bebişim küçük mü acaba??????

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ipekyil tarafından 20 Nisan 2010 başlatılmıştır.

20 Nisan 2010
    Konu Sahibi : ipekyil
  1. ipekyil

ipekyil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya son kontrolde canım sıkıldı 36+6 da 2800 çıktı boyu da 47 cm bi önceki kontrolde 2600 dü 9 günde 200 gr almış neden acaba bana az geliyo aklım hep orda Allah' a çok şükür sağlıklı bi bebek ama ben gene de biraz daha kilo alsın istiyorum erken doğum tehlikem vardı yani her an gelebilir bebişim benim gibi olan var mı beni biraz rahatlatın lütfen

2. 20 Nisan 2010
  3. ceylaan1988

ceylaan1988 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    729
    Ödül Puanları:
    153
    bence kılosu gayet gusel bebeğinin canm zaten 100-200 gr oynama oluo ortalama hesaplar onlr tkmakafana sağlıklı olsunda kılosu pek onmlı değil opuyorumnanaktan

4. 21 Nisan 2010
  5. ipekyil

ipekyil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya biliyorum kızlar önemli olan sağlıklı olması ben şöyle tombik tombik olsun istiyorum acaba daha neler yesek büyütmek için Allah hepimize sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah

6. 21 Nisan 2010
  7. smile6081

smile6081 Gözlüksüz bakıyorum hala cahilsin Üye

Beğenildi:
    529
    Ödül Puanları:
    188
    canım kafana takma .
    yanılma payı o labiliyor artı eksi
    sağlıklı olsun eli ayağı düzgün olsun kilo o kadarda önemli değil.
    hem son haftalarda daha çok besleniyorlar.
    muz ye süt iç ceviz üzüm kayısı kurusu yumurta vss ye

8. 22 Nisan 2010
  9. gulll

gulll Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım sağlıklı olsunda bırak küçük olsun sorun etme kendine. sen zaten doğunca bakar büyütürsün.

10. 22 Nisan 2010
  11. gozdeahmet2009

gozdeahmet2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence normal doğum olucaksa 3 kilo veya 3 bucuğa kadar normal çok olunca daha zor olur seninde bebeğin doğuma kadar en fazla yarım kilo daha alsa ki bence alır 3 kiloyu geçer gayet iyi bence tkma kafana

12. 22 Nisan 2010
  13. tugyann

tugyann sehle84 Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim 34 haftalık 2500 gramdı şuan 37 haftalık ne kadar oldu bilmem ama normal seninki canım ufak doğurmak daha kolay bence iri olunca zor oluyo sütün yarar belki hemen büyür

14. 22 Nisan 2010
  15. ipekyil

ipekyil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya saolun kızlar aslında ben ne kadar korksam da doktor normal doğum yaparsın sen diyo hersey normalmiş e tabi bu durumda bebeğin çok iri olmaması daha kolay doğum sağlar ama ne bilim işte o kadar dikkat etmeye çalışıyorum elimden geldiğince buna ragmen büyük olmaması üzüyor beni tek dileğim sağlıklı olması tabi ki dr un dediğine göre sağlıklı bi bebekmiş kuzum.peki hizmet hastanesi hakkında bi bilginiz var mı oraya karar verdim doğum için dr dısardan gelecek bi bilginiz varsa paylaşın benimle lütfen şimdiden tesekkürler

16. 23 Nisan 2010
  17. ilgimmm

ilgimmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    valla arkadaşım benim kızım 36 haftalık soğdu 2200 dü ve hiç bir problem yaşamadk önemli olan kilosu diil sağlığı kızım küvöze bile girmedi.ki senin bebğinin kilosu bence gayet iyi zeten bebekler son ayda kilo alıyo bence bebeğin 3,3-5 kilo doğarki buda yeterli

18. 23 Nisan 2010
  19. Gulguzeli33

Gulguzeli33 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar benim bebeğimin gelişimi son aylarda sürekli 20gün geriden gelmeye başlamıştı çok üzülüyordum.ona kilo aldırabilmek için hergün litre litre süt,muz bal yedim hiç faydası olmadı.doktorum 3kg doğar diyordu bebeğim 2800gr doğdu.tavsiyem hiç üzülmeyin,kafanıza takmayın,doktorların BÜYÜMEYı YAKALAMA dedikleri bir durum varmış,bende bilmiyordum.düşük kilolu doğan bebekler normal kiloda doğanlara göre çok daha hızlı gelişiyor.oğlumu her kontrole götürüşümde doktoru gelişimi süper diyor.oğlum 3aylık oldu,çok şükür şu anda 3400gr doğan bir bebeğin üçüncü ayda ulaşmış olması gereken boy ve kiloyu yakaladı.yani kızlar önemli olan bebeklerin sağlıklı olması,kiloya çok takılmayın.hepinizin bebeklerinize sağlıkla kavuşmanızı diliyorum.