bebeklerinizin uyku duzeni nasıl

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve oNcA tarafından 6 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : oNcA
  1. oNcA

oNcA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaslar akşam 11den sabah 8-9a kadar nerdeyse hiç uyumuyor...sürekli huysuzlanıyor...aglamaya bagırmaya baslıyor...akşama kadarda uyuyor...siz nasıl gece uyumasını sağlıyorsunuz...gece uykusuzluk çok zor oluyor...hiç halim yok...

2. 6 Ağustos 2008
  3. ilkyas

ilkyas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aynı şeyi bende yaşıyorum canım bende akşam 6 dan sonra uyanık kalmasını sağlamaya çalışıyom 11 e kadr sonra uyuyor birde banyo yaptırırsan 9-10 gibi mis gibi uyuyor

4. 6 Ağustos 2008
  5. Gamzeki

Gamzeki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    benimkide değişti akşam 8 de bi uyanıyor sabah ezanlarına kadar hep başında durmamı istiyor memeye verince uyuyor bırakınca uyanıyor napıcam bilmiyorum bende düzeni değişti :KK43:

6. 6 Ağustos 2008
  7. oNcA

oNcA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    bide agrılarım olmasa tamam oturayım diyeceğimde, meme emerken sezeryan yeri ve apandis yeri çok kötu agrıyor...internette arastırdım biraz...bebekle oynayın diyor...15gunluk bebekle akşam uyutmamak için ne oynanırki...

8. 6 Ağustos 2008
  9. hafsaa

hafsaa Guest

valla gerçekten huyları degısıyor ya saat bası kalkıyo artı buyuk adam gıbı uyanık abooooo yandık

10. 6 Ağustos 2008
  11. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    benimkide gündüzleri pek fazla uymuyo azaldı uykusu gecede bazen 2 saat bazen saat başı kalkıyor dün o kadarda banyo yaptırdık akşam uyusun diye ama nerde herzamankinden daha fazla yaramazlık yaptı küçük sıpam:))

12. 6 Ağustos 2008
  13. ayerba

ayerba MİNİK PRENSİN ANNESİ :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım Allah yardımcın olsun gece uykusuzluğu çok zor.bizde zar zor uyutuyoruz.abartısız 7,8 saat hiç aralıksız uyanık duruyor.tabii buda hep akşama denk geliyor.gece kucağımıza alıp gezdiriyoruz,yada emziriyoru ve bol bol dua okuyoruz uyuyor.eğer çok huysuzlanırsa banyo yaptırıp hemen arkasından emziriyorum mışıl mışıl uyuyor.banyo yaptırmak çok iyi geliyor tavsiye ederim,gece yatırmadan bi dene..bu rada bende sezeryanlıyım.anlıyorum seni.ama yakında geçecek ağrıların,rahata ereceksin...

14. 6 Ağustos 2008
  15. facundia

facundia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Uyku işi çok zor gündüzleri hiç uyumuyor sürekli kucak ve meme istiyor. Nefes alacak zamanım kalmıyor akşamları da uyusun diye banyo yaptırıyorum 3 saat uyuyor, uyanıyor emziriyorum sonra 2 saat kesintisiz uyuyor sonra 1 saatte bir sabah kadar ayağa dikiyor bizi. Allaha şükür şimdi annem var haftaya gitti mi gündüzleri iş yapacak hiç zamanım kalmayacak napıcam bilmiyorum valla..40'ı çıksın düzelir diyorlar bakalım daha 17 günümüz var..

16. 6 Ağustos 2008
  17. sutlu cikolata

sutlu cikolata Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ilk zamanlar oyle uyku duzensizlikleri olur. genelde karinlari acsa az uyuyorlar yada hic uyumazlar bu yaramazlar. evvela karni tok olsun. gunduz pek uyutmamaya calis bi kac gun duzelene kadar. vucut saati duzelsin. esimin babaannesi hala hayatta allahim uzun omurler versin. derki bebegi doyurursun kus evin ustunden ucup gidene kadar yine acikirmis.duzelecektir. benim oglum 15 aylik aksam yatir sabah kalksin masaallah.hep boyle degildi tabiki. duzelirrr

18. 6 Ağustos 2008
  19. hidennisko

hidennisko çiçekli böcekli :)) Pro Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    gördügün gibi bu konuda tek dertli sen degilsin..
    benimkide gece 4 te kalkıp uyumuyoır bir daha..butun gunduz uyuyor cunku..
    ben banyo yaptırıp yatır derim, ama o zamanda ya hasta olursa derdş var hani uyurken üsür mü acep??