bebeklerinizi nasıl hayal ediyorsunuz

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve tub833 tarafından 11 Nisan 2008 başlatılmıştır.

11 Nisan 2008
    Konu Sahibi : tub833
  1. tub833

tub833 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar eminimki sizde benim gibi bebeklerinizin hayalini kuruyorsunuz benim gözümün önüne gelen bebek esmer gür saçlı bi erkek bebek ama rüyalarımda hep kumral görüyorum bakalım tosunum nasıl çıkacak.allahım sağlıklı bebekler nasip etsin hepimize.sizlerin hayalindeki bebekler nasıl doğumdan sonrada yazarız bakalım tahminler tutacakmı :KK46:a.s.

2. 11 Nisan 2008
  3. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bugün eşimle konuşuyorduk nasıl olur kime daha cok benzer diye bende rüyalarımda sarı maviş bir bebek görüyorum her iki ailenin genlerinde var cünkü ama benim kızım sanırım kumral dalgalı sacları olan bir bebek olucak :dance:

4. 11 Nisan 2008
  5. meraklxix

meraklxix Guru Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    306
    bende çok merak ediyorum ama tahmin edebiliyorum bebişimi çenesi aynı babası ultrasando gördük :) yanakları biraz tombiş oda bana benziyor :) babasına benzesin isterim ben oğluşumun :)))

6. 11 Nisan 2008
  7. EU1

EU1 Guest

bizde konuşuyoruz eşimle bende ona boyu sana çeksin gerisi bana diyorum çok kızıyo heryeri bana benzicek diyo. ama ben bebeğimin kumral ve gür saçlı olmasını istiyorum ve büyüdüğündede babası gibi uzun boylu olmasını istiyorum bakalım inşallah dediğim gibi olur.:KK46::KK46:

8. 11 Nisan 2008
  9. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bende hayallerimde hep kendime benzetiyorumm.. benim küçülmüş halimm..:icecream:
    babasına benzesin ama başkalarına benzemesini istemem doğrusu....:dilcikar:

10. 11 Nisan 2008
  11. u2rem

u2rem Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    walla bende bunu çook düşündüm eşimde ben de küçükken sarışınız eşim hala sarıya yakın kumral o yüzden sarışın olma ihtimali %90 gibime geliyor.sonra benim göz rengim kahverengi eşim ela gözlü benim ailemde çoğunlukla ela gözlü ama eşimin ailesinde de yeşil göz çok fazla. ama kahverengi göz rengi diğer renklere baskındır ben kahverengi veya ela gözlü olur diyorum. saçları da benim gibi kıvırcık olur :hooray:
    yani sarışın kıvırcık saçlı kahve veya ela gözlü bi bebiş bekliyorum yerim ben onu :nazar::nazar::nazar:

farklı bişi gelirse bilmem kısmet bunlar benim tahminlerim bakalım ne kadar tutcak:teytey:

12. 11 Nisan 2008
  13. hidennisko

hidennisko çiçekli böcekli :)) Pro Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    bizimki kesin kabak olacak :)) cunku babasida bende sarısınız ve ikimizde kabak dogmusuz :)))
    gozleride mavi olacak gibi sanki ruyalarımda oyle goruyorum..
    saglıklı olsunda
    kargaya yavrusu kuzgun gorunur kesin

14. 11 Nisan 2008
  15. tub833

tub833 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hahaha kirpi yavrusunu yumoşum die severmiş

16. 11 Nisan 2008
  17. febi

febi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben sarışınım , baba esmer .. benim aile de sarışın , eşimin ailede de sarışın var mesela abisi sarışın mavi gözlü , eşimse esmer yeşil gözlü ....kafamçokkarıştı ahhh aaahhhh kime benzicek bu çocuk yahu tatlicadiarzu benim tahminim resimleri babayı andırıyor ama bakalım çok merak ediyom kızımı :uhm: yeter ki sağlıklı olsun eli yüzü düzgün olsun , hayırlı bir evlat olsun, biraz da bana benzese fena olmaz tabii caaannıııımm :asigim:

18. 11 Nisan 2008
  19. aSkiTo

aSkiTo █ █ █ ipek böcügüm █ &#96 Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    196
    kirpi yavrusunu yumoşum die severmiş
    :roflol: :roflol:allah iyiligini versin :))
    babamiz esmer annemiz kumral .. benim ailem genelde sarisin ve renkli gözlü ..esimin ailesi esmer ve kahverengi gözlü .. ben babasi gibi esmer olsun istiyorum..
    esmer erkekler daha makbuldur die düsündügümden yani :))))
    ama tabi yüzü felan benim tarafima benzesin ..cünkü esimin 10 tane erkek yegeni var :roflol: hepside birbirine benziyo ...
    benimki farkli olsunnn istiyorum tabiki :KK66: