bebişim cinsiyeti belli oldu...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve brn tarafından 12 Mart 2008 başlatılmıştır.

12 Mart 2008
    Konu Sahibi : brn
  1. brn

brn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar daha önce anlatmıştım 16.haftam bitmişti hafta sonu randevumuzda ultrasonda bebeğimin gelişiminin iyi olduğunu ve cinsiyetininse erkek olabileceğini söylemişti doktorum.üçlü test istedi. hastanede yaptırcaktım ya ancak bugün gidebildim.(sonucu salı alıcam)ben yalnızca kan vercem sanıyordum ultrasonda tekrar baktı oradaki doktor.ben gelecek ay nasılsa öğreneceğim diye duymayı beklemiyordum tabi.hanımefendi bu erkek dedi :KK46:napcağımı şaşırdım hamile olduğumu öğrendikten sonra ikinci kez mutluluktan gözlerim yaşardı.dolmuşta gelirkende deli sanılmamak için ağzımı kapalı tutmaya çalıştım:teytey: içimden gülümsemek geliyor hep:)))))inanamıyorum hala daha mendilim yanımda...tarifi gerçekten yokmuş bu duygunun .şu testinde sonuçları iyi çıkar inşallah lütfen dua edermisiniz benim içinde .ALLAH bütün anne adaylarına sağlıkla bebeklerini kucaklamayı nasip eder inşallah.bu arada eğlencesine bile olsa çin takvimi hikayetatlicadiarzu

2. 12 Mart 2008
  3. tosbaa8

tosbaa8 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    çoook tebrik ederim canım..
    benimde oğlum olacak:)
    inşalllaah test sonuçlarında olumlu olurr,, Allah hepimize sağlıklı bebişler nasip eder inşallahh..

4. 12 Mart 2008
  5. ocaliptus

ocaliptus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim seninki cin takvimine göre yanlis mi cikti yani?

6. 12 Mart 2008
  7. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım hayırlı olsun bebeğin inişallah tüm test sonuçların iyi ve bebeğinide sağlıcakla kucağına alırsın...

8. 12 Mart 2008
  9. ilkyas

ilkyas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım hayırlı olsun çok güzel bişey hakkaten..umarım sağlıklı bir bebeğin olur..

10. 12 Mart 2008
  11. kalachakra

kalachakra BERENİN ANNESİ HAVVA :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok tebrik ederim. Allah gönlüne göre vermiş demekki:)) Bende hafta sonu ultrosona girdim cinsiyet için ama doktorum kesin bişey söylemmekte kararlı... Bebeğimin pipisni :)) gördüğümü söylüyorum, erkek mi diye soruyorum? Cvp yok. Baktı baktı büyük ihtimal erkek dedi...2 hafta sonra gel bu kez kesin konuşabilirim dedi... Hayoırlısı olsun, sağlıklı olsun başka bişey istemiyorum... Benimde içime erkek doğuyor hep... Çin takviminde dier takvimlerde hep kız çıkıyordu... Bakalım benim hislerim mi kuvvetli, çin takvimi mii:KK70:

12. 12 Mart 2008
  13. tosbaa8

tosbaa8 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    bende erkek hissediyordum , çin takvimide erkek diyordu bana:))
    ikimizde haklı çıktık :)

14. 12 Mart 2008
  15. mysever

mysever Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    ayy canım benim tebrik ederim bende 4 haftalık hamileyim allah banada nasip etsin cinsiyetini duycagım zamanları:)

16. 12 Mart 2008
  17. EU2

EU2 Guest

:nazar:Allah analı babalı büyütsün canım çok sevindim benimde kızım olacak:dance: çok şükür.Allah gönlümüze göre vermiş hayırlısıyla doğumlarını da görürüz inş.AMİİİİİİİİİİİİNNNNNNN:nazar:

18. 12 Mart 2008
  19. zelixsx82

zelixsx82 RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım tebrik ederim allah analı ,babalı ve salıklı büyütür inşallah