bebişim kusuyor yardım lütfen

Konusu 'Çocuğum Büyürken' forumundadır ve yasemin16 tarafından 13 Ocak 2010 başlatılmıştır.

13 Ocak 2010
    Konu Sahibi : yasemin16
  1. yasemin16

yasemin16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar tecrübelerinize çok ihtiyacım var 6 aylık erkek beişim var 4 aylıkken sütü uyurken sadece geceleri 1 kez emer oldu mamaya başladık her çeşidini denedim zorla yediriyorum biberon kesinlikle istemiyor sadece kaşıkla zorlayarak veriyorum son zamanda her yemekten sonra kusma başladı 3 aylıkken başlayan salyalar elini ağıza almalar hala devam ediyor ve 2 aydır hiç kilo almadı sadece su içmek istiyor ve suyu vermeyince ağlıyor damakları iyice kabardı oyunu çok seviyor sürekli ilgi istiyor hiç yanlız kalmak istemiyor ama ne yapacağım bilmiyorum lütfen yardım

2. 13 Ocak 2010
  3. fatos

fatos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :mama çeşitlerinde organic olanlar var eczanelere sorup araştırın,bildigim kadarıyla daha az kusmalarını saglıyor.ayrıca alışana kadar oyun oynattırarak mama verdiginizde sanırım anlamaz ve zamanla alışmaya başlar.hastaneye götürmayide ihmal etmeyin bence.:KK46:

4. 13 Ocak 2010
  5. Misir_Prensesi

Misir_Prensesi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    592
    Ödül Puanları:
    113
    Ben de bebekken hep kusarmışım şimdi reflü hastasıyım:KK43:(

6. 13 Ocak 2010
  7. yasemin16

yasemin16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    organik olanınıda denedim ama değişmedi oyun olmadan zaten ağzını bile açtıramıyoruz 5 doktor değiştirdik tahlil felan herşey normal diyorlar ama hiç kilo almıyor su verildiğinde asla hayır demiyor

8. 1 Mayıs 2010
  9. guftemm

guftemm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    2 aydır hiç kiko almaması normal mi? Doktorun bu konuda ne diyor?

10. 5 Mayıs 2010
  11. elvannnnn

elvannnnn canımın içi ırmak Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    salyası ve eline ağzına götürmesi diş olabilme ihtimalinide getiriyor akla..her bebeğin diş çıkarma süresi farklıdır..diş çıkarabilirde..ki diş çıkarma süreci uzun bir süreç bazı bebeklerde..dişin hazırlanması bile sıkıntı yaratabiliyor..bu dönemde bebekler beslenmeyide reddediyorlar..bence en iyisi doktorun ile görüşmek..umarım biran önce sağlığına kavuşur..geçmiş olsun..