Bebısımın Cınsıyetı..

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve SeADeniz tarafından 9 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

9 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : SeADeniz
  1. SeADeniz

SeADeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba Arkadaslar Konu baslıgında oldugu gıbı bugun bebegımın cınsıyetını ogrendım Aslında yanıldıgımı ogrendım desem daha dogru olur benım bı kızım var bıde saglıklı olsun ılk basta kız erkek farketmez dedıgım bı bebegım olacak Ama Hıslerımde hep erkek yatıyordu ve daha 13. haftalıkken doktorun tahmınıde erkektı.. Bugun bı kızımın daha olacagını ogrendım aslında uzulmedım ama suan goz yasları dokuyorum durgunlastım psıkolojım alt ust oldu bu bebegın kız olacagından degıl ılk hamılelıgımden cok farklı bı hamılelık gecırdıgımden cunku butun belırtıler erkek gosterıyordu yıne dıyorum saglıklı olsun Allah Gonlunuze gore versın dıyorum.:1hug:

2. 9 Mayıs 2008
  3. misskokulumm

misskokulumm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    hayırlı evlat olsun işallah kızın çok sevinecektir bu duruma kız kardeşler hayat boyu destek olurlar birbirlerine ve tabiki annelerine bana da 12.haftadan beri erkek dedi içime hep kız doğuyo ama bu hafta da göstermedi bebiş haftaya yalvarıp tekrar baktırmayı düşünüyorum

4. 9 Mayıs 2008
  5. SeADeniz

SeADeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Gostermedıyse Sen kız dusun benımde bana donmustu :=) Gostermedı bı turlu En sonunda gosterdı =)) uyusum evet ya hem bırbırlerını cok sever sahıp cıkarlarrr benımde ablam var annemden daha yakın

6. 9 Mayıs 2008
  7. destina4

destina4 minik bamyam büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    hadi gözün aydın sağlıkla gelsin hayatım..daha gençsin yine yaparsın allah sağlıklı ve hayırlı evlat versin sakın etrafındakilerin sözlerine aldırma bende bu durumdan çok müzdariptimm..Şeniz

8. 9 Mayıs 2008
  9. yexsximmerve

yexsximmerve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba seadeniz benimde 10 yasında bir kızım var ve şimdi 16 haftalık hamileyim hep bir oğlum olsun istiyorum bizim doktor daha henüz hiç bişi söylemedi cinsiyeti pek söylemiyormuş pazartesi randevum var inşallah söyler benim de bu gebeliğim öncekine göre çok farklıydı gerçi sağlıklı olsun da fark etmez diyoruz ama gönül istiyor. hayırlısı olsun canım

10. 9 Mayıs 2008
  11. monpetit

monpetit Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlı olsun canım.......

12. 10 Mayıs 2008
  13. gxuxlgibiyim

gxuxlgibiyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hayırlısı olsun canım..benimde 5 yaşında oğlum var gönül istiyor ki birde kızım olsun benimde içimden hep kız geçiyor ve diğer hamileliğimden çok farklı şeyler yaşıyorum oğlum kızımız olucak diyor geçen ay dr.umuz erkek olabilir dedi biraz üzülmüştüm ne yalan söyleyeyim ama olsun o benim canımdan can ne olursa olsun dedim sağlıklı olsun bebişim gerisi boş..

14. 10 Mayıs 2008
  15. SeADeniz

SeADeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benım Allah Sanada SagLıklı Dogumlar Nasıp etsın Doktorum 13. haftada Erkek Dıe tahmın etmıstı benım ıcımde oyle bı umut vardı kı yanı Dusunebılıyormusunuz Cınsıyetını artık merak bıle etmıyordum erkektır Gozuyle ama kesın bı gozle bakıordum Cunku ılk hamılelıgımın Aksıne ıdı herseyıı oturmam kalkmam bılee hepsı Cook Farklıydı
    Kısmet Bılmıyorum dun gece baya bı bunaldım agladım Ama bu bebegımın kız oldugu ıcın degıl saglıklı olsun oda benım canım sadece neden yanıldım butun ama butun belırtıler erkek gosterıyordu.

16. 10 Mayıs 2008
  17. SeADeniz

SeADeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    GuL Gıbıyım Sabır kurtulusun anahtarıdır derler Ins Allah Gonlune gore verır.

18. 10 Mayıs 2008
  19. gxuxlgibiyim

gxuxlgibiyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Amin canım hakkımızda ne hayırlısısıysa Rabbim onu versin..