bebeklerinizin hareketlerini hissediyor musunuz?

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve gulen tarafından 9 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Haziran 2008
    Konu Sahibi : gulen
  1. gulen

gulen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben 17+4 oldum.oğlumun hareketlerini birazcık hissetmeye başladım.balık gibi kayıyor içimde.sizinde oluyor mu?ne zaman başladı?tekmeleri ne zaman atacak bilen var mı?

2. 9 Haziran 2008
  3. elmalxix turta

elmalxix turta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ben de son 3 gündür kıpırtılarını hissetmeye başladım. Sanki minik minik biri içimde oynuyo gibi... Umarım en kısa zamanda tekmeleri de yemeye başlarız :)

4. 9 Haziran 2008
  5. Karagxoxzlxux

Karagxoxzlxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar aynı benimde balık gibi kayıyor çok hoş bir olaymış

6. 10 Haziran 2008
  7. fater

fater Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben pek bir şey hissetmiyorum henüz
    bazen dakikalarca elimi karnıma koyuyorum ama tık yok
    erken mi acaba daha
    aman sağlığı yerinde olsunda biraz daha bekleriz ne yapalım

8. 10 Haziran 2008
  9. slm kızlar benim bebiş te gecen haftadan beri pek kıpırdak gayet net bi şekilde hissetmeye başladım kendi capında tekme atmaya calışıyor ama tam olarak beceremiyor ama balık gibi kayıyor içimde bunu cok rahat hissediyorum geceleri babasıda elini karnıma koyuyor ve oda hissediyor artık süper bişi ya valla:dance:

10. 10 Haziran 2008
  11. serayy

serayy çook şeker Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Benimde karnımın sol tarafında cuma akşamı bariz bir kıpırtı oldu.
    Şimdide hafif hafif oluyor. Karnımı doyurunca daha çok oluyor gibi.:KK46:
    Tabii bunlar çok hafifi hareketler. Hele biraz geçsin son aylara doğru karşımızda oturanlar bile görecek. çok güzel bir duygu bu. Kızım çok hareketli bir bebekti, devamlı tekmelerdi bakalım oğlum nasıl olcak?

12. 10 Haziran 2008
  13. beyazmelek

beyazmelek Candan öte,candan ziyade Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ben oğlumun hareketlerini uzun zamanda beri hissediyorum, erken oynadığı için de zaten hep erkek dediler etrafımdakiler. tabi o zamanlarda ayırdetmek çok kolay olmuyordu bu hareketleri bağırsak hareketleri ile karışıyordu. ama özellikle son 2 haftadır farkedilir derecede güçlendi, bazen hiç hareket yokken durup durup bir tekme atıyor pıt diye, ciddi ciddi hissediliyor artık. yalnız böyle pıt pıt oynarken babamız elini göbeğime koyunca hiç hareket etmiyor çıldırıcam, bir anda yok oluyor çocuk. denk getiremedik bir türlü, o da hissetmek istiyor ama olmuyor.

14. 10 Haziran 2008
  15. kyxixldxixz

kyxixldxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 16+5 şuana kadar hiçbir hareket yok sabırsızlıkla bekliyorum ne zaman hareket edecek diye sanırım kızmış kızlar pek tekme atmazmış genelde yer değiştirirmiş ben onada razıyımm :)

16. 10 Haziran 2008
  17. beklemek

beklemek Aşklarım İrem ve Eymen Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bu olay işte bütün bebeklerde aynı demekki oynarlar oynarlar birisi elini koyunca hemen duruverirler sanki hissediyorlar ama merak etme ileri ki aylarda artık saklayamayacak kendini benimkide dün oynuyordu iki kere vurdu üçüncüde elimi koyup bekleyeceğim dedim ve fazla bekletmedi annesini bir vurdu oğlumla ilk temasımızı yaşadık elektrik çarpmış gibi oldum birden herhalde elimi koymuş olmama rağmen beklemiyordum hissederim diye çok heyecan verdi bana

18. 10 Haziran 2008
  19. meryemyilmaz

meryemyilmaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende hissetmiyorum daha bebişlerimi yaaaa:sm_confused: arada bir elimi karnımda gezdirince yemeklerden sonra filan pıt pıt vuruyolar ama onuda zor hissediyorum.bakalım yakında benimkiler içerde maç filan yaparlarsa ben ozaman napacaaaaaaaaaammmmkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.