bebişimi ilk ve son görüşüm

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve edaoznur tarafından 23 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

23 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : edaoznur
  1. edaoznur

edaoznur kızımsız asla Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızım eda beni acil olarak sezeryana alcaklarını söylediklerinde tek korkum sana birşey olmasıydı kalp atışlarının zayıf olduğunu duyunca ağlayarak sezeryana girdim kızım doğum gerçekleşti kızım seni yan tarafa yatırdılar ama bana göstermediler sadece o küçücük tombiş ayaklarını görebildim sadece aklım hep sendeydi kızımı gösterin diyordum kimse duymuyor meğer onlar benim derdime düşmüşler kanamayı durduramıyoruz dediler beni başka hastaneye senide küvezi olan başka hastaneye götürdüler ambulansla hastaneye giderken narkozun etkisi geçti dr. kanamayı durdursun diye bastırdıkça ben bağırıyordum bir ara kan kaybından kendimden geçtim neyse ameliyat oldum ve kurtuldum ertesi sabah yoğun bakımda uyandım ilk sorduğum kızımın durumu nasılmış bana haber verin demek oldu hala seni düşünüyordum canım kızım daha sonra odaya çıktığımda bana senin küvezde olduğunu söylediler bunu duyunca her tarafımda kablolar olmasına rağmen gayret ettim kızım benden önce çıkarsa nasıl ona bakçam emzircem demiştim dr. bile şaşırdı gayretime çok çabuk toparladım ama sonra kızım hastahanede bana senin durumunun iyi olmadığını ve beni kurtarmak için rahmimin alındığını söylediler o anı kelimelerle anlatamam dünyam yıkıldı kahroldum hıçkırıklara boğuldum daha bunu atlatamamışken ertesi gün seni kaybettiğimi söylediler kendimden geçtim kızım nasıl olabilirdi benim biricik kızım nasıl ölebilirdi annesine bu acıyı nasıl yaşatabilirdi annesi gibi savaşçaktı gayret etçekti ama olmadı o gece sinir krizi geçirdim hastahanede sakinleştiricilerle durdum seni kaybedeli 4ay oldu ama hala atlatamadım senin kokunu duymaya kucağıma alıp sımsıkı sarmaya öpmeye okadar çok ihtiyacım varki kızım ANNEN SENİ ÇOOOOOOOOOK ÖZLÜYOOOOOOOOOOR BİRİCİK KIZIM EDA........

2. 23 Mayıs 2009
  3. kahroldum !!
    canım allah sabır versin sana .. allahım seni çok büyük bir imtahandan geçiriyor..
    ne olur hayata küsme .. :KK43:

4. 23 Mayıs 2009
  5. calikusumuz

calikusumuz Aklım egede kaldı...... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Off Allahım, ne denir, nasıl teselli verilir...senağlama
    Kelimeler tükendi birden. Allah yardımcın olsun canım.
    Ne olur bir şekilde hayata tutunmaya çalış. senağlama

6. 23 Mayıs 2009
  7. semaveela

semaveela hayallerim doğdu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canımmmmm offf allahım sana sabırlar versin çok zor bilirim bende kızımı doğumda kaybettim bende göremedim okuyunca cız etti içim ne denir herşey allahtan allah yardımcın olsun senağlamasenağlama

8. 23 Mayıs 2009
  9. edaoznur

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    saol canım sizlerin sayesinde ayakta durmaya çalışıyorum hayata küsmemeye gayret ediyorum ama ben artık eski ben değilim eski neşeli halim gitti bambaşka biri oldum adeta

10. 23 Mayıs 2009
  11. edaoznur

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

12. 23 Mayıs 2009
  13. edaoznur

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    saol canım allahım sanada sabırlar versin başın saolsun inşallah rabbim sana bir evlat nasip eder sağ salim kucağına alırsın üzülme sen

14. 23 Mayıs 2009
  15. edaoznur

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben çıkıyom iyi geceler hepinize yarın görüşmek üzere hepinizi öpüyorum

16. 23 Mayıs 2009
  17. EU2

EU2 Guest

Çok çok çok üzüldüm...

Ne diyebileceğimi bilemiyorum :KK43:((((((((((((((

18. 23 Mayıs 2009
  19. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    okuyunca cok uzuldum canım.bız sana ne desek acını hafıfletemeyız.allah sana sabır versın.zamanla daha ıyı olursun umarım