Bebişe babasıyla isim koyamıyoruz...

Konusu 'Ocak Anneleri' forumundadır ve SuHayat tarafından 27 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    27 Kasım 2009
    Konu Sahibi : SuHayat
  1. SuHayat

SuHayat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar nolur fikir verin.. Bebişe babasıyla ortak isim koyamıyoruz bitürlü.. Oğlumuz ocak ayında doğacak ama bitürlü ortak isim bulamadık.. Benim istediklerimi o sevmiyor onunkileri ben istemiyorum... Ne yapcaz şaşırdım.. Artık kavga boyutuna geldik... Çok üzülüyorum.. (Saçmalama demeyin nolur)

2. 27 Kasım 2009
  3. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    canım dur sana önereyım bırkactene
    ömer faruk,yunus emre
    yusuf
    taha
    talha
    aras
    tuna
    kadir
    miraç
    kerim
    kerem
    enes
    emre
    emir
    kemal
    begenmedıyesen baskada yazabılırım.ama cıft ısımlı olmasını mı ıstıyorsun yoksa tek mı?ayrıca senın ısmının bır hecesı ve eşinin isminın bır hecesınden bırlestırıp bır ısım yapabılırsınız.bolece ortak ısım gıbı olmus olur.böyle guzel zamanlarınızı kavga ederek gecırmeyın.bende ocak annesıyım kısmetse oglumuz olcak.ömer koyacagız bız.eşımle ıkımız karar verdık...hayırlı dogumlar

4. 27 Kasım 2009
  5. Ecem24

Ecem24 Amaaaaaannnn.... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canim sizde iki isim koyun, biri senin istedigin digeri esinin istedigi olsun :)

6. 28 Kasım 2009
  7. hante

hante Yağız Kaan' ım... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kesınlıkle anlıyorum canım senı, sacmala demem bende kısa bır dönem yasadım aynı duyguları..aynen dedıgın gıbı kavga boyutuna gelıyordu köşeden döndü :) bizimde ocak ayında bir oğluşumuz olacak allahım nasip ederse ve biz bu kararsızlık sürecini yaşadıktan sonra kura çekmeye karar verdik. ben 5 tane eşim 5 tane sevdiğimiz isimleri yazdık ve ( ki ikiisim koymayı düşünüyorduk zaten) bi tane eşimde bi tane benden isim cektik..MİRZA KAAN çıktı ortaya.. ismi böylece kimsenın gönlü kırılmadan konmuş oldu ve ıkımızın ıcnede cok sındı. umarım sizde hayırlısıyla bır ısımde karar kılar ve oğluşunuzu saglıkla dünyaya getırır ismiyle yaşatırsınız...:) sevgiler....:CüvCüv:

8. 28 Kasım 2009
  9. ozgee06

ozgee06 Minik aşkım Yiğit oğlum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Yalnızım sanıyordum.Maalesef canım bizde de aynı sorun var ısrarla bir ismi babamın adı olacak diyor(İdris) benim beğendiğim isimlerinse hiçbiri bu isimle uyumlu olmuyor. Ne yaptıysam vazgeçiremedim. Kavgalar da çözüm olmayınca bizim oğlan kaldı isimsiz. ben de diğerleri gibi ismiyle seslenerek sevmek istiyorum bebeğimi ama maalesef... Bıraktım artık isim konusunu doğunca ne yaparız bilmem. belki benim doğum esnasında çektiklerimi görürse insaflı davranır:KK43:((

10. 28 Kasım 2009
  11. ozgeakkoyun

ozgeakkoyun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    her kadının kocasını ikna etme yöntemi vardır çeşitlilik gösterir. benimkisiyle inatlaşmıycaksın mesela. sanki kendi fikriymiş gibi gösterip benimsetceksin a.s
    senin de bir yöntemin vardır kesin inatlaşma bence

erkekler ben erkeğim ben babayım deyip gururlanmak istiyorlar ismi de kendileri koymak istiyorlar bu yüzden. Çok üzgünüm çoook

12. 28 Kasım 2009
  13. ozgee06

ozgee06 Minik aşkım Yiğit oğlum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Yok canım benimki inat edince onun düşüncesini hiçbir şekilde değiştiremezsin. çok farklı yöntemler denedim ama değişmiyor.

14. 29 Kasım 2009
  15. sepetçi

sepetçi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    aklıma kendim geldim. biz oğlum doğana kadar isim bulamamıştık. (2009 ocak annesiyim)

sonra ameliyattan çıkınca arkadaşlar bana sormuş ne olcak diye ben tabi daha uyandırma aşamasındayım çağan olcak demişim. sonra uyandım rüyamda gördüm adı çağan olcak dedim. güldüler o rüya değil gerçekti diye. sonra bebişin adı çağan oldu..

merak etme son anda belki onun yüzünü görünce bi ismi yakıştırıverirsiniz hoşta olur..

16. 2 Aralık 2009
  17. SuHayat

SuHayat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hepinize teşekkürler arkadaşlar... En azından bitek bizim başımıza gelmediğini bilmek rahatlatıyor ..

18. 2 Aralık 2009
  19. eda8

eda8 Guest

ya bu adamlar neden böyle benim eşimde ilk zmanlar babamın adını verecem der gibi oldu ..

ama bende tık çıkmadı tabi..

babasının adı mehmet o kadr çokki cevrede..

bende çagırmam o adı koyarsan dedim..vazgeçti....sorun çözüldü......

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.