bebeksiz tatil??

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve iremim tarafından 21 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : iremim
  1. iremim

iremim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar benim şuanda 4.5 aylık bir kızım var ve eşim bana diyorki kızımızı bırakırız başbaşa 1 hafta tatil yaparız yazın . fakat ben kızımı bırakıp gidemiyorum özlerim diye korkuyorum. ama çokta bunaldım. siz olsanız napardınız kızıma saolsun sğrekli babaannesi bakıyorkafamçokkarıştı

2. 21 Mayıs 2008
  3. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    valla canım ne dıyım banada eım aynısını soluyo ama ben dayanamam 1 haftalık ttatıolın yarısında basının etını yemeye baslarım herhalde napcamızı bızde bılmıyoruz kısmet bakalım

4. 21 Mayıs 2008
  5. iremim

iremim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla ihtiyacımda var ama:bbo: bu arada bebişin çoooooooooookkkkkkkk şeker Allah bağışlasın

6. 21 Mayıs 2008
  7. Cinarefeninannesi

Cinarefeninannesi çınar efe_alya naz Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    cnm bızde arkadaslarla tatıle gıtcez çocukları bırakıcaz mecburen bende göturmek ıstıyorum ama gıttıgımız yerde herkez gezıpm tozarken mıllet denıze gırerken bız yok çocugu uyutacam yok mama saatı yok aglıyo durmuyo derken tatıl yapamamış olcaz

8. 21 Mayıs 2008
  9. gonca2206

gonca2206 v for melinda Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    153
    canım benim eşimde diyo ama yapamam ben sanırım yaa bir hafta emmeden de olmaz zaten
    bebişle yapışık ikiz olduk zaten

10. 21 Mayıs 2008
  11. dilek_286

dilek_286 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    selam cnm ..ben antalyada otelciyim...kaç yıldızda yapıcaksınız tatilinizi bilmiyorum ama..5 yıldızda olsa 3 yıldızda olsa otele bebeinizle gelebilirsiniz...yabancı turistler özellikle bebekler aylıkken geliyorlar..bebein vucud gelişimi için...bence bebeklerinizde gidin tatile...eşinizle aynı anda vakit geçiremezsiniz ama..bu seferlikte öyle olsun...

12. 21 Mayıs 2008
  13. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    biz bu sene tatil yapamıyoruz...
    yapsaydık eğer bebeğimle ilk tatilim olacaktı ve şartlar ne olursa olsun onunla bu duyguyu yaşamak isterdim....

14. 21 Mayıs 2008
  15. dilek_286

dilek_286 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cnm seninle aynı fikirdeyim...dogurmadım daha ama..mutlaka bebeimide götururdum tatile...onunla birlikte guneslenmek..gezmek..birlikte tatil yapmak bence harika olurdu ...

16. 21 Mayıs 2008
  17. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bız gecen sene esımle tatıle gıttıgımızde(tabı be yoktu o zaman)restoranda yan masada ıkı cıft vardı ıkısınınde bebeklerı vardı.daha ana yemeklerı gelmeden bebekler aglamaya basladı tabı kadınlar bebeklerı uyutmak ıcın odalarına gıttıler.erkeklerde gule oynaya basbasa kafaları cektıler ve o gece kadınlar bır daha donmedı yemek ıcın.ve erkeklerde bır kez olsun yerınden kalkıp gıtmedıler.bence basbasa tatıle gıtmek daha ıyı yoksa tatıl yaptıgınızı anlayamazsınız.

18. 22 Mayıs 2008
  19. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    ew canım benimde çok ihtiyacım var ama bebişimi bırakamam yaaa
    çok teşekkür ederim canım hepimizin evladı tatlı seninkide bal kız valla yiyesim geldii şekerr gibi