bebişim oldu

Konusu 'Duyuru : Müjdeeee bebeğim oldu :)' forumundadır ve ozlum tarafından 9 Mart 2008 başlatılmıştır.

9 Mart 2008
    Konu Sahibi : ozlum
  1. ozlum

ozlum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hep bu başlığı ne zaman atıcam diye düşünürken birden oluverdi işte.7 mart günü çatı muayenem vardı,doktorum sen yinede aç gel tahlil falan isteyebilirim dedi.Neyse ben normal doğum istiyordum daha öncede yazdığım gibi kendimi hazırlamıştım ama çatı muayenesi bile korkutmuştu beni.Muayene okadar kötü deil onu söyleyeyim başta hemen bitiyor.ama kötü haber çatım darmış.İnanın dış görünüşle hiç alakaı yok ben uzun boylu yapılı biriyim yani birine sölesen güler bu kızın çatısı nasıl dar olur diye ama öyle deilmiş.Oyüzden siz de muayeneyi ihmal etmeyin sakın.Doktorum kararı sen ver dedi ama böle bir ihtimal varken illede normal doğum diye tutturamazdım tabi.Annem yanımdaydı onun da cesaret vermesiyle hemen oluversin dedim.Eşim okuldaydı onu aradım koş gel doğuma giriyom diye.Sonuçta apar topar kendimi ameliyathanede buldum.Epidural yapalım dediler ama ben öle bir şoktayımki uyutun beni dedim hemen.Gözümü açtığımda ilk dediğim "karnım çok acıyor"olmuş.Eşimi görünce bebeğim aklıma geldi yani doğum yaptığımın farkına sonradan vardım.Bebişim sessiz sakin yatarken ben kendi derdime düştüm Gerçekten dedikleri gibi sezeryan zormuş.ben hemen yürümek için kalktım çünkü gaz sorunu var malum .Kendimi zorlaya zorlaya yüyüdüm tek başıma .ve 2 gecede çıktık bebeğim ve ben çok iyiyiz şükürler olsun.Ama yanımda biri olmadan bebğime bakamıyorum emziremiyorum.Bu gerçektende üzücü ama kızımın kokusu herşeye değer:)doğum hikayelerini okuyunca hep bu söze takılırdım ama gerçek hep aynı bebğiniz herşeye değer.Allah hepinize kolay doğum ve sonrasın sağlıklı günler versin

2. 9 Mart 2008
  3. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    kızın hayırlı olsun tebrikler
    allah analı babalı büyütsün inş
    darısı başımıza:))

4. 9 Mart 2008
  5. KuzuYasin

KuzuYasin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163
    Allah ' ım yavrunu hayırlı uğurlu etsin canımmm ... böyle mis kokulu yavrusuna kavuşanlara çok seviniyorum duygulanıyorum. incecik sesleriyle ağlamaları yok mu bitiyorum onlara ben ... inşallah yuvanızda yavrunuzla beraber huzurlu güzel günler görürsünüz .. darısı bizlere olsun .. Bu arada ben gayet safça dün o çatı muayenesinden korktum kaçıp evime geldim , tabi tamamen doktorumun suçu !!! nette bazı sayfaları okudum 37. hafta içinde çatı yani pelvik muayenesi yapılması gerekiyormuş. Ama doktorum böyle bir açıklamada bulunmadı , aksine afra tafra yaptı... oysa ben nereden bilebilirdim ki .... tekrar tekrar hayırlı olsun canımmm , bize de dua et olur mu , Allah bizlere de kolay doğumla kurtulmayı nasip etsin :))

6. 9 Mart 2008
  7. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.071
    Ödül Puanları:
    488

Gözün aydın canım..Rabbim analı babalı mutlu huzurlu en önemlisi sağlıklı büyümek nasip etsina.s.

8. 9 Mart 2008
  9. HAZXIXRAN

HAZXIXRAN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    allah analı babalı ve uzun ömürlü bir hayat versin insallah tebrikler

10. 9 Mart 2008
  11. melike gxuxven

melike gxuxven Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gözn aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah

12. 9 Mart 2008
  13. Kizil Deniz

Kizil Deniz Acil tıp teknisyeni :)Yiğit anası Üye

Beğenildi:
    119
    Ödül Puanları:
    153
    canım hayırlı olsunnnn allah hayırlı saglıklı ve uzun ömürlü evlat kılsın

14. 9 Mart 2008
  15. dilber

dilber Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.454
    Ödül Puanları:
    238
    geçmiş olsun.Mevlam kızınla sağlıklı ,mutlu yıllar geçirmeni nasip etsin...

16. 9 Mart 2008
  17. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    gozun aydin gecmis olsun allah anali babali buyutsun insallah

18. 9 Mart 2008
  19. HAZXIXRAN

HAZXIXRAN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba bende kocaelide oturuyorum kocaeli görünce merak ettim kac haftalıksın:)