Bebişim Nereyeee????

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve umut_sevgim tarafından 1 Haziran 2008 başlatılmıştır.

1 Haziran 2008
    Konu Sahibi : umut_sevgim
  1. umut_sevgim

umut_sevgim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    Kizlar 3, Gebeligimdi Bu Bebisimide Kaybettim Acimi Kelimelere Dokmek Anlatmak Imkansiz Bu Sefer Diyodum Benimle Kalacak Ama O Da Bu Dunyayi Benden Once Terk Etti Gitti Aslinda Gormustum Ruyani Ama Hep Iyiye Yordum Bu Sefer Diyodum Ama Yine Olmadi......ruyamda Esim 5 Tane Bebek Vardi Kenarda Tabagima 3 Tane Bebek Koydu Kundakli Bunlari Yiyeceksin Dedi Bende Nasil Yerim Dedim Midem Bulandi Ama Yedim Ertesi Gun Kanamalrim Basladi...igneler Kullandim Ama Olmadi ..
    Bi Hafta Once Kontrol Icin Dr Gittik Allahim Diyodum Bu Sefer Kalp Atislarini Duyayim Dr Yuzune Baktim Yine Ayni Durus Bebek Buyumemis Ilaclari Birak Dusmesini Bekle Dedi Beklemek....herkes Dogmasini Beklerken Ben Her Kasigima Giren Acidan Ne Zaman Dusecek Diye Bekledim Ve Bugun Dustu Umutlarimda Hayallerimden Senin Dusüsunle Kayboldu Gitti Bu Psikolojiyi Nasil Atlatacam Bilmiyorum Allahima Yinede Dua Ettim Baska Buyuk Acilar Vermesin Diye Vardir Bundada Bir Hayir Aglasamda Bagirsamda Hayat Devam Ediyo Allahim Tez Zamnda Benim Gibi Evlat Hasreti Cekenlerin Yuzunu Guldur Hayirli Saglikli Bebisler Nasip Et,..
    Arkadslar Ne Olur Dua Edin Arastirmalara Basladik Ins Kotu Bisey Olmazda Evladima Kavusurum...mevlam Herkesin Gonlune Gore Versin...

2. 1 Haziran 2008
  3. DIPTISDIPTIS

DIPTISDIPTIS Rüzgar Ege ❤️ Pro Üye

Beğenildi:
    3.532
    Ödül Puanları:
    163
    canım benim :teselli: bunun tesellisi olmuyor biliyorum. heleki hamile kalma sevincinden sonra düşük olması daha acı senağlama ama önemli olan hamile kalabliyor olman canım benim :1hug: üzülme diyemem çünkü düşük zamanlarımda benim en nefret ettiğim kelime "aman üzülme nasılsa yeniden olur" lafıydı. sen yinede direçli ol. hayat bu ne zaman ne olacağı belli olmuyor. a.s bu yüzden ayaklarını sağlam bas yere ve yeniden yeniden dene :asigim: bakarsın bu defa ikizin olur :1rolleyes:

4. 1 Haziran 2008
  5. wannababy

wannababy iki cocuklu ve mutlu:)) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    ne desem boş. Allah sabır versin. İnşallah bundan sonra sağlıklı bebişlere kavuşursun.

6. 1 Haziran 2008
  7. zeytohnm

zeytohnm saglıkla gellll erkegimmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ALLAHH ın takdiri hayırmı var şermi var bilemeyizki üzüntünü yüregimde paylaşıyorum bende bi düşük yaptım çok zor ama güçlü oll dualrımm hepinizlee canlarımm RABBBİM HERKEZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN ALLAHA emanett oll çok geçmiş olsunn

8. 1 Haziran 2008
  9. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    çok Zor Cnm Biliyorum çünkü Yavrularimin Acisini Hala çekiyorum Bende Erken Doğumla Kaybettim Bugün 19 Gün Oldu...olmayacak Korkusu Var Bende Senin Gibi Rüyamda Görmüştüm Boş Beşik Ama Kötüye Yormak Istemedim çünkü Ben 20li Haftalarima Gelmiştim Nerden Bilebilirdim... Nedesek Boş Anlayacağin Hep Dua Ediyorum Edeceğimde.. Allah Bize Sağlikli Geçireceğimiz Gebelikler Nasip Etsin Sağlikli Bebeklerle... Canim Acina Ortağim....

10. 1 Haziran 2008
  11. S&S

S&S Du nervst-geh sterben! :D Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Allah yardimciniz olsun.. Gecmis olsun..Saygilar

12. 1 Haziran 2008
  13. duygun..

duygun.. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    güzel günler seni bekliyor canım geriye değil daima ileriye bak....

14. 1 Haziran 2008
  15. zelixsx82

zelixsx82 RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım üzülme demekten başka birşey gelmiyor elimizden malesef allah sabrını versin inşallah yüce allah aynı acıları yaşatmaz ve tekrar hamiş kalırsın ve bebişin sımsıkı tutunur sana

16. 1 Haziran 2008
  17. hxuxrrem 2000

hxuxrrem 2000 SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    CANIM BENİM ....SÖYLÜCEK SÖZ BULAMIYORUM....senağlama..
    OKURKEN GÖZ YAŞLARIMI TUTAMADIM....senağlama

18. 1 Haziran 2008
  19. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    gercekten benim de icim tuhaf oldu cok uzuldum ama
    elden dua etmekden baska ne gelir ki ?:1no2:
    allah yardimciniz olsun :çok üzgünüm: