Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Menzil Gxuxlxux tarafından 6 Ekim 2008 başlatılmıştır.

6 Ekim 2008
    Konu Sahibi : Menzil Gxuxlxux
  1. Menzil Gxuxlxux

Menzil Gxuxlxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    153
    Kizlar nesemese arkadasimiz benden yeni topigimizi acmami rica etti. Bende memnuniyetle dedim. Ve onerilen basliklar arasindan benssenb arkadasimizinkini sectik, ben anne ifadesini ekledim birtek. Bunu sectik cunku istedikki icimizden hem anne hem hamis adaylari beraber dertlerimizi, sevinclerimizi bir baslik altinda paylasalim.

Hayirli ugurlu olsun hepimize...:CüvCüv::ecrin_bebek:hihoyyytkaydirigubbakcemile2

2. 6 Ekim 2008
  3. nesemese

nesemese Mevlam bizi koru.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Menzil Gülümüz çok iyi düşümüşsün, anne olanlar da böylece bizi bırakıp gitmez ve aylara, mevsimlere sıkışıp kalmayız. Ferah bir mekana benziyor burası. Hadi kızlar kimler var burda yoklama yapalım?

Ben buydayıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııımmmmmmmmmmmmmmm neşesi kaçmış ama gelecek neşemese

4. 6 Ekim 2008
  5. benssenb

benssenb Daima Şükür !!! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende burdayımmm canlarımmmmmmmmmmmmm

menzil canım çok iyi yapmışsın hem hamiş birinin açması hamiş sayısınında artmasına neden olur:))))herşeyde kendime pay çıkarmasam olmaz dimi:))))siz nerde olursanız ben ordayım arkadaşlarım ama hamiş sayımızın yavaş yavaş artması sebebiyle hatta Allahın izniyle gitgidede artacağı düşüncesiyle yeni yere geçmemiz çok iyi oldu artık kalabalıklaşıyoruz dimi sizleri seviyorum yeni yerimiz hayırlı uğurlu olsun günler aylar sonrabebişlerimizi elimize aldığımızda topiğimizin bu ilk sayfasına bakıp bu günleri yad ederiz Allahım hepimize nasip eder inşallah

6. 6 Ekim 2008
  7. nesemese

nesemese Mevlam bizi koru.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Canım Burcucum peki ateşini ölçüyor muydun bu ay? Merak ediyorum onunla da takip etmek doğru mu?

8. 6 Ekim 2008
  9. arda_

arda_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    slm menzil gülü ya sen ne zaman hamiş oldun bak seni merak ediyodum.çok sevindim.nasıl başardın şu süreci bana bi anlat sana zahmet olmasa.

10. 6 Ekim 2008
  11. Menzil Gxuxlxux

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    153
    Canim ben bu ay hic ates olcmedim. Nur82 nickli bir arkadas var. O cok guzel yapiyor bu isi ama sana tavsiyem isi ile filan hic ugrasma hem aklini takiyorsun hemde cok is bosver bence. Bak benim bu ay hamile kalmamda belkide hic aklima takmayisimda rol oynamis olabilir. Cunku bu ay biliyorsunuz hic umidim yoktu benim.

12. 6 Ekim 2008
  13. Menzil Gxuxlxux

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    153
    Canim esim 5dk. icinde gelecek ve hastaneye gidicez insallah. Gelince mutlaka yazicam sana.

Siz neler yapiyorsunuz, kacinci ayiniz?

14. 6 Ekim 2008
  15. ates_parcasi

ates_parcasi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kizlar yeni topigimiz hayirli olsun

menzil gulu eline saglik cnm

bu arada benim ates 36. 6 37.0 arasi oynuyo surekli

adette olmadim kasikalrim cok agriyp genellikle geceleri

ama belim surekli agriyo basimda cok agriyo

adetmi olucam anlamadim offff :nazar:

16. 7 Ekim 2008
  17. arda_

arda_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    biz 10. aya girdik.geçen ay eşimde morfoloji bozukluğu çıktı.varikosel teşhisi kondu ameliyat oldu.hala deniyoruz ama olmuyo.neden hala çocuk sahibi olmuyosunuz diyenlerden de bıktım usandım.sanki benim derdim bana yetmiyomuş gibi birde bunlarla uğraşır oldum.senide yazılarından takip etmiştim.bi ürün vardı kayganlaştırıcı jeldi sanırım onu kullanmaktan bahsediyodunuz en son kullandınmı bilmiyorum.ama artık bende her yola başvuru oldum.ama yinede hayırlısını diliyorum.

18. 7 Ekim 2008
  19. Menzil Gxuxlxux

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    153
    Canim tesekkurler.

Senin kacinci gunun bugun? Gecikme oldumu? Inan bana bende ayyyni adet belirtilerim oldu. Belim agridi, vajinamin hemen ustunun ici agriyordu sanki kan varmis gibi, birde sivilce cikti bende. O yuzden ben bu ay hiiic ihtimal vermedim ama oldu iste. Yani hic anlasilmiyor demek istedigim. Bak benim bugun 34. gunum daha yeni goguslerim sisti ve agrimaya basladi.