giydiriyorum.ama bazen çıkarıyorum ayağından pantolonda giydiriyorum.ama hava çok sıcak sizce pantolonu ve çorabı çıkarsam üşürmü.dışarı çıkarırkrn şapka giydiriyomusunuz?kulakları üşümesin diye. bizimki şapka istemiyooo.

8. 8 Haziran 2009
  9. berrin35

berrin35 ecemin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben atlet ve kilotla gezdiriyorum sadece.çoraplarıda çıkardım.off çok sıcak valla.zaten bebişim normalde çok terliyo.bende terlemesin diye.atlet kilot giydiriyorum evde.dışarı çıkıncada etek şort tarzı giydiriirm

10. 8 Haziran 2009
  11. berrin35

berrin35 ecemin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm ben kulakları üşümesin diye değilde başına güneş geçmesin diye şapka takıyorum dışarı çıkınca

12. 8 Haziran 2009
  13. dilemin21

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    113
    benim oğlanda çokk terliyo kafadan çok terliyoz

14. 8 Haziran 2009
  15. PirayeHira

PirayeHira Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende şort ve kısa kollu badi giydiriyorum altında da çıtçıtlı badisi oluyor,elbise ya da sadece atlet külot takımıda giydiriyorum bazen dün mesela dışarı çıktık çokkk sıcaktı atlet külot takımının üstüne penye elbise giydirdim askılı bide çorap yinede terledi....
    bence kulakları üşümez cnm yaa takma sıkar iyice bebişi sıcakta güneş geçmesin diye ince şapka tak onun yerine

16. 8 Haziran 2009
  17. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    198
    ben istanbuldayken şort ve kısa kollu yada kolsuz giydirdim.mutlaka çorap giydirdim..
    şu an burada sıcak ama daha yakıcı sıcaklar gelmedi o yüzden şortu cıbıl cıbıl giydirmiyorum.kısa kollu eğer gündüz dışarı çıkacaksak giydiriyorum
    dün mesela kısa kollu bady kilotlu çorap ve şort vardı.akşamda eşofman çıkardım üzerine battaniye aldım kafasını örttüm..
    duruma göre yani
    ama sıcaklarda da kalın giydirip pişirmeyin çocukları

18. 8 Haziran 2009
  19. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    hani derler ya sizin giydiğinizin 1 kat fazlasını giydirin bebeklere diye. o kışın geçerli değil mi?