Bebeklerinizi rüyanız da görüyor musunuz?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve kestane tarafından 8 Ekim 2009 başlatılmıştır.

8 Ekim 2009
    Konu Sahibi : kestane
  1. kestane

kestane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar benim doğumuma daha var 29.haftadayım ama dün gece doğum yapmışım rüyamda bebeğimi kucağıma aldım çok güzeldi tombiş 4200gr doğmuş saçları vardı kapkara babasının gibi sonra onu giydirdim ayakları üşümüştü çoraplarınıda giydirdim uyudu hiç ağlamadı çok uslu bi bebekti sizlerde böyle bebişerinizi görüyomusunuz inşallah hepimizin bebekleri sağlıklı ve uslu bebekler olur doğuncada bu başlık ta paylaşırız durumları:CüvCüv::KK46:

2. 8 Ekim 2009
  3. bulut

bulut Allah büyüktür.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben bebişle ilgili çok rüya görüyorum ama yüzünü hala göremedim karışık bişeyler görüyorum hep çok merak ediyorum kızımı........

4. 8 Ekim 2009
  5. gulsila

gulsila MeryeM & tatlı kızı Sıla Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de rüyamda gördüm bir kaç kez ama yüzünü tam hatırlamıyorum kalktığımda, ama çok güzel bi duygu gerçek gibi... hayırlısıyla hepimiz kucağımıza alalım meleklerimizi inş.

6. 8 Ekim 2009
  7. kestane

kestane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar ben dün gece yine gördüm ama bebeğimi değil sadece onu nekadar çok özlediğimi söylüyodum hele bikere kucağına alda ondan sonra anneliği anlarsın dediler bana sürekli bebeğimi düşündüğüm için görüyorum bu ara galiba az kaldı bebişlerimize kavuşmamıza

8. 9 Ekim 2009
  9. myhusbandandme

myhusbandandme Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben de goruyorum ara ara.hatırlamamama ragmen huzurlu uyanıyorum.