bebişime ne oldu anlamıyorum?

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve BenAyKizim tarafından 16 Şubat 2009 başlatılmıştır.

16 Şubat 2009
    Konu Sahibi : BenAyKizim
  1. BenAyKizim

BenAyKizim anneyim ben!!!! Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    bugüne kadar emmeyle,memelerle hiçbir sorunumuz yoktu.iki gündür emerken aniden ağlamaya başlıyor.bi daha almıyor.haliyle uykuya dalamıyor.dişleri çıkmadı acaba diş mi çıkarıyor?gerçi hiç görünmüyor bişey?uıff çok huysuz?

2. 16 Şubat 2009
  3. 16eslem

16eslem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba canım sütün yetmiyor ve aç kalıyor olabilir mi ? diş çıkartırken memeye daha bi bağlı oluyorlar biberon veriyorsan memeden sonra ver bakalım onuda red mi edecek

4. 16 Şubat 2009
  5. BenAyKizim

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    sütüm yetiyor hala.hatta fazla bile.biberonla sudan başka bişey içmiyor.mama yemiyor.yemekçi benim kızım.şimdiye kadar herşey yolundaydı.hiçbir zaman memeyi reddetmezdi.öyle ki,öğlen yemekten sonra karnı çatlarcasına tok da olsa emer.hemde bir biberon dolsu kadar.az önce götürdüm uyutmaya yine ağladı istemedi zar zor aldı uyudu.uff napıcam ben.:uhm:

6. 16 Şubat 2009
  7. 16eslem

16eslem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bi rahatsızlığı yoksa belki memeden ayrılıyordur artık
    yada meme emiş şeklinizi değiştirin bakalım oturarak emziriyorsan ayakda yürüyerek emzir
    emzirirken asla babayla tartışma ve emerken çekme
    kolay gelsin arkadaşım inşallah tez zamanda düzelir

8. 17 Şubat 2009
  9. xoxmrxuxm

xoxmrxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    93
    canım acaba sütünün tadı nasıl,bazen süt tuzlu olabiliyor hiç kontrol ettin mi?benim aklıma ilk bu geldi...

10. 17 Şubat 2009
  11. BenAyKizim

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    tadı iyi.bazen fışkırınca ağzıma burnuma kaçıveriyor.tatlı.şekerli inek sütü gibi.dün akşam da uğraştırdı beni.inşallah memeyi bırakmıyordur.iki sene emzirmek istiyorum ben.Allah yardımcım olsun:Saruboceq:

12. 17 Şubat 2009
  13. rosa67

rosa67 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben de de aynı sorun var benmki 4 aylık tam 5 gündür uğraşıyorum emmeyi reddediyor çok huzursuz ben de uyumasını bekleyip uyuyuncA emziriyorum 2 gündür çok ateşliydi diş mi çıkarıyor acaba çok huzursuzzzz sütüm çok fazla emzirmek istiyorum aynen bne de 2 yaşına kadarrrr :KK43:(

14. 18 Şubat 2009
  15. BenAyKizim

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    birşeyi gözlemledim,benim bıcırık emerken hep yüzümü elleyip tırmıklıyor.acıtıyor bazen.burnumu tırmalayınca çekiyorum ben de ona kızıp ağlıyor.sonra zar zor veriyorum memeyi almıyor.napcam ben bu bilmişle yaaavvdelikafadulden

16. 19 Şubat 2009
  17. strawberrylips

strawberrylips oğlum ve minik meleğim❤ Üye

Beğenildi:
    348
    Ödül Puanları:
    153
    Benim bebeğimde 5 aylık olacak ve bikaç gündür aynı sorunla yüzyüzeyim,oğlum hiç reddetmezdi bakıyorum maşallah sütte çıkıyo ama emmeye başladıktan bikaç dk.sonra kıvranmaya başlıyo biraz şarkı falan söylüyorum öyle idare ediyorum ama sonra yine almıyo seninkide dişten olabilir canım,memede uyuyan çocuk şimdi uyumuyo bile bende bikaç gündür perişanım hiç olmazsa 1 yaşına kadar emzirebilseydimsenağlama

18. 19 Şubat 2009
  19. yaxgxmur sxixla

yaxgxmur sxixla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ahh kızlar ne kadar dertliyiz bu konuda aynene benmki öyle baya iştahlı bi bebekti ne oldu anlayamadım sütümde var hala çok güzel besleniyorum ne olduda böyle oldu farklı bi fikri olan varmı acaba?????