Bebişim gündüzleri ne yapıyorsam uyumuyor

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve gulvary tarafından 26 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : gulvary
  1. gulvary

gulvary CANımmmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Evet yaaa ne yapıyorssam gündüzleri her yatışı sadece yarım saat ve iki kere uyuyor sonra bir daha akşama kadar ayakta kalayım diyor off ne yapmalıyım sizce yıkıyorum da ama yinede fayda etmiyor :KK43:

2. 27 Mayıs 2009
  3. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    benim bebişim de 2,5 aylık olanaq kadar gunduzlerı uyumak bilmiyodu. şimdi 3 aylık ve eskisi kadar sorun çıkarmıyo ama bebek bu ne yapsa yeridir. bi öyleler bi boyle

4. 27 Mayıs 2009
  5. KuzeyEge

KuzeyEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    bebeğin ne kadarlık bilmiyorum ama uyutmadan önce altının temizliği aç olmaması önemli bunlarda b i problem yoksa ve uykusu olduğu halde uyumuyorsa gazı olabilir ek besin alıyosa kaka yapamıyor sıkıntısı var demektir

6. 27 Mayıs 2009
  7. estel

estel Guest

aynen benim bebeğimde gündüz hiç uyumazdı..

hoş şimdide uyuyo diyemeyiz:)

ama bide şunu deneyin altını açıp alt değiştirme bazine sarın o zaman uyuolar..

yani benim ,için uykusu çok önemliydi büyüme hormonları açısından bende her yolu denemiştim..

8. 27 Mayıs 2009
  9. s_eker

s_eker ŞükürlerOlsunAllah'ımSana Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    aynı durum bizdede var benim bebişimde 2aylık ama gündüzleri hiç uyumuyor desem yeridir herşeyi denedim ama yok çok üzülüyorum kendide yoruluyor.bende tavsiyelerinizi bekliyorum

10. 27 Mayıs 2009
  11. kiyymet

kiyymet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızımda 4.5 aylık oldu gündüz uykusu yok denecek kadar az en fazla 40 dk uyuyo
    ama şunu farkettim daha 1 aylıktı babası çok ağır grip olmuştu ve bizim yanımızda yatmadı o zaman geceleri emzirirken yanıma alır yatarak emzirirdim benim kokumla uyumaya alışmış yavrum şimdi gündüzleride yanına yattığım zaman deliksiz 2 saat uyku çekiyor bende mecburen yanında uyuya kalıyorum.
    belki sizin bebişlerinizde sizin kokunuza alışıp sizinle uyumak istiyo olabilirler..

12. 2 Temmuz 2009
  13. yelizfalan

yelizfalan seni seviyorum hayat... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaşlar..benim kızımda şuan 3,5 aylık.şimdi uyku sorunu yok fakat 1 aylık oluncaya kadar bi sorunumuz yokken 1. ayın sonunda göğüslerim mantar olmuştu ve ben iki gün emzirememiştim.o zamana kadar emerken uyuyan kızın o günden sonra gündüzleri hiç uyumamaya başladı..ne yaptıysam olmadı..15 gün sonra izmite anneminim yanına gittiğimde alt komşumuz kızımı sevmeye geldi ve sımsıkı sardı batttaniyesine..ne oldu bilmem ama kızım sarılınca bir uyudu sormayın..benimkisi acemilik işte doktorlar kundak yapmayın diyorlarya bizde rahatsız olmasın çocuklar diye sarmıyoruz sıkı sıkı..bende o günden sonra sıkı sıkı ellerini kollarını sarmaya başladım..o gün bugündür kızım mışıl mışıl uyuyor..sanırım kendisini anne karnında ki güvenli hissediyor.Allah yardımcınız olsun arkadaşlar :)

14. 2 Temmuz 2009
  15. leloss

leloss Nolur Allahımmm :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    papatya ve elma kabugu kaynatıyodum ben oğluma ananem bebek görmeye gelirken kuruttugu papatyalarıyla gelmişti aman bu ne böyle demiştim o anlatmıştı kızım şöyle kaynat böyle yap diye hee hee demiştim ama baktım çocuk uyumuyo ananemi aradım ananee ben bu papatyaları napıcaktım diye elma kabuguyla kaynat uyumadımı ver hem gazını alır hemde sakinleştirir uyku yapar demişti çok işime yapamıştı benim şimdi eczanelerde bile çıkarmışlar alın kullanın hem uyku düzeni oluşsn hem siz de rahat edin opuyorumnanaktan

16. 2 Temmuz 2009
  17. EU3

EU3 Guest

leloss nasıl yapıyorsun bu papatya elma kabuğu karışımını

18. 2 Temmuz 2009
  19. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    ben bebeğimi gündüzleri bebek arabasına koyup dışarıya çıkarıyorum mışıl mışıl uyuyor. Hem ben dolaşmış yürüş yapmış oluyorum, biyerlere oturuyorum bişeyler içiyor kitap felan okuyorum hiç uyanmıyor maşallah. Açık hava çok faydalı gerçekten
    Hava pek güzel değilsede kollarıma alıyorum birlikte uyuyoruz ozamanda çok güzel uyuyor