Bebişimin kalbi

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve mucella70 tarafından 30 Aralık 2008 başlatılmıştır.

30 Aralık 2008
    Konu Sahibi : mucella70
  1. mucella70

mucella70 Guest

Selam arkadaşlar 742 haftalık hamileyim dün doktora gittik kalp sesini duyduk fakat doktor kalbi zayıf atıyor dedi coraspin ve fragmin diye karından iğne verdi kızlar herşey normale dönermi ne olur bana yardım edin

2. 30 Aralık 2008
  3. mucella70

mucella70 Guest

pardon 7+2 haftalık hamileyim yukarıda 742 çıkmış yanlış anlaşılmasın değerli fikirlerinizi bekliyorum teşekkür ederim

4. 30 Aralık 2008
  5. ozlemyb

ozlemyb Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    108
    hıc dusunme rahat ol canım doktorların adetıdır ılk haftalarda moral bozmak banada kese sola dogru denmıstı ne alakaysa beklıcez yerını almazsa alıcaz demıslerdı
    hıc dusunup kendını bebegının kalbını yorma aslında stres onları mahvedıyorrr sen hamişsinnn uzat ayagını soylee keyıf yap herseyın hayırlısı canım onun sana kavusacagı varsa her halukarda kucagına alacaksın yoksa stres hıc bıtmez mesala bızlerın sımdılerde de acaba kordon dolanması olurmu endısesı yasıyoruz ne geregı var anlımıza ne yazılmıssa onu gorucez :)) sende hamılesın bebegının kalbı atıyor bı ılac verılmısse kullan gerısını hıc dusunme hayırlısı de :)) senıde mercımegını de cokk optummm

6. 30 Aralık 2008
  7. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    bende kullanıyorum coraspini
    iğne olarakda aynı içerikli iğne kullanıyorum.kullan canım.Allahın izniyle kucağınada alırsın inşallah:Saruboceq:

8. 30 Aralık 2008
  9. mucella70

mucella70 Guest

canlarım benim çok iyisiniz moral verdiniz bana bende sizleri çok öpüyorum allah bebişlerimize kavuşturur inşallah ama dün doktor çok moralimi bozdu yaaa

10. 30 Aralık 2008
  11. mucella70

mucella70 Guest

canım sen kaç haftalıksın doğuma yakınsın galiba sağlıcakla kucağına alırsın inşallah

12. 30 Aralık 2008
  13. mucella70

mucella70 Guest

Canım sen kaç haftalıksın inşallah hepimiz sağlıcakla kucaklarız bebeklerimizi

14. 30 Aralık 2008
  15. meleğimsin

meleğimsin Guest

canım bende ilk 7+1 ken gitmiştim bebeğimide görmüştüm ben kalp atışınıda duymak istiyorum demiştim dr.a o da çok net duyulmaz küçük olduğu için demişti ama saniyelik dinletmişti sen hiç merak etme 2-3 hafta sonra nasıl güzel duyucaksın bebeğinin kalp atışlarını...

16. 30 Aralık 2008
  17. mucella70

mucella70 Guest

meleğimsin çok saol ister istemez kafaya takıyor insan ama sizlerin sayesinde moral buluyorum canım benim. ayrıca benim ilki tedavi ile oldu ve düşükle sonuçlandı o nedenle de korkum vardı ama attım üzerimden sayenizde çok öpüyorum

18. 30 Aralık 2008
  19. gurcan06

gurcan06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım kafana takma hersey yoluna girer korkma yani strese girme