Bebi olmayan arkdlar elerinizin tutumu nasl

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve nursist tarafından 31 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

31 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : nursist
  1. nursist

nursist PAMUK PRENSİM... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    tedaviler doktorlar ilaçlar heray başlayıp biten umutlar içinizde yaşadığınız fırtınalar hepsi psikolojiye bağlanıyor dönüp dolaşıp kimimiz daha güçlüyüz kimimiz daha zayıf ama eminim hepimiz eşlerimiz için üzülüyoruz bu konuda:çok üzgünüm: eşleriniz nasıl bir tutum sergiliyor gereken desteği bulabiliyormusunuz
    inşallah allah en kısa zamanda hepimize güzel güzel bebişler verirde herzaman hayalini kurduğumuz şekilde eşlerimize müjdeyi veririzŞeniz
    amiiiinnnnnnnnnn

2. 31 Mayıs 2008
  3. basak 35

basak 35 iki melek annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    sevgili nursist çok haklısın eş destegi çok önemli allahtan eşim benimle çok alakalı her hastaneye gidişimde benimle gelir yada bırakır ama tlfnum hiç susmaz devamlı arar bazen dr yanında kapaymak zorunda kalırım.akşam eve geldiginde regl oldugumu söyledim moralimi düzeltmek için elinden geleni yapıyor allah herkese nasip etsin arkadaşlar.

4. 31 Mayıs 2008
  5. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Evet Bende Bebek Için Uğraşan Kişilerden Biriyim. Aslinda Başarmiştik Ilk Tüp Bebek Denemem Tutmuştu Fakat Bebeklerimin Kendisini Görmeden Acisini Gördük Erken Doğumla Kaybettim... Bilmiyorum Bir Daha Nasip Olurmu Inşallah...şuan Acim çok Taze Ve Eşime çok üzülüyorum O Her Zaman Sorun Yok Olmasada Olur Ben Seninle Bir ömür Böyle Yaşarim Diyor.. Iyiki Seni Kaybetmedim Diyor... Eşime Babalik çok Yakişacakti Ama Olmadi Işte....

6. 31 Mayıs 2008
  7. nursist

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok geçmiş olsun inan çok üzüldüm inşlh allah başka acılar yaşatmaz :a015:

8. 31 Mayıs 2008
  9. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Benim eşimde her zaman yanımda olmuştur çok şükür bana bu zamana kadar bu konuyla ilgili iğneliyici bi sözü olsaydı belki bu kadar ayakta dimdik duramazdım..Eşim herzaman der bana allah nasip etmişse olur nasip etmemişse olmaz biz yinede tedavilerimizi olalımda gerisi allahın işi der.Ben en çokta eşime üzülüyorum ona bi çocuk veremediğimden dolayı ama elimden bişeyde gelmiyo dua etmekten başka.Her ay adet oldugumda üzülürüm kendisine hasta oldum derim eşimde bana hayırlısı olsun canım üzme kendini der.Bu konuda eşim çok anlayışlı ben onu çok seviyorum yaaa,tekrar dünyaya gelseydim yine onunla evlenirdim:)

10. 31 Mayıs 2008
  11. nursist

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ewet canım gerçekten öyle ama ben bazen nasıl davranacagımı şaşırıyorum
    bazen çok alıngan oluyorum sürekli anlayış gösteriyor destek oluyor tabiiki çok şükür ama sanki bazen bana acıyor gibi hissediyorum nasıl davranacagımı şaşırıyorum o yüzden sanırım ben ona göre daha zayıf kalıyorum:KK43:

12. 31 Mayıs 2008
  13. nursist

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    allah mutluluğunuzu bozmasın canım inşlh bebişle dahada pekişir sevginiz
    sizin sebep neydi kaç yıllık evlisin

14. 31 Mayıs 2008
  15. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Amin...teşekkürler Allah'im Hepimize Sağlikli Geçirecek Hamilelikler Nasip Etsin....çok şükürki Mükemmel Bir Eşe Sahibim.bebeklerini Kucaklayip Defnetmiş Bir Baba Hastane Odasinda Görmeliydiniz O Acisinin Arasinda Beni Güldürmeye çalişiyordu..(gizli Ağladiğinida Görüyodum) Ve Iyiki Yanimdasin Iyiki Sana Bişey Olmadi Dedi.. En Büyük Destekçim... Eşim

16. 31 Mayıs 2008
  17. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Amin canım amin..valla ben bi bilsem sebep ne neden dolayı hamile kalamıyorum iki doktor değiştirdim ikiside bişeyiniz yok dediler nedeni bilinmeyen kısırlık...geçen ay bana çatlatma iğnesi yapıldı hamile kalamadım doktorum laparoskopi dedi olmadım onunda riskleri var rahim delinebilir yada iç organlara zarar verir diye bakalım artık doktor degiştirecegiz yine yinede herşeyin hayırlısı:KK46:

18. 31 Mayıs 2008
  19. basak 35

basak 35 iki melek annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    çok geçmiş olsun canım duygularını iyi anlıyorum ilk bebegim benim karnımda öldü aradan 6 yıl geçmesine ragmen hala aglıyorum gizli gizli sonra 4 ay sonra kızıma hamile kaldım ama içide bir yara halen kanıyor allah kimseye evlat acısı yaşatmasın arkadaşlar.