bebeklerinizin isimlerine nasıl karar verdiniz kızlar ve kim buldu?

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve hanimiş tarafından 4 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

4 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : hanimiş
  1. hanimiş

hanimiş Guest

herkese selaamm bebeklerinizin isimlerine nasıl karar verdiniz kızlar ve kim buldu?? benm mesela eşimle ben internetten bulduk ve çok hoşumuza gitti BELİNAY ELA ( ela sonradan aklımıza geldi onuda ekledik ):KK46::kahve:

2. 4 Temmuz 2008
  3. balpetegim

balpetegim küçük prensin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    benimkini babası istedi...burak:)
    doğum tarihini miraç kandiline vermişlerdi,peygamberimizin miraca çıktığı atın adı burakmış ya,o yüzden istedi,sonra da içi ısındı hep burak diyo

4. 4 Temmuz 2008
  5. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    benimde arkadaşım buldu msnden yazışıyorduk benim acelem yok dedim isim konusunda ama o netten buldugu tüm isimleri bana yapıştırıp bu nasıl bu nasıl diye sorup duruyordu hic birini begenmedim en sonunda sonuncusunu cok begenmiştim ( dilem) farklı bir isim farklı bir söyleniş eşime söyledim onunda cok hoşuna gitti ve kızımın adını dilem koyduk..

6. 4 Temmuz 2008
  7. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    isim misim yok daha ortalikda :)

8. 4 Temmuz 2008
  9. misskokulumm

misskokulumm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    eşim kızımız olacağınıöğrendiğinden beri ELİFNAZdiye seviyo karnımı hatta akrabalarına bile elifnaz demiş adını yani psikolojik baskı yapıyo banajeyyar ama ben BEYZA adını buldum ve çok sevdim anlamı tertemiz lekesiz demek bakalım bu çekişmeyi kim kazanacak eşim nüfusa ben gitcem sen bebeğin yanından ayrılamazsın dyoooKötü Kazen

10. 4 Temmuz 2008
  11. sevval onal

sevval onal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bizimde aylarca isim arayısımızdan sonra hamileliğimin 6. ayında kızımın isminin şevval olmasına karar verdik ismini eşimle beraber bulmuştuk ama etraftan aldığımız tepkiler bazen aaa ne güzel isim desede bazıları beğenmedi umurumda değil ama kimisi büyüyünce kızın ismini beğenmeyecek dedi bizde başına duru ismini de koyduk yani duru şevval olacak kısmetse üstelik benim ismimde duygu duru ile uyumlu hoşuma gitti doğrusu... :)))

12. 4 Temmuz 2008
  13. Lotus

Lotus kimse olmadı senin gibi.. Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    eşimin aklında bebeğimiz kız olursa bir isim var, ben henüz karar vermedim, göz göze gelince bebeğimle o zaman düşünürüz..
    nedense hiç erkek ismi düşünmedik..

14. 5 Temmuz 2008
  15. EU2

EU2 Guest

bebeğimin kız olduğunu 6,5 aylık hamileyken öğrendim eşim ceren ismini çok seviyo bunu koyalım diyo benimde hoşuma gitti bakalım nasip sizce nasıl?

16. 5 Temmuz 2008
  17. arzu-ela

arzu-ela hayat bana güzel... Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    eşim ilk zeynep elif istedi ben istemedim.ikimizin ortak beyendigi isim ela oldu,bazıları beyenmesede umrumda degil oglum bile ela nerde deyince karnımı seviyor:))

18. 7 Temmuz 2008
  19. EU1

EU1 Guest

Biz Ecrin Nİsa yada Nisa Derin ikisii aasında artık doğunca karar veririz :)