bebeklerinizle nasıl zaman geçiriyorsunuz?

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve bestem09 tarafından 28 Ekim 2008 başlatılmıştır.

28 Ekim 2008
    Konu Sahibi : bestem09
  1. bestem09

bestem09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar bebeklerinizle gün içinde nasıl zamanı geçiriyorsunuz?benim ki durmadan ilgi istiyor,onunla konuşmamı isityor.uyanıkken başka odaya bile gidemiyorum:dance:sessizce çıkıyorum odadan ancak oda dışından ses duyduğu an ağlamya başlıyor.uyuduğunda biraz dinlenebiliyorum:sm_cool:siz neler yapıyorsunuz bebeklerinizlekaydirigubbakcemile3

2. 29 Ekim 2008
  3. aSkiTo

aSkiTo █ █ █ ipek böcügüm █ &#96 Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    196
    salincagi var ona oturtuyorum :)) bakici diorum artik ona ben :)) isim olunca ona koyuyorum .. ama bizde sürekli bi muhabbet oyun ve gezme islerindeyiz..
    zamane sipalari iste ilgi istiyolar :KK70:D
    annem beni koyarmis bi köseye gikim cikmazmis acikana kadar :p

4. 29 Ekim 2008
  5. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    canım bende aynen bırakıp başka odaya geçemiyorum tuvalete bile zor gidiyorum.illa yanında biri olacak dolayısıyle ev işleride kalıyor ancak akşam eşim gelince o bakıyor ben yapıyorum.

6. 29 Ekim 2008
  7. Biromur

Biromur ``Birömür`` Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ayy kızlar hepimiz aynıyız yanii...benim oğlumda çok ilgi istiyoo sürekli konuşmamı,kucağıma almamı gezdirmemi...ben konuştukça karşılık veriyo..yatmak istemiyo oturmak istiyoo
    yatması için koyduğum zaman da başlıyo ağlamayaa..

8. 29 Ekim 2008
  9. ro_se17

ro_se17 no paniq no heyecan Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    biz oğluşum uyanıkken hava çok soğuk olmadığı gunler bahcede geziyoruz(babasının işyerını teftişe gidiyoruz çok yakın)..gelırken babaaneye ıgiriyoruz acık onlar gördukten sonra evımıze gelıyoruz bazen salıncakta bazen yerde bırakıp işlerımı yapıyorum tv yı açıyorum o kendı kendıne sesler çıkarıyor çıngırağını elıne verıyorum düşşürene kadar onunla oynuyorr..gıkı çıkmıyor allahım nazarlardan korusun(aminn) oğlum çok usluuu.büyüdükce dahada uslu olmaya başladıı..

10. 30 Ekim 2008
  11. hafsaa

hafsaa Guest

ah rose ah benimkıde çıldırmaya başladı hele son 3 gundur mum tutturuyo vallahı ayaklarım agrıyo onu tasımaktan

12. 30 Ekim 2008
  13. EU3

EU3 Guest

hepimiz aynıyız herhalde benim kızımda çok yaramaz kucaktan başka yerde durmaz evde gezmeden uyumaz inanın gezmekten topuklarım ağrıyo sankı akşama kadar çalışmış gibi yoruluyorum.

14. 30 Ekim 2008
  15. sixfinger

sixfinger Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hakkaten zamane çocukları hepimizin durumu aynı benim kızımda uyanıkken hep onunla konuşmamı istiyor bazen kucağımda gezmek istiyor evin içinde süreki yanımda oluyor havalar iyice soğuyunca ne yaparız bilmiyom evimizde kaloriferde yok yandık valla o zaman hiç iş yapamam

16. 30 Ekim 2008
  17. arzu-ela

arzu-ela hayat bana güzel... Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ben daha oturtmuyorum siz oturtuyormusunuz?4 aylık olsun öyle düşünüyorum.benim kızım akşamları huzursuz zaten gece geç yatıyor sabah,öglen iyi akşam çok huzursuz sürekli kucak istiyor gezdir istiyor kucagımda oturunca bile aglıyor bunlar dogarken 5 yaşında doguyorlar ya:roflol: oturunca hemen anlayıp aglıyorlar

18. 30 Ekim 2008
  19. sixfinger

sixfinger Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben çok az oturur vaziyette kucağımda tutuyorum bazen onun dışında bende daha oturtmuyorum