Bebeklerinizi kendiniz mi yıkıyorsunuz?Yıkıyorsanız nasil?

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve esin58 tarafından 15 Mart 2010 başlatılmıştır.

15 Mart 2010
    Konu Sahibi : esin58
  1. esin58

esin58 2 kız anasi:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar benim kzıım 15 ayılık oldu ama hala kendim yıkıyamıyorum küvetinde yıkıyoruz biz tek başıma yıkadigimda tutamıyorum elimden kayıyor suyuda çok sevdgii için şap şap oynıcam derken hoppp kafasini çarpıyor:)))merak ediyrum arkadaslar siz nasil yıkıyorsunuz?biraz teknik destek sanirim bana iyi gelecek

görüşlerinizi bekliyorum arkadaslar

2. 15 Mart 2010
  3. sakine2

sakine2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım duşakabin varsa orda güsel ve temiz bir yere oturt hatta onların öyle satılan oturakları var elinede çok sevdii bir oyuncak ver mesela renkli top tavsiyem bu benim yiğenimde işe yarıyor oda suyu çok seviyor her çocuk gibi

4. 15 Mart 2010
  5. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım bebeğim 3 aylık doğduğundan beri kendim yıkıyorum.küvetine filesine yatırıyorum ve yıkıyorum.eşim asker çoğu zaman evde değil.herşeyi kendim yapıyorum zaten.bebeğimide kendim yıkıyorum.önce vücudunun ön tarafını, sırtını en son başını yıkıyorum.alışırsın zamanla.bebeğim su bile yuttu bir gün yan çevirdim hemen.sırtına hafifçe vurdum.nefesi gitmişti kıyamam allahtan hemen çıktı su.kafasını birden çevirdi ondan su yuttu . panik olsaydım orda neolurdu bilemem.panik biri değilim allahtan

6. 15 Mart 2010
  7. susaden

susaden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    bende kendim yıkıyorum iki aylık ken annem gitmişti evine tek kalmıştım kendim yıkıyodum arada eşimlede yıkıyorum ama kendimde yıkıyorum

8. 15 Mart 2010
  9. bebekela

bebekela Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim hatun 9 aylık ve asla kendim yıkayamıyorum ayakta duruyor ve çok hareketli eşim tutuyor. ev de aşırı sıcak değil yaz gelsin küvete atıp suda oyun oynatacağım

10. 15 Mart 2010
  11. Chitlembiq

Chitlembiq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Valla yenidoğan bebekleri kendi başına yıkayan anneleri tebrik etmek istiyorum. Biz 3 kişi yıkıyoruz da . :) Birimiz tutuyoruz, birimiz sabunluyoruz, birimiz su döküyoruz. Bağırış çağırış. Tam macera... :) 2 güne bir de yaşıyoruz aynı macerayı doğduğundan beri. 1 buçuk aydır.

12. 15 Mart 2010
  13. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    sağol cnım, alışınca yapıyor insan.

14. 15 Mart 2010
  15. zeyon

zeyon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    bende ilk doğduğunda yıkıyordum kendim ama şimdi çok hareketli o yüzden babasıyla yıkıyoruz.

16. 16 Mart 2010
  17. aysusahin

aysusahin ♥♥♥ Canım Kızım ♥♥&# ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızım 6.ayına girdiğinden beri kendim yıkıyorum...O güne kadar hep annemle yıkıyorduk, birgün kendi kendime " bebeğimi neden kendim yıkayamıyorum ki " dedim ve hemen gerekli melzemeleri hazırlayıp o anda yıkadım..Ve o günden beri hep kendim yıkıyorum alkisalkisalkis

18. 16 Mart 2010
  19. axsxkitom

axsxkitom Konyanın Gülü :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    2 aylıktan beri eşimle beraber yıkıyoruz..ama şimdi eşim birini tutarken ben birini yıkıyorum..