bebişimin kalp atışları zayıflamış...

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve melike gxuxven tarafından 1 Şubat 2008 başlatılmıştır.

1 Şubat 2008
    Konu Sahibi : melike gxuxven
  1. melike gxuxven

melike gxuxven Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kızlar...dün doktor kontrolümüz vardı, nts ye girdik ve sancı grafiği çekildi. doktor sonuçlara bakar bakmaz nts nin tekrarlanmasını istedi çünkü bebişin kalp atışları, sancılar arttıkça düşmeye başlıyordu. nedenini anlayamadık. öğleden sonra tekrar gittik ve nts yenilendi, doktor bu defa daha iyi dedi ama ilki gibi onda da kalp atışları sancı zamanında düşüyordu. çok endişeledik ama doktor şimdilik bişi yok gidebilirsiniz ama pazartesi bi daha bakalım dedi. zaten beklenen doğum tarihi cuma günü. şimdilik normal doğum düşünüyoruz ama bu durum beni biraz korkutuyor açıkçası. inşallah bi aksilik çıkmaz bize dua edin.:KK46: bir de kilosu biraz az çıkıyor. doktorun söylediğine göre başı kanala yerleştiği için kilosu az çıkıyormuş şu an 39 hafta bitti, kilosu 3200 gr. :çok üzgünüm: sizlerde durumlar nasıl? şimdiden teşekkürler cevaplar için...

2. 1 Şubat 2008
  3. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım cok gecmıs olsun umarım kotu bısey cıkmaz
    bole durumlarda sezeryan yapıyorlare dıye bılıyorum ama tabı takdırı ılahı allah bılır sen genede canını sıkma canım
    sigara kullanıyormusun bu arada:uhm:

4. 2 Şubat 2008
  5. melike gxuxven

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yok canım sigara kullanmıyorum, iyi dileklerin için de çok teşekkürler. dediğin gibi taktir Allahın, umarım herşey yolunda gider.:asigim:

6. 2 Şubat 2008
  7. tebessum77

tebessum77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    canım umarım bebeşin iyidir. ve sorunsuz bir doğumla kucağına alırsın.

8. 2 Şubat 2008
  9. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    aslında zamanın gelmiş bide bebişin kilosu ii tehlikeye sokmadan alsaşardı doguma daha ii olmazmı

10. 2 Şubat 2008
  11. oltu

oltu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım geçmiş olsun üzüldüm kötü birşey olsaydı hemen seseryana alırdılar benim akrabamında bebeyinin kalp atışları zayıf çıktı hemen seseryan ettiler kötü birşey olsaydı hemen seseryen ederdiler bebeyin kilosu çok iyi canım ALLAH bebeyini sag salim kucagına almayı nasip etsin kafsana takma kendine iy bak

12. 2 Şubat 2008
  13. melike gxuxven

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim canım, haklısın doktor çok acil bişi olsaydı hemen alırdı ama eve gönderdi ve pazartesi bi daha gel dedi. umarım bu dafa daha iyi çıkar. zaten doğuma bişi kalmadı.:dance:

14. 2 Şubat 2008
  15. melike gxuxven

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederi hilmiyecim, umarım senin bebişinin de sağlık durumu sonuna kadar iyi olur. Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin..:teytey:

16. 5 Şubat 2008
  17. mondschein2

mondschein2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    canim bebgin kilosu ve boyu iyi,,bi arkadastada vardi doktr cok su icmesi lazim dedi arkadas gunde 4 litreden fazla iciyordu doktra kontrole gitti iyi demislerdi ayni bole son aylarinda,sana tavsiyem cok su ic,ins saglikli bi dogum olur kendine iyi bak,sevgilerrrrrrrrrr

18. 5 Şubat 2008
  19. melike gxuxven

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim hilmiye,nts sonuçları daha iyi çıktı inş.dediğin gibi herşey yolunda gider.bebeğini ve seni öpüyorum