bebeşim grip oldu:(

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve hanimiş tarafından 10 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Ekim 2008
    Konu Sahibi : hanimiş
  1. hanimiş

hanimiş Guest

slm kızlar bebeğim grip oldu 2 gecedir uyumuyoruz 2,5 aylık daha doktora götürüdm şurupla burun spreyi verdi zorla içiriyorum nane limon yapıyorum onuda zorla içiyor kolay atlatabilmesi için sizin bildiğin bi yöntem varmı soğuk algınlığına karşı...bende hasta olucam galiba boğazım batıyor sabahtan beridir:nazar:

2. 10 Ekim 2008
  3. arzu-ela

arzu-ela hayat bana güzel... Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    geçmiş olsun canım.valla benimkide herhalde hasta olcak sabah uyandıgında gözü çapaklanmış burnu tıkanıyor,küçük oldukları için bişey yapamıyoruzki bol bol emzir en iyi antibiyotik,burnunada sprey sık rahatlar bide soguk buhar makinan varsa tut doktor demişti bana.tekrar geçmiş olsun

4. 10 Ekim 2008
  5. minenil

minenil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun canım...telaşlanma hemen bebişlerimiz atlatırlar. ateşine dikkat et yeter bence. arzu-ela nında dediği gibi en iyi ilaç anne sütü bol bol emzir geçer kısa zamanda inşallah...

6. 10 Ekim 2008
  7. elmas..bll

elmas..bll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun
    benim kızımda ufaktan grip
    burnu tıkalı ama emmesini pek fazla etkilemiyo inş. daha
    fazla tıkanmaz..bende bol bol emziriyorum
    ateşimiz falan yok inş.olmazda...gecede allahtan iyi sayılırız..

8. 10 Ekim 2008
  9. hafsaa

hafsaa Guest

geçmış olsun canım benım oglanda da var hafıf sankı burnu tıkanıyor sprey sıkıyorum bu havalardan kaynaklanıyor

10. 10 Ekim 2008
  11. febi

febi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    geçtiğimiz cumartesi gece kızım akan bir burun ve şıpır şıpır damlayan gözlerle uyandı pazar günü de aynen devam etti bu durum bu arada benim de boğazım acıyodu pazartesi gözleri düzelmeye başladı salı daha iyiydi ama bu seferde benim başım ağrıyodu çok halsizdim çarşamba fena halde burnum aktı çok kötüydüm bugün hala halsizim kızımın da burnu tıkalı hapşırınca burnu akıyor .. bizim hastalık serüvenimiz de böyle aşıya da götüremedim tatile denk geldi sonra da hastalık oldu .. yarın doktora götürcem kontrol amaçlı ben görünmek istiyorum 2 bardak filan karışık meyve suyu hazırlıyorum devamlı ıhlamur bal limon yapıp içiyorum kızıma da ıhlamur verdim ama çok az içmedi zaten.. bakalım doktor ne diyecek yarın sizinle paylaşırım ..

12. 10 Ekim 2008
  13. hanimiş

hanimiş Guest

sağolun kızlar ateşimiz yok çok şükür emzirmede biraz zorlanıyorum istemiyor ayakta yürüyorum müzikle falan emzirmeye çalışıyorum. sizede geçmiş olsun fena salgın var bayram dolayısıyla ziyaretler görüşmeler tabi virüsün yayılmasını tetikleti...allah geçer hastalık versin öptüm hepiniziŞeniz

14. 10 Ekim 2008
  15. ro_se17

ro_se17 no paniq no heyecan Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlaR hasta olan bebişlere geçmiş olsun allahım en kısa zamanda sağlığına kavuşmayı basıp etsın benım yavrumada tabı..benım oğlumda pazar günü öksürrmeye başladı kuru kuru hafıfıtan çarşamba gününe kadar devam ettı bızde doktor a götürdük..hafıf soğuk algınlığı dedı doktro bır şurup bır antıbıyotık bve burun damlası verdı.ilqaçları kullanmaya başladık yavrum daha kötü oldu süreklı öksürüyoo..hapşırıyo gündüzleri gözlerınden yaş gelıyo ama keyfı yerınde dırenıyor hala..kuzucumm..doktoru aradım bu akşam balgamı atması için öksürmesı gerekıyor dedı.bide antıbıyotık yan etkı gözterdı yavrum ishal oldu ama doktor bırakmayın antıbyotiği devam et dedı..ishal gıdesıcı bır ılaç söyledı onu aldık bakalım onu vereceğim nasıl olacak bırkaç gün içinde toparlar deıı..ama çok öksürüyo kıyamıyorum o öksürdükçe içim gidiyor elımden bişi gelmıyorr..inşallah en kısa zamanda düzelırr.. allahtan uykusu yerınde uyuyor mızırdanmıyor...öyle olsa daha çok üzüleceğimmm

16. 11 Ekim 2008
  17. aysem_ayse

aysem_ayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar aklınızda olsun dıye soyluyorum ben agustos annesıyım benımde kızım 2 aylık oldugu gun grıp oldu ve ateslendı atesı ve gırıbı ıcın fıtıl ve surup kullandık atesı 3 gun durdu grıpte devam edıyordu ıhlamur vermeye basladım hergun 25 cc aksam 25 cc oglen ve ınanın kızıma ıhlamur ck ıı geldı .poşet degıl yaprak kaynattım .Butun hasta bebeklere acık sıfalar dılıyorum

18. 11 Ekim 2008
  19. ro_se17

ro_se17 no paniq no heyecan Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canimbenimde doktorum ihlamur verebilirsin dedi ..bende veriyorumm onu içtikten sonra balgam sökülmeye başladi zaten..inşallah bende faydasini görürümm

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.