bebişimizin hareketleri

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EU1 tarafından 4 Ocak 2008 başlatılmıştır.

4 Ocak 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar benim bebeğim rahmimin en aşağısında oynuyo hep ve aşağı doğru çok tekmeliyo..yarın doktora gidicem..normal mi bilmiyorum..çünkü çıkıcakmış gibi tekmeliyo..yumurtalıklarıma ve aşağı doğru..canımı çok acıtıyo..zaten ters dönmüş artık.kafası aşağıda..sizinkilerde de böyle şeyler oluyomu..iki yumurtalığımınarasında oynuyo sürekli..yani erken doğmaz inşallah..korkutuyo ya beniiii:bbo:senağlama

2. 4 Ocak 2008
  3. TK646

TK646 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım diğer açtığın konuyada yazdım benim bebekte aynı resmen tercüman olmuşun duygularıma aşağıda napıyo bilmiyorum ama bacak birleşim yerlerimi esnetmeyi deniyo resmen öyle kuvvetli itiyo ama merak etme dr bu haftalarda dönmesi ve aşağılarda oynaması normal dedi.

Benimkinin ayakları arada bi kaburgalarımada çalışıyo dua et o yok sende :)))

4. 4 Ocak 2008
  5. EU1

EU1 Guest

:)) naapiym korktum valla hep aşağıda oynayınca saol canım içimi rahatlattın..benimde kaburgalarıma baskı yapıyo..batıyolarmış gibi ..allahım hepimize sağsağlim hayırlı doğumlar nasip eylesin..hayırlısıyla kurtuluruz inşallah

6. 4 Ocak 2008
  7. TK646

TK646 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Amin canım bide benim dr um bebek ne kadar hareketliyse o kadar iyi dedi walla doğuncada böyle olacaksa benimki nerdeyse hiç uyumuyo :)))

8. 4 Ocak 2008
  9. EU1

EU1 Guest

benimkide öyle hiperaktif olmasınlarda:KK46: şimdi şurda yazarken bile kıpır kıpır aşağılarda bişeyler yapıyo işte :)) canımı acıtmasa iyide şimdiden başladı işte huysuzluğa bakalım doğunca naapıcaz..herkes şimdi rahatsınız doğunca uykusuzluğu görün diyolar..hayırlısı bakalımfisfisfis

10. 4 Ocak 2008
  11. TK646

TK646 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ben zaten kolay uyuyan biri değilim günde 5 saat uyku bile çok geliyo yatak batıyo resmen bebede bana çekti galiba :)))

12. 5 Ocak 2008
  13. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    ahh canım benımkı kadar assagda olamaz herhalde benımkı rahım cıkısının 2 cm yukarsında ve cokk fecı canım yanıyo bana kalkmak yasak gecen gece nerdeyse erken dogruyordum hastanede yattım 2 gun serum ıgnlerle sancılarımı kesıp gelmesını engelledıler bebısımın bıde ben bastan berı kasıklarımda tasıyorum bebısımı cok zor oluyo allah yardımcımız olsun anne olmak kolay degıl katlanıcaz artık

14. 6 Ocak 2008
  15. CAKIR39

CAKIR39 Guest

Selam kizlar!

Benimkide hep kafasi asagida 3 ay falan oldu hic dönmedi doktor farketmez önemli degil dedi yani bende sizin gibi korkuyordum ama korkulacak bisey yokmus! insallah öyle kalir daha dönmez herhalde ?!

Allah yardimcimiz olsun!

16. 6 Ocak 2008
  17. TK646

TK646 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kafası aşağıda olunca daha yaramaz oluyolar bence yukarda oynayabilecek alan genişya tepinip duruyolar :))

18. 6 Ocak 2008
  19. EU1

EU1 Guest

ayy yasemincim canım çok üzüldüm..çok geçmiş olsun..hayırlısıyla kurtulsaydık...aman kendine dikkat et..:teselli:biçok hamilenin bebişi doğuma yakın dönüyo..bizimkiler şimdiden dönmüş..erkek bebekmi böyle oluyo yoksa marttamı bi keramet var anlamadım:bbo: