bebeklerinizin gece uykusu nasıl

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve Mister81 tarafından 7 Eylül 2008 başlatılmıştır.

7 Eylül 2008
    Konu Sahibi : Mister81
  1. Mister81

Mister81 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.004
    Ödül Puanları:
    198
    1 hafta sonra 1 yaşına girecek bi oğlum var.akşam gayet rahat uyuyor fakat gece boyunca belki 4 5 sefer ağlayarak uyanıyor.ya biraz yanımda uyuyarak ya da süt içerek tekrar uykuya dalıyor sabah en geç 7 buçukta kalkıyor.13 haftalık hamileyim bu uyanmalar perişan ediyo beni. oğlum 10 ayını geçmişti memeyi bıraktık hamile olduğumu öğrenince.gece emmeye kalkardı bi alışkanlık mı dersiniz.sizinkiler nasıl ve sizce bu ne kadar daha sürer arkadaşlar ya....sevgiler hepinize

2. 7 Eylül 2008
  3. denevst

denevst Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım sen hamileysen eşin kalksın zaten anne sütü almıyormuş oda daha bebek oldugu için hiç nedensiz bile kalkabilir sana önerim her kalktıgında su verin bebekler gece su içmek istiyolar zamanla düzelir merak etme

4. 8 Eylül 2008
  5. minik kuslarim

minik kuslarim CANIMIN 3'Ü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ay canim benim yaaaaa bebegin daha cok kucuk birde hamilelik allah yardimcin olsun.benimde iki kizim var 5 yas ve 13 aylik
    ikisindede sorun yasamadim cok fazla.askam 8de yatarlar sabah 8e kadar uyurlar.aksam yemegi az yerlerse 1 kere sut icmek icin ve yaz aylari malum sicak susadiklari icin kalkarlar
    okadar onun disinda kalkmazlar.
    10 aylik bir bebegin meme birakmasi onu etkilemistir canim.ve yanimda uyuyarak dalardi demissin oda senin kokuna alistigini ve sensiz yatamadigina isarettir.kokunu ariyor ve emme refleksi var hala
    biraz zaman daha lazim sanirim.yasina kadar idare et bakalim bir canim
    umidi kesilince duzene girecektir
    allah yardimcin olsun cok zor.

6. 8 Eylül 2008
  7. Mister81

Beğenildi:
    1.004
    Ödül Puanları:
    198
    canım teşekkür ederim.umarım dediğin gibi düzene girer.2.si gelince bu hala devam ederse naparım ben yoksa.sevgiler....

8. 8 Eylül 2008
  9. Mister81

Beğenildi:
    1.004
    Ödül Puanları:
    198
    suda veriyorum ama bazen içiyo bazen tutup fırlatıyo sanki bu ne der gibi.dediğin gibi zamanla düzelir umarım.sağol...

10. 11 Eylül 2008
  11. emilio

emilio Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet cnm ya geceleri aynı problemi bende yaşıyorum.büyük oğlum üç yaşını bitirdi,daha yeni yeni düzeldi geceleri kalkmıyo artık.ama küçük 1.5 yaşında,bebekken daha rahattı çok az uynırdı geceleri şimdi 5-6 kere kalkıyo.mama yemek istemiyo ve çok sinirli uyanıyo.su içiyo bol bol.bende bu konuda çok çaresizim.kafamçokkarıştıallah yardımcımız olsun

12. 11 Eylül 2008
  13. Mister81

Beğenildi:
    1.004
    Ödül Puanları:
    198
    seninkilerinde arası 1.5 yaş benimde öyle olacak allah izin verirse.nasıl çok zor oluyomu 2 bebeği birden büyütmek.doğumun normalmi sezeryenmi.benimki sezeryen oldu.son aylarda çok ağrı oluyomuş diyorlar..allah sanada kolaylık versin canım

14. 13 Eylül 2008
  15. akxixnay

akxixnay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim oğlum 7 aylık ve bende gece kalmasından çok şikayetçiyim bazen uyanıyor nerdeyse 1 saat uyumuyor. su ,mama, meme bizde hepsi var hepsini deniyorum. şimdi ramazanda daha zor savurdan sonra her saat başı ağlıyor 7 yada 8 gibi kalkıyor. yatarken beşiğine koyuyorum gece ağlıyor ne versem susmuyor yanıma yatırıyorum hemen uyuyor. çok zor ama sabır diyorum. sanada banada ve tüm annelere kolay gelsin.

16. 13 Eylül 2008
  17. bayansu

bayansu Guest

kızlar benim bebişin saat 9 yada 10 gibi yatar sabahta yine 9 yada 10 gibi kalkar...maşşallah bitane benim oğlum hemüz 15 aylık:nazar::nazar::nazar:

18. 13 Eylül 2008
  19. zeymi

zeymi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :ecrin_bebek:benım kızımda dort bucuk aylık ve accayıp sıkayetcıyım uyumuyo hıc..
    gunduz ayagımda sallıyorum ve uyanana kadar ındıremıyorum :kızgın:hemen acıyo gozlerını yoksa ..evde cıngene salıncagı yaptım yarım saat sallıyorum en fazla 15 dak uyuyo ıcındeçç
    gecede bır saatte anca uyuyo 2 ye kadar falan saatte bır kalkıyo sonrada yarım saate bır :1shok:
    cok yoruluyorum hıc dınlenmeye fırsatım yk
    ALLAHIM ona saglık versın katlanıyorum ama bende stres lı oluyorum ozaman bende ıyı olmalıyımkı onunla daha ıyı vakıt gecıreyım
    dıye dusunuyorum INSAALLAH en kısa zamanda duzelır:çok üzgünüm: dort bucuk ayda 27 kılo verdım gercı benım ıstedıgımde buydu ama baya hızlı oldu...ALLAH yardımcımız olsun:a015: