bebişimi erkek hissediyorum doktor kız dedi..... yanılabilirmi

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve papatya82 tarafından 22 Nisan 2009 başlatılmıştır.

22 Nisan 2009
    Konu Sahibi : papatya82
  1. papatya82

papatya82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    17 haftalık hamileyim doktor bacagını acmıyor bişey görmüyorum.ama yüzde seksen kız dedi.ben ilk günden bugüne erkek hissediyorum.doktormu yanılıyor benmi.belirtiler erkek gibi.benm gibi olanlar yazsın lütfen...yada kız erkek hemileligi farklı olurmu.bu arada ilk hamileligim.

sarfansari bunu beğendi.
  2. 22 Nisan 2009
  3. minnosum09

minnosum09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende hamileyken kız zannediyodum belirtileri öyleydi ama erkek oldu karın öne doğru çıkmişsa erkek derler büyük ihtimal kızın olacaktır çünkü kız çocukları pek kendini göstermez etrafımda senin durumun gibi bikaç kişi vardı dr kız olabilir göstermiyo dedi hepte kız oldu hem ne farkederki kızı erkeği ikiside senin

4. 22 Nisan 2009
  5. Cinarefeninannesi

Cinarefeninannesi çınar efe_alya naz Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    cnm tıplkı benım gıbı olmuş ben ögrendıgım gunden berı hep erkek hıssedıyordum dr bacagını acmıyor ama 3 çizgi göruyorum %80 kız dedi esım kızım dıye sevıyordu karnımı ya öyle sevme erkek bu kesın dedım ve 1 ay sonra oglumun olcagını ögrendım

6. 22 Nisan 2009
  7. gonul1977

gonul1977 Guest

Nedense ilk hamileliklerde herkes "erkek" çocuk ister ve ben buna kıl olurum, sizde kadınsınız ama nedir bu kız çocuğu düşmanlığı ya??

dolphin02 bunu beğendi.
  8. 22 Nisan 2009
  9. guzelkizMS

guzelkizMS İnsanın kaderi güzel olcakmış... Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163
    ben bu açıklamada kız düşmanlıgı görmedim arkadaşım anneler kız yada erkek hisseder ha şu var allah ne nasip ettiyse o olur ben baştan beri erkek bebek hissettim ve bebegim erkek arkadaşta belirtiler erkek bebege işaret dio yanılada bilir yanılmayada bilir ama burda kıza karşı bi düşmanlık göremedim:CüvCüv::CüvCüv:

arkadaşım egerki kalçan güccülmüşse yatınca göbegin serilmiyosa ordada tp gibi duruyosa erkekdir bide ben hareketlerini hep rahmin üstünde hissettim kızda göbek üstü hissediliyolmuş bilemem haktan hayırlısı olsun doktorda görmeden demiş yanılabilir:asigim:

dorti bunu beğendi.
  10. 22 Nisan 2009
  11. nina

nina Guest

kız düşmanlığı değilde bir yerde çok doğru bir konuya parmak bastın yapılan araştırma sonuçlarına göre kadınlari ilk hamileliklerinde yüzde 90 oranda erkek bebek isteyip öyle hissediyorlarmış hatta doktoruma sordum doğru dedi kaydirigubbakcemile3ataerkil bir toplum olduğumuzdandır belkide :uhm:bende ilk çocuğumun erkek olmasını istiyorum :dance::dance:

12. 23 Nisan 2009
  13. kapkara

kapkara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende hep erkek olduğunu hissediyordum öyleki ultrasona falan gerek yok kesin erkek diyordum,taki bebeğim doğana kadar..yanlış anlamayın erkek istediğimden değil,ben kız çocuk istiyordum zaten...şimdi dünyalar tatlısı bi kızım var ve ben dünyanın en şanslı kadınıyım.....

14. 23 Nisan 2009
  15. nina

nina Guest

benim arkadaşımda kız çocuklara deli olurdu kızı olsun isterdi hamile kaldı erkek hissediyorum demeye başaldıkaydirigubbakcemile3 şimdi kızı var aynen senin gibi hihoyyyt araştırma doğru bence kadınların yüzde doksanı erkek olsun istiyor ilk başta .bilinçli veya bilinçaltında öyle istiyor CADIARZUCADIARZU

16. 23 Nisan 2009
  17. melikesevgi

melikesevgi Guest

erkek kız hiç farketmez canım hayırlısı olsun ben hep kız istemiştim hamile kalmadan bile kızım olacak diyordum kızm oldu allaha çok şükür
    rabbim herkesin gönlündekini versin
    şimdi ikinci bebeğimi istiyoruz insan illa değişk olsun istiyo

18. 24 Nisan 2009
  19. gonul1977

gonul1977 Guest

Peki Arkadaşım, o zaman neden herkes "erkek" hissediyor??? :1shok: