Bebeklerinizi nasıl uyutuyorsunuz?

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve Bulcuk tarafından 25 Kasım 2009 başlatılmıştır.

25 Kasım 2009
    Konu Sahibi : Bulcuk
  1. Bulcuk

Bulcuk Minik prensim kollarımda Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar benim oğlum hala zor uyyor kucağımda evi turlaya turlaya uyutuyorum artık kollrımın ağrısından duramıyorum nasıl alıştırıcam kendi kendine uyumaya böyle çok zorlanıyorum :sinifsinif:

2. 25 Kasım 2009
  3. DoraGizem

DoraGizem DORApaşanınANNESİ Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    şekercim ben koltuğa bırakıyorum emzirdikten sonra mıkırdana mıkırdana uyuyoo müziğide açıyorumm ...

Son düzenleme: 25 Kasım 2009
  4. 25 Kasım 2009
  5. SEYMA

SEYMA Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bazen emişirken bazen yatağına koyduğumda bazende salladığımda uyuyorrr uyusunda nasıl uyuduğu mühim değil.

6. 25 Kasım 2009
  7. Bulcuk

Bulcuk Minik prensim kollarımda Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    benimki mümkün değil öyle mıkırdana mıkırdana uyusun katıla katıla ağlıo yatırınca :KK43:

8. 25 Kasım 2009
  9. cashmir

cashmir kızım...küçük gün ışığım Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    zeynep' i anneannesi kucakta uyumaya alıştırdı son zamanlarda. hoşuna gidiyor tabii annemin, sonra ben ne yapacağım düşünen yok yasakkelime ya kucakta, ya memede, ya da omuzda gaz çıkarırken uyur oldu.. hatta kuş uykusu yaptığı için yerin koyunca da uyanıyor çoğunlukla küçük hanım.. ama az önce ana kucağında kendi kendine uyumuş ben mutfaktayken nasıl mutlu oldum anlatamam hihoyyyt:nazar: belki de tükendi enerjisi artık saatlerdir uyanık zira.. inşallah gazı az olur da bebişimin böyle uyur. benim kızım çok gazlı çooook. ondan uyuyamıyor geceleri kuzum :çok üzgünüm:

10. 25 Kasım 2009
  11. ZuZuu

ZuZuu kelebeğimm koynumda Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    153
    aynen bulcukum..ille kucakta uyuycak..uyanıkken de en fazla 1-2 dk yatıo ööle hıh mesela şimdi..bastı yaygarayı

12. 25 Kasım 2009
  13. cicibisi

cicibisi http://ygtnblogu.blogspot Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Benim sıpada son zamanlarda azıttı :sinifsinif:
    Emişirken uyumasa bile yerine koyunca baka baka uyurdu,bu aralar zorlanıyo..
    kucakta pek uyutmak istemiyorum alışıyo hemennn,gazını çıkarırken uyumazsa emzik veriyorm.onuda bazen atar atmaz ağzından uyanıyo bazen işe yarıyo dalıyo geri uykuya..meseela dün gece çok uğraştırdı beni uyumadı sonra tıktım emziği saat 3 te uyudu sabah 7.30a kdar.zemuszemus

14. 25 Kasım 2009
  15. bahair

bahair www.nilkizi.blogspot.com Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cashmircim merak etme bebeklerde özellikle ilk 3 ay alışkanlık diye bişey olmazmış. benim annem de gitmeden önce nile neler yapıyodu kucağında oynatıyodu eğlendiriyodu ama annem gitti sakin hayata da alıştı. genelde de memede uyuyo yada yatağına veya koltuğa yatırıyorum emziğini veriyorum o şekilde uyuyo...

16. 25 Kasım 2009
  17. DoraGizem

DoraGizem DORApaşanınANNESİ Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    bahair 3 ayda alışmazmı kucağa unuturmu dersin kıss alıp doya doya seveyim mi kucağıma alışacak diyyee sadece meme verirken ve gaz çıkarırken nerdeyse alyorum çocuğu kucağıma ödüm patlıyo alışacak diye çünkü?*?

18. 26 Kasım 2009
  19. bahair

bahair www.nilkizi.blogspot.com Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    eminim gizemcim. hatta özellikle 2. ay da çocuk gelişimi açısından bebekle kucaklaşmak gerekiyo... bol bol kucaklayınki özgüveni oluşsun. ama alamadığın zamanlarda da (o esna. da işin olabilir vs.) bebeğine de neden almadığını anlatırsansen konuştukça bebeğinin rahatladığını ve bıraktığında da bi sorunu olmadığı takdir de mızmızlanmadığını göreceksin...