Bebelerimi istiyorum

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve denef72 tarafından 16 Nisan 2008 başlatılmıştır.

16 Nisan 2008
    Konu Sahibi : denef72
  1. denef72

denef72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hayat bana çok acımasızlık yaptı.mutlu olmayı haketmiyormuyum ben .3 tane evladımı kaybettim karnımda.su an ellerim bos evlat hasretiyle yanıyorum.ama su an tek destegim ilk önce eşim sonra ailem.onlar benim herseyim.neden bana anne diyecek evlatlarım yok yanımda.onları çok özlüyorum.kucagım bos yüregim yaralı bir haldeyim.tek umudum allahımın bana bir evlat vermesi saglıklı ve hayırlı bi evlat.of of yüregim sıkıldı.umudumu kaybetmek istemiyorum.:KK46:

2. 16 Nisan 2008
  3. çokoprens

çokoprens iki prens annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım dediğin gibi umudunu asla yitirme,rabbim doğru zamanı biliyordur,allah doğru zamanda hayırlı bir evlat nasip eder inşallah

4. 16 Nisan 2008
  5. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    canım çok üzüldüm ama herşeyde bir hayır vardır unutma..isyan etme lütfen ..inan ve dua et.. allah gönlüne göre verir inşallah...

6. 16 Nisan 2008
  7. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Canım, hayat kimi zaman herkesi eşit miktarda mutlu etmiyor biliyorum, bazen hayır gibi görünenlerin arkasında şer, şer gibi görünen şeylerin arkasında hayır olabiliyor.İsyan ediyorsun haklı olarak,fakat zaman unutturur derler nitekim gerçekten unutturuyor.Burada 4 kere 5 kere bebeğini kaybetmiş ve sonunda iki çocuk sahibi olmayı başarmış insanlar tanıdım.
    Önemli olan iyi doktorların eline düşmek, araştır, didikle muhakkak bir sebebi ve bir çaresi vardır kayıp bebeklerinin.Tüm ihtimalleri birlikte değerlendirebileceğin araştırmacı bir doktor bulmanı tavsiye ederim.Kısa sürede bebeğine kavuşacaksın görürsün arkadaşım...

8. 16 Nisan 2008
  9. denef72

denef72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    umudumu kaybetmek istemiyorum.ama çok mutsuzum.en cok üzüldügüm. yaslandıgım zaman bayramlarda elimi öpmeye gelecek bir evladımın olmaması.

10. 16 Nisan 2008
  11. seyma88

seyma88 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Cnm bnm öncelikle senin adına üzgünüm.Bnm olupta kaybetmem gibi bir durumum olmadı ama 2 senedir bnde sonuç alamıyorum.Sana umut vermesi amacıyla linki ekliyorum.Umudumu kaybedeceğimi sandığım zmnlarda okuyorum bunu.Sana da tavsiye ederim.Umarım umutlarını az da olsa yeşertira.s.

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=171069

12. 16 Nisan 2008
  13. gonca2206

gonca2206 v for melinda Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    153
    canım allah hiçbir duayı karşılıksız bırakmaz emin ol
    istediğini er geç verecektir 3 kez hamile olmuşsun sonucta hiç olmayabilirdi de demek ki hormonların sahlıklı ve eninde sonunda olacak kalbini ferah tut canım
    allah yardımcın lsun

14. 16 Nisan 2008
  15. yaralim

yaralim Kizim...Askim... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ah canim benim umudunu kesme lutfen, burada hamile olup da bebegini kaybeden çok arkadas ve çevremde de oyle hatta ailemde.
    bak benim dayimin 10 sene hiç bebegi olmadi. 10 sene boyunca dualar ettik hepimiz. sonra hamile kaldi, bir mucize gibiydi, ogullarini kucaklarina aldilar. yengem de 32 yaslarindaydi ilk. sonra iki sene sonra yine hamile kaldi 4 aylikken bebek karninda oldu. bi daha kaldi bi daha kaybetti...
    suan 38 yasinda. ve hamile. 5 aylik. her gun korkuyla uyaniyor ama eger Rabbim kismet ettiyse olur.
    ne olur umutlarini yitirme, seninde bebegin olacak Allahin izniyle birgun.
    bu sorunlari yasayan bayanlarin morel tutmalari çok çok onemli.
    dualarim senine. kurban oldugum Rabbim, çocuk sahibi olmak isteyen tum kullarina hayirli saglikli evlatlar nasip etsin insallah

16. 16 Nisan 2008
  17. -gxuxlse-

-gxuxlse- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benım canım kardeşım ...evet senın duygularını bılıyorum ama ne olur uzulme senın yanındayım hepımız yanındayız dualarım hep senınle,,,,,
    bırgun kucagında gormek ıstıyorsun bende bunun için ALLAHıma hergun dualar edıyorum senın için,,, senı çok sevıyorum ,,
    asla umudunu kaybetme olurmu a.s.

18. 16 Nisan 2008
  19. coyness

coyness depresif kişilik Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Allah dualarını en yakın zamanda kabul eder ins, uzulmeyına.s.

Duaların sadece bu dunya da değil obur dunyada da kabul olacagını duymustum
    Yanı ıstediğimiz birsey olmadıgında duam kabul olmadı demek yanlısmıs, yanı dua enınde sonunda kabul olurmus, ama hangı sekılde bilinemez

Hakkınızda hayırlısı olsun, karnınızda kaybettıgınız o 3 cocugu dogurup 20 yaslarında da kaybedebılırdınız, beterın beterı vardır.

Annemın kızlıgında cok yakın bır aile dostu, hep erkek ewlat ıstemıs Allahtan, hayırlısı dememıs hıc bir erkek ewladı olmus ama 17 sınde kızını trafık kazasında kaybetmıs. annesi "keske su 5 yasındakı oglum ölseydı de 17 yasındakı ewımın dıregı kızım, arkadasım ölmeseydı" demis.

O yuzden hep hayırlısını isteyin, ins Allah size en yakın zamanda hayırlı bir ewlat nasıp eder.(Amin)