Bebişimin kafası sağa yöne doğru sivrileşiyor...

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve Sincet tarafından 13 Haziran 2010 başlatılmıştır.

13 Haziran 2010
    Konu Sahibi : Sincet
  1. Sincet

Sincet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba bayanlar,

Benim 2 aylık bir oğluşum var. Oğlum sağ tarafa yatmaya alışmış ve o yöne doğru kafası sivrileşmeye başladı. Yastıkla destek yapıyorum ama yine o yöne kafasını çeviriyor. Şimdi ana kucağına sırt üstü yatırıyorum bir süredir. Acaba siz de bu türde sorun yaşadınız mı, yaşadıysanız nasıl çözdünüz? ya da zaman geçince düzeliyor mu kendiliğinden???

Değerli yorumlarınızı bekliyorum.kafamçokkarıştı

2. 13 Haziran 2010
  3. pisisik

pisisik herkes kendini bilicek! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benım kardesımın basına gelmıstı. Cocuk doktoruna goturmustuk doktorun tavsıyesı ıle yatmaya alıstıgı tarafına kum torbası yaptık temız bır sekılde besıgınde hep öylece kaldı tabı alıstıg tarafa yatamayınca bay zor olustu agladı hep. Ama hıc ödün vermeden 1 ay filan devam ettık ,kafasında ki ciddi yamukluk geçtı simdı 11 yasında...

4. 14 Haziran 2010
  5. kayradorugum

kayradorugum 23.12.2009/15:00 Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim oğlumda her yöne doğru yattığı için düz bi sivrilik var sağa sola değil yani genelde bebeklerde oluyo ama düzeliyo diye biliyorum bence sağ tarafına sert bişi koy yada yatağın sağ dibine düz yatır oda sağa dönemez solunu boş bulur sola dönmeye çalışır inş. öle olur..

6. 15 Haziran 2010
  7. dudu8683

dudu8683 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim bebişimde iki aylık oa ya sağa yada sola yatır dik yatıramıyorum. sorun olurmu acaba bizimkide.

8. 15 Haziran 2010
  9. doga87

doga87 doğam canım kızım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızımda hep sağ tarafına yatıyordu kafası baya yamuk oldu şimdi kafasını sürekli çeviriyor biraz düzeldi.

10. 15 Haziran 2010
  11. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    bENıMKı HEP SAĞA YATTI ARTIK SAĞ TARAF DÜMDÜZ OLMUŞTU ÇOK ENDıŞE EDıYORDUM AMA ALLAHA ŞÜKÜR ŞıMDı TOPALAK KAFASI VAR :) dÜZELıYOR KZLAR DERT ETMEYıN. nEREDEYSE TÜM BEBEKLERıN KAFASI BÖYLE OLUYOR SONRA DZELıYOR.

12. 16 Haziran 2010
  13. Nelya

Nelya NiLoVski Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    ben de duzeliyor diye biliyorum cunku hic kafasi yamuk insan gormedim :KK70: ama yine de kizimi her defa bir yone yatirmaya calisiyorum.